skip to Main Content

Baskılı Koli Bandı Üretim ve Satış Noktası Krmendustriyel.com

Yaşam kalitesini arttırmak yıllardır insanoğlunun en büyük isteklerinden biri. Kötüye giden, memnun olunmayan bir yaşam ilerleyen yılları da son derece yüksek bir oranda etkilediğinden kişinin yaşam kalitesini arttırması kaçınılmaz olarak karşımıza çıkıyor.  Güçlü ve zayıf yanlarımızı iyi belirleyerek geleceğe çift taraflı bant mantığı ile yaklaşmak birçok handikabı da ortadan kaldıracaktır.

sanayi koli bandı

Bir insanda birçok zayıf yön olabileceği gibi çok az da olabilir. Aynı şekilde yine birden fazla güçlü yön de mevcut olabilir. İşte bu noktada önemli olan güçlü ve zayıf yönlerinizi iyi tespit etmektir. Ayrıca ortaya çıkan ya da çıkması muhtemel fırsat ve tehditleri de göz önünde bulundurmak son derece faydalı bir yaklaşım olacaktır. İş dünyasında bu yönteme SWOT Analizi diyorlar. Yani “Güçlü yönler, zayıf yönler, tehditler ve fırsatlar” Biz de bu analizi kendi yaşamımıza uygulayarak yaşam kalitemizi arttırmamız oldukça kolay olacaktır.

Farz edin ki taşınma evresindesiniz ve bazı eşyalarınızı koyduğunuz koliyi markanızın simgesi ola bir baskılı koli bandı ile kapattınız. Evet, bu kapatma sizin çok işinize yaradı ama yaşam kalitesi konusunda durum böyle olmuyor. Söz konusu koli bandının güçlü yönü yapışan tarafı ama bir de zayıf yönü var: yapışmayan taraf… İşte siz bu analiz neticesinde kendinizde bulunan zayıf yönleri güçlendirmelisiniz. Öte yandan taşınma işlemleri bittikten sonra en sevdiğiniz tabloyu duvara asacağınızı ama ev sahibinin çivi çakmaya dahi izin vermediğini düşünün. Bu durumda tek seçenek işte o iki tarafı da güçlü olan çift taraflı banttır. Siz de zayıf yönlerinizi tespit edip güçlendirerek bu durumu lehinize çevirebilirsiniz.

Taşınmalar da insanı yıpratan süreçlerden bir tanesidir. Hem de en önemlilerinden… Bu esnada KRM Endüstriyel ürünlerini kullanırsanız süreci daha kolay atlattığınızı, eşyalarınızın dökülüp saçılmadığını da göreceksiniz. Fırsat ve tehditler demiştik, SWOT Analizinden hatırlıyorsanız: İşte alanında profesyonel olan bir firmadan yana seçim yapmak son derece önemlidir. Birçok insanın burada size önerisi KRM Endüstriyel olacaktır. Haftada 6 gün hizmet veren firmaya 0232 472 04 45 numaralı telefondan ulaşabilir, aklınızdaki soruları sorarak sizi tatmin edecek yanıtlar alabilirsiniz.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top