Sayfalar

cevirimvar

Yeminli çeviri yaptırmanın en kolay ve hızlı yolu Çevirimvar.com

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve birçok çeviri aracı geliştirilmesine rağmen araştırmalara göre Türkiye’deki tercüme pazarı geçen yıl yüzde 6,5 oranında artış göstermiştir. Yenilikçi yaklaşımı ve yeminli çeviri konusundaki uzmanlığıyla Çevirimvar piyasaya hızlı bir giriş yapmış durumda.

 

Profesyonel çeviri hizmetini, yeni nesil çeviri hizmeti anlayışıyla müşterilerine sunan Çevirimvar.com tercüme hizmeti kapsamında çevirmen seçimlerinde de oldukça özenli davranmakta. Kaliteli çeviri için tek adres olma hedefiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırabilmek için yeminli çeviri hizmetini internet üzerinden sağlıyor.

cevirimvar

Yaşadığınız şehirde tercüme bürosu bulmak ve ardından yeminli çeviri için belgelerinizin kaşelenmesi ve noter ziyaretinizle oluşacak zaman kaybı ve iş gücünüzü Çevirimvar sunduğu yeminli çeviri hizmetiyle ortadan kaldırıyor. İstanbul, Ankara, İzmir… Nerde olursanız olun yeminli çeviri bürosu olarak resmi noter yeminli tercüman kaşesi basılmış bir şekilde çeviriniz teslim ediliyor. Çevirimvar’ın hedefi tercüme büroları ve serbest çevirmenlerle çalışan müşterilerin harcadıkları zamanı en aza indirgemek ve esnek çözümler sunarak kalite konusundaki memnuniyetsizlikleri ortadan kaldırmak. Tüm bunların yani sıra yeminli çeviri için ekstra bir ücret talep edilmiyor. Üç adımda çeviri siparişinizi tamamlayıp ardından yeminli kaşesi talebiniz varsa belgenizi kaşeleniyor ve size dilerseniz posta yoluyla gönderiliyor. İngilizce, Almanca, İspanyolca, Arapça, Rusça başta olmak üzere birçok dil çiftinde tercüme hizmeti sunan Çevirimvar çeviri kalitesine ve zamanında teslimat unsurlarının yanı sıra müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına karşınızda 7/24 muhatap bulabileceğiniz.

Türkiye’nin her yerinden diploma, transkript, sağlık raporu, pasaport, vekaletname çevirisi gibi birçok belgenize yeminli kaşesi basılı bir şekilde, hem de herhangi bir ekstra ücret ödemeksizin yeminli çeviri teslim alabiliyorsunuz.

 


İLGİNİ ÇEKECEK DİĞER BAŞLIKLAR


Kazançlarınızı artıran enfes makalelerin mail adresinize gelmesini ister misiniz? Sadece e-posta adresinizi yazarak hemen abone olun! Hızlı Adam işinizi hızlandıracak makaleleri mail adresinize göndersin ama reklam vs göndermesin ;)

e-mail adresiniz:

BURADA YORUMUN DEĞERLİ
Binlerce HızlıAdam Takipçisi Yorumunu Merak Ediyor

, ,

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın


Bölüyorum ama…


2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeni hakettik 😉