skip to Main Content

Euroleague Final Four 2018 İçin Kombank Arena Koltuk Sahiplerini Arıyor

Basketbol tarihine damga vuran THY EuroLeague Final Four etkinliğine, 2018 sezonunda tanık olma şansı sizleri bekliyor!

18 – 20 Mayıs tarihleri arasında, Sırbistan’ın Belgrad kentinde düzenlenecek olan Euroleague Final Four 2018 için Euroleague Final Four maç bileti satışları devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen ve Fenerbahçe’nin şampiyonu olduğu Euroleague Dörtlü Final, 2018 şampiyonunu belirlemek için Belgrad’da yeni bir sayfa açıyor.

Euroleague Final Four Biletleri Hızla Tükeniyor

2018 Türk Hava Yolları Avrupa Ligi Final Four, kıtasal kulüp basketbolunda ilk kez ev sahibi olmaya hak kazanan Sırbistan başkentini taçlandıracak.

Dahası, yıllar boyunca EuroLeague oyunlarındaki heyecanlı atmosfer için basketbol severler arasında ünlenen Kombank Arena, 18.400 koltuk kapasitesine sahip olmasıyla,  bu yüzyılın en büyük Final Four’una sahne olacak.

Kombank Arena kapasitesinin % 80’i halka açık olacak. Bu toplamın üzerinden, dört kalifiye takımın her birine, farklı kategorilerde yaklaşık 800 Euroleague Final Four bileti tahsis edilecek. Oturma alanının diğer % 20’si ise medya, sponsorlar ve makamlar için ayrılacak. Normal koltuklar için 15 değişik fiyat kategorisi uygulanacak. Çeşitli özel bilet kategorileri de dahil olmak üzere, tüm biletlerin dörtte biri, ekipler tarafından kullanılabilir hale getirilecek.

Final Four biletleri, yıllar boyunca hızlı bir şekilde satılması ile ünlü; bu yüzden bu tarihi baştan yazan etkinliğin bir parçası olduğunuzdan emin olmak için biletlerinizi erkenden alın! Red Arena Tur ayrıcalığı ile kredi kartına taksit ve kapıya teslim avantajlarından faydalanarak  THY Euroleague Final Four 2018 biletlerini satın alabilir, favori takımınızı yerinde destekleyebilirsiniz.

2018 Euroleague Final Four Turu Spor Deneyimini İkiye Katlıyor

Euroleague-Final-Four-2018-İçin-Kombank-Arena-Koltuk-Sahiplerini-Arıyor

Maç biletinin güvenilir adresi Red Arena Tur, prosedürler ile zaman kaybı yaşamadan Euroleague Final Four heyecanına dahil olmak ve Belgrad’ın popüler duraklarında kültürel bir keşif yapmak isteyenleri de memnun ediyor. 17 – 21 Mayıs 2018 tarihleri arasında katılabileceğiniz Euroleague Final Four maç turu, hem dünyanın en prestijli basketbol etinliğinde yer almanız hem de Sırbistan’ın başkentini başan sona keşfetmeniz için kaçınılmaz bir fırsat sunuyor.

Beş gün sürecek olan bu eşsiz tur; uçak bileti, konaklama, rehberlik hizmeti ve panoramik şehir turunun yanı sıra, yarı final ve final maçı biletlerini de kapsıyor. Avala Kulesi’nden Nikola Tesla Müzesi’ne, Zemun’dan Tito’nun Mozolesi’ne kadar Belgrad’ın ikonik durakları ile buluşmanızı sağlayan Euroleague Final Four 2018 turu, spor seyahati deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. Dilerseniz tur hakkında daha detaylı bilgi alarak yerinizi hemen ayırtabilir ya da www.redarenatur.com adresinden iletişime geçebilirsiniz!

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top