skip to Main Content

Broşür Dağıtım Firması Partner Dağıtım

Partner Dağıtımın Amaçları ve Prensipleri

Partner Dağıtım, üreticilerle tüketiciler arasında güvenli ve kalıcı bir beraberliği sağlamak amacıyla hizmet veren bir dağıtım şirketidir. Bu amaçla özellikle üretici firmaların lojistik çalışmalarında üzerimize düşen gönderi teslimatı ve gerekli olan durumlarda pazarlama işlevlerini yerine getirmekteyiz.

Çalışma Sistemimiz

Nihai tüketiciye ulaşan ve sipariş ettikleri, bekledikleri ürünleri ya da farklı kampanyalar, fırsatlar hakkında bilgiler veren gönderileri onlara ulaştırdığımız için, gönderilerinin teslimatlarını yapmayı üstlendiğimiz firmaların müşteriler tarafından görülen, algılanan yüzleri olduğumuzu kabul ederiz. Bu nedenle bizim müşterimiz olan firmalar ile onların müşterileri olan kişiler/işletmeler arasında güvenli ve kalıcı bir ilişkinin sağlanmayı hedefleyerek çalışırız.

Bu hedefe uygun olarak yaptığımız yatırımlar sayesinde gerekli olan her türlü modern araç ve donanım, firmamızda çalışan eğitimli personelimizin teslimatlarınızı en iyi şekilde yapmasını sağlamaktadır. Uzun yıllar çalıştığımız sektörde edindiğimiz tecrübe ve prensiplerimiz de size ve müşterilerinize en iyi şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

Dağıtım organizasyonumuz ülkenin her yerine gönderi teslimatı yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle Bankalar, Basın-Yayın Kuruluşları, Reklam Ajansları, Finans Şirketleri, Tekstil Üreticileri Alışveriş Mağazaları, Otomotiv Sektöründeki Firmalar gibi çok geniş bir yelpazede bulunan, farklı iş kollarındaki müşterilerimizin gönderilerini maksimum güvenliklerini sağlayarak ve en kısa süre içinde alıcılarına teslim etmekteyiz. Bu müşterilerimizin alıcılarına ulaştırmak üzere bize teslim ettikleri dergiler, gazeteler, faturalar, kredi kartları, kataloglar, hesap ekstreleri, el ilanları, broşürler, hediyeler gibi çok farklı gönderileri müşterilerimizin talep ettikleri şekilde ve sürede alıcılarına teslim etmekteyiz. Bu teslimatları yaptıktan sonra dağıtım prosedürlerimizde belirtilen şekillerde müşterilerimize bilgi vermekte, raporlamalar yapmaktayız.

Dağıtım prosedürlerimiz hakkındaki ayrıntılı bilgileri ilgili sayfamızda bulabilirsiniz. İletişim telefon numaralarımızdan bizimle bağlantı kurduğunuz takdirde dağıtım prosedürlerimiz ve ücretlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiler almanız da mümkündür. Bunun dışında sitemizdeki teklif formunu doldurarak teslimatlarının yapılmasını istediğiniz gönderileriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve yaptığımız teslimatlar hakkında kısa şekilde bilgi vermek gerekirse, verdiğimiz hizmetleri şu başlıklar altında inceleyebiliriz:

broşür dağıtımıRaporlu İmzalı Dağıtım: Gönderi üzerinde belirtilen adrese ve kişiye, imza karşılığında ve elden yapılan teslimat şeklidir. Teslimatın ayrıntıları ya da gönderi teslim edilememişse nedenleri ayrıntılı bir şekilde raporlanır.

Raporsuz İmzalı Dağıtım: Yine elden ve imza karşılığı teslimat yapılır ama gönderinin alıcısı adresinde bulunamıyorsa, alıcının adresindeki elektrik/doğalgaz/su sayaç numaralarından birisi teslimata dair kanıt olarak alınır,  gönderi posta kutusuna bırakılır ya da kapı altı yapılır.

Raporsuz İmzasız Dağıtım: Gönderi üzerindeki adrese herhangi bir imza alınmadan ya da kanıt olarak sayaç numarası vb. kaydedilmeden yapılan teslimatlardır.

Adressiz Dağıtım: Broşür dağıtımı ya da el ilanı dağıtımı gibi gönderilerin müşteri tarafından belirlenen bölgede adressiz olarak posta kutularına dağıtılması ya da kapı altı yapılması şeklindeki dağıtımdır.

Partner Dağıtım olarak bu hizmetlerimizin tamamında müşterimizin belirlediği süre içinde teslimatların yapılmasını ve uygun prosedürlerde müşterimize raporlama yapılmasını sağlarız. Hizmet sözleşmesindeki tüm yükümlülüklerimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Dağıtım yapıldıktan, gönderiler teslim edildikten sonra meydana gelebilecek problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Çok basit bir şekilde yani sloganımızı tekrar ederek verdiğimiz hizmetleri açıklayabiliriz:

Partner Dağıtım, ‘Doğru zamanda, Doğru yere ulaştırır.’

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top