skip to Main Content

Bez Market Çantaları konusunda Uzman Yerli Üretici – Netpak Ambalaj

Çağımızın ihtiyacı olan doğallığı sizlere sunan Netpak Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti 40 yıla yakın süredir dünya standartlarında uygun şekilde bez çanta üretimi yapıyor. Mağaza poşetlerinden sanayi ambalajlarına kadar olan tüm ihtiyaçları müşteri memnuniyeti esasında sunmaya çalışan ve bu uğurda yıllarını veren ekibi ile her gün yenilenme gayreti altında müşterilerine hizmet veriyor. Bizimle beraber tüm dünya için sağlıklı üretim yapmanın önemini özellikle vurgulayan bir firma ile sizler de kendinizi güvende hissedeceksiniz. Uluslararası patente sahip ürünle ile birlikte hem hijyeni hem de kaliteyi bir arada bulundurmak artık mümkün hale geliyor.

Plastik poşetlerin çevre kirliliğine ne kadar olumsuz etkileri bulunduğu düşünülecek olduğunda, denizler ve nehirler çöp yuvası haline geliyor. Yaklaşık olarak 12 dk. Kullanılabilen plastik poşetler doğada uzun süre yok olmuyor ve çevre kirliliğinin yayılması için ortam hazırlıyor. Ancak bez çanta ve poşetler böyle bir duruma sebebiyet vermiyor. Plastik poşetler 500-1000 yıl arasında ancak kaybolabilirken, bu kaybolma sırasında plastiklerin içinde buluna tüm kimyasallar da toprağa geçiyor. Tüm yaşamımız toprağa bağlı kılan bu evrende toprağın da kimyasallarla kirlenesi ise korkunç sorunlara neden oluyor.

40 yıl öncesinden kullanılmaya başlanan plastik poşetlerin önümüzdeki yıllarda da bu süre ile kullanıldığı düşünülürse dünya yaşanmaz bir yer olmaya doğru hızlı bir şekilde ilerleyecek. Bu nedenle çevre dostu olan ve kimyasal içermediği için de sağlığa kötü etkilerde bulunmayan bez poşetlere yönelmeniz için firmamız elinden geleni yapıyor. Toprağı, suyu ve çevreyi etkilemeyen yapısı ile bez poşetler sizlere daha fazla kullanım ömrünü de sunuyor. Plastik poşetlerin 12 dk. kadar kullanım ömrü varken bez poşetler bu durumla karşı karşıya kalmanıza neden olmuyor.

Uzun süre kullanımlı, çevre dostu, uygun fiyatlı, son teknolojili ürünlere sahip olmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Artık doğaya zarar veren ve sizi de sağlığınızdan eden plastik poşetler yerine sizin dostunuz olan bez poşetleri kullanın.

Bez poşetlerde kullanılan kumaş ve baskı yöntemlerine göre de ürün sınıfları değişiklik gösteriyor. Hangi kalite ürünleri almanız gerektiğini kendiniz değil firma sizin için belirliyor ve kalitesiz ürünleri kullanmanızı önlemiş oluyor. Bez çantalar, kulplu körüklü çantalar, market torbaları, özel üretim çantalar, kulplu çantalar, file sepetler, el geçme körüklü çantalar, büzgülü torbalar, el geçme çantalar gibi birçok seçenek arasından dilediğiniz modeli seçebilir ve sağlıklı ürünleriniz ile ister alışverişe çıkabilir ister de günlük hayatta bez çantalarınızı kullanabilirsiniz.

Kendi teknolojimiz üreterek 16 üründe patent sahibi olma ayrıcalığını da sizlere yine bizler sunuyoruz. Uluslararası patent sahibi firmamız ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışan ekibimiz ile artık bugünler ve yarınlar sağlıklı olacak ve çevre dostu olmayan hiçbir ürün yakınınızda bulunmayacak

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir kişi yorum başlatmış. Sen de yaz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top