skip to Main Content

Bütçenizi Hesaplayarak Kredi Almak İster Misiniz?

Değişen yaşam koşulları, insanların tüketim alışkanlıklarını da değiştirdi. Artık iki araba, özel okullarda okuyan çocuklar, her sene düzenli gidilen yurt içi-yurt dışı tatiller, havuzlu bir sitede bahçeli bir ev, güzel kıyafetler hayal olmaktan çıktı, gerçeğe dönüştü. Ancak zaman zaman bu tüketim alışkanlıkları özellikle maaşlı çalışan kesimi zorlar hale geldi. Bir de yılbaşı, bayram, tatil gibi özel dönemler de eklenince bütçeniz iyice zorlandı değil mi?

Bu durumda başvurulan yer; bankalar oluyor. Eğer kredi notunuz da uygunsa bankalar size kredi verebilmek için adeta yarışıyorlar. Peki size en uygun kredi hangisi? Her zaman çalıştığınız veya kredi kartını kullandığınız banka, size en uygun kredi olanağı sunan banka olmayabilir. Banka, banka dolaşarak koşulları ve faiz oranlarını öğrenmek yerine, bilgisayar kullanarak, tek tuşla bu fırsatı size sunan bir site var; hangikredi.com

hangikredi.com ‘da kredi başvurunuzu siteye üye olmadan, hiçbir ücret ve komisyon ödemeden yapıyorsunuz. Başvurunuz, sitenin anlaşmalı olduğu 23 bankadan sizin seçtiğiniz bankaya iletiliyor. Siteye özel indirimli faiz oranıyla krediniz onaylandığında size mesaj geliyor. Siz de bankaya giderek gerekli evrakları tamamlıyorsunuz ve kredinizi alıyorsunuz.hangikredi.com
Başvurunuzu yaparken, alacağınız kredi tutarı ve vadeye göre ödeyeceğiniz aylık tutarı da görebiliyorsunuz. Sitenin size sunduğu avantajlardan biri de hangi kredi’nin bütçe hesaplama aracı. Hangikredi.com adresinde tıkladığınızda görebileceğiniz gibi, karşınıza detaylı bir gelir-gider analizi çıkıyor. Aylık geliriniz ve giderinizi bu tabloya gerçek haliyle yazdığınızda kalan rakama göre aylık bütçenizi görebilir ve kredi başvurunuzu buna göre yapabilirsiniz.

Bütçe hesaplama aracında özellikle aylık giderler detaylı bir biçimde düşünülmüş, kredi borcunuz bitse dahi bu analizi kullanmanızın, gelirinize göre bütçe dışı harcama yapmamanız konusunda size yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top