Sayfalar

www.setay.com.tr

SETAY GENÇ ODASI TAKIMLARI

Bir çocuk yetiştirmek gerçekten çok zordur. Büyük fedakarlıklar ister. Birçok anne baba da yıllarını o çocukları uğruna harcamaktadır. Biz görmedik, çocuklarımız görsün. Biz alamadık çocuklarımız alsın gibi düşüncelere kapılan, çocuğunun her istediğini yapmak isteyen anne babalar için önemli bir tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Çocuğunuzun özgüveninin artması, daha rahat ve huzurlu bir ortama sahip olabilmesi için ona mutlaka bir oda ayırmalı ve genç odası takımı satın almalısınız. Yatağını ise, çocuğunuz isteğine göre ister ranza şeklinde, ister ranza şeklide isterseniz de arabalı yatak şeklinde satın alabilirsiniz.

İyi bir çocuk yetiştirebilmek için neler yapmıyorsunuz ki! Genelde çocukların her türlü ihtiyaçları en uygun şekilde ve en kısa sürede karşılanmaktadır. Aileler, kendilerinden kısıp, yemeyip, içmeyip çocuklarına yedirme, onlara harcama fedakarlıklarında bulunurlar. Bunun karşılığını ise bir şekilde aldıkları söylenebilir. Çocuk meyve veren bir ağaç gibidir. Ne kadar iyi bakar, ne kadar ihtiyaçlarını giderirsen, o kadar verimli olacaktır.

Bir ağaç sadece, güneş, su istemez. Aynı zamanda kendisine uygun bir ortam ister. Bu ortam onun toprağıdır. Toprağı, ağacın özelliklerine göre şekillendirmelisiniz. İçeriğini ona uygun şekilde zenginleştirmelisiniz. Ancak, o zaman ağaç sizin isteklerinizi, beklentilerinizi yerine getirebilecektir.

Peki ağaç bile kendisi için uygun bir yaşam alanına sahip olmak istiyorsa, çocuklarınız için bunun ne kadar önemli olduğunun farkında mısınız?

Farkında olan aileler için diyoruz ki, çocuğunuzun kişisel başarısı ve gelişimi için kendisinin mutlu olabileceği ortamlar oluşturun. Onun istediği genç odası ile oluşturulmuş bir odasının bulunması, çocuk için son derece önemli olacaktır.

Uyku düzeni olmayan bir çocuğa, uyumak istemeyen bir çocuğa alacağınız bir arabalı yatak da hem çocuğunuzun mutluluğu hem de sizin rahatınız olacaktır.

Genelde hem yetişkinler hem de çocuklar için ranza yataklar tercih edilir. Ancak, birden fazla çocuğun aynı odayı paylaşmak zorunda oldukları durumlarda bu ranza olarak değişiklik göstermektedir.

Setay Mobilya, ihtiyacınız olan tüm ürünleri www.setay.com.tr adresi üzerinden sizlerle buluşturmaktadır. Siteyi ziyaret ederek, ürün bilgilerini ve resimlerini görebilir. Ürün seçimi yapabilirsiniz.


BURADA YORUMUN DEĞERLİ
Binlerce HızlıAdam Takipçisi Yorumunu Merak Ediyor
Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Bölüyorum ama…

2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeniyi hak ettik 😉