skip to Main Content

Dizi&Film, Kitap Severlere Özel Sosyal Ağ: Epikse

Dizi, film, kitap severler için özel bir sosyal ağ olma hedefi ile yola çıkan Epikse “izlediğinle, okuduğunla sosyalleş” mottosuyla karşımızda. Basit arayüz ve kolay kullanımla dikkat çeken Epikse’nin dünyasıyla tanışmak için üye olmak yeterli. Üye olduktan sonra açılan başlıklar üzerinden sevdiğiniz kitap, film, dizi veya kişilerle ilgili paylaşım yaparak, ağ kurabilirsiniz. Kullanıcılara kolaylık olması için kendi özel Facebook hesaplarıyla da üye olma seçeneği sunuyor.

Yeni bir girişim olan Epikse kitapseverlerin bilgi birikimlerini sanal ortama taşımasına, izledikleri film&dizileri arşivlemesine de katkı sağlıyor. Aynı zamanda takip etme özelliğiyle sürekli etkileşim sağlanıyor. 2017 yılında yayına alınan girişim kendini ‘izlediğinle, okuduğunla sosyalleştiren ağ’ olarak tanımlıyor ve bireylerin özel bilgi, birikimlerinden bir sanal ağ platformu olmayı hedefliyor.

Kitap, dizi&film ve kişi kategorilerinde aradığınız her şeyi bulurken, sevdiğiniz kitap, yazar, oyuncu, dizi, film.. hakkında bilgi edinirken, diğer kullanıcılarla etkileşime geçebiliyorsunuz. Bu yönüyle aynı zamanda yeni dizi, film ve kitapları keşfetmeyi de sağlıyor. Tüm bunlardan bağımsız olarak durum paylaşımı yapabilir, diğer kullanıcılarla yorumlaşabilir, mesajlaşarak etkileşime girebilirsiniz.

Epikse’nin vadettiği yeni dünyayla tanışmanız için tek yapmanız gereken https://epikse.com/ adresinden üye olmak.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top