Sayfalar

araaa

Aracını Kiraya Ver, Ekstra Gelir Elde Et!

Arabali.com ile aracını kiraya ver ekstra gelir elde etme şansı yakala! Kullanmadığınız, ara sıra kullandığınız, ayın belirli kısımlarında boşta duran araçlarınızı kiraya vererek gelir elde edebilirsiniz.

Aracını Kiraya Ver, Ekstra Gelir Elde Et!

Günümüzde birçok evde neredeyse kişi başına bir araç düşüyor. Ülkemizde ortalama olarak bakacak olursak özellikle büyük şehirlerde aile başına düşen ortalama araç sayısı ikidir. Yani bırakın her aile de araç olmasını, birden fazla araç ile karşılaşabiliyoruz.

Zaman zaman aracını garajda bekletenler, sadece belirli günlerde kullanan araç sahipleri ile karşılaşabiliyoruz. İşte bu gibi durumlarda hem aracınızın masraflarını çıkarabilirsiniz, hem de aynı zamanda ekstra gelir elde edebilirsiniz. Üstelik bunu tamamen güven içerisinde yapabilirsiniz. Bunun için aracını kirala ve oturduğun yerden gelir getirmesini izle. Peki bunu nasıl yapacağız?

Arabali.com ile Aracını Kiraya Ver!

Türk Girişimciler tarafından faaliyete geçirilen Arabali.com sizlere araçlarınız üzerinden gelir elde etme şansı tanıyor. Bu sayede araçlarınız garajda yatarak cebinizden para yiyeceğine, hem kendi masrafını çıkarmış oluyor hem de size ekstra gelir getiriyor. Peki bunu nasıl yapıyorsunuz?

İşlemleri tamamen arabali.com adresi üzerinden yapıyorsunuz. Ayrıca bu sırada Arabalı güvencesi altında oluyorsunuz. Öncelikle sisteme kayıt olduktan sonra üyeliğinizi tüm aşamalarını onaylamanız gerekiyor. Ardından sistem kurallarına uygun olan aracınızı sisteme ekliyorsunuz. Bunun için aracınızın fotoğraflarını ve diğer bilgilerini sisteme yüklüyorsunuz. Ardından da aracınızın ruhsat bilgilerini sisteme ekliyorsunuz ve onaylanmasını bekliyorsunuz. Onay süreci değişiklik göstermekle birlikte çok uzun sürmemektedir.

Yukarıdakileri yaptıktan sonra ise aracınızın boşta olduğu takvimi ekliyor ve aracın günlük fiyatını ekliyorsunuz. Buraya kadar sorun yok. Dilerseniz uzun dönemli kiralamalarda yüzdesel olarak indirim de ekleyebilirsiniz.

Arabali.com ile Ne Kadar Kazanırım?

Arabali.com üzerinden kiraya vereceğiniz araçlarınızdan kazancınızı aslında kendiniz belirlemektesiniz. Öyle ki aracınız bakımlı ve modelli ise ayrıca kiracıya da iyi davranır ve geri dönüşlerinizi olumlu alırsanız, takviminiz boyunca aracınızdan tam gelir elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu işler ile kendiniz uğraşmak istemezseniz de yapmanız gereken aracınızı Arabali.com ekibine teslim etmek ve aylık sabit bir gelir kazanmak olacaktır. Bu da belli şartlara göre değişse de 1000 lira ile 1300 lira arasındadır.

Sen de Arabalı kalitesi ile tanışarak şahıstan araç kiralama ile ekstra gelir elde et!


BURADA YORUMUN DEĞERLİ
Binlerce HızlıAdam Takipçisi Yorumunu Merak Ediyor

, ,

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Bölüyorum ama…

2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeniyi hak ettik 😉