skip to Main Content

Ey Türkiye Ve Danışmanlık Hizmeti

Dünya çapında hizmetler veren ve esas amacı daha iyi çalışma koşulları sağlamak olan EY, pek çok sektörde farklı ihtiyaçlara cevap vermektedir. Danışmanlık; sektörel dağılımda en çok tercih edilen ve kuruluştan en çok faydalanılan hizmettir. Düşük bütçeli küçük firmalar başta olmak üzere değeri milyon dolarlar eden büyük şirketler de dâhil tüm şirketlere danışmanlık hizmeti uygulanmaktadır.

EY danışmanlık hizmeti süresince her zaman global politikalar uygular. Politikalar dâhilinde, personel fikirlerine ve görüşlerine her zaman saygı duymak vardır ve bu amaç için özel platformlarda geliştirilmiştir.

EY, kendisine her konuda danışan firmalar için uzman ekibi ile destek vermektedir. Uzun yıllar boyunca deneyim kazanmış olduğu; vergilendirme, bağımsız denetim ve kurumsal finansman alanlarında ciddi bilgi sahibidir ve “yaptığımız her işte kalite” anlayışını benimsemiştir.

Bağımsız denetim hakkında verilen danışmanlık hizmetinde; güven ilkesi temel alınarak çalışanlara ve çalışılanlara istikrarlı strateji yaklaşımında bulunulmuştur. “Bağımsız denetim hizmetleri” adı altında verilen hizmetlerin içerisinde; muhasebe hizmetleri, finansal tablo hizmetleri, usulsüzlük incelemesi, sürdürülebilirlik politikaları gibi danışmanlıklar bulunmaktadır.

danışmanlık hizmeti-eyKurumsal finansman hizmetleri için EY, her zaman bilgiye dayalı kararlar alır ve bu yönde danışmanlıklar sunar. Tüm stratejik durumlarda sadece şirket sahibinin lehine olan ve şirket sahibinin istediği şekilde kararlar alınmaktadır. EY kuruluşunun kurumsal finansman hizmet için en büyük stratejisi; sermaye gündemidir. Kurumsal finansman hizmetleri olarak uygulanan; sermaye yatırımları, sermayenin doğru kullanılması, sermayenin korunması ve sermayenin optimizasyonu danışmanlıkları bulunmaktadır.

150 ülke içerisinde etkin hizmet vermekte olan EY kuruluşunun bir diğer danışmanlık hizmeti ise vergilendirme üzerinedir. “Vergi” konusu şirketin ölçeği ne olursa olsun büyük önem taşıdığı için EY, birçok hizmetini bu konu için özel çalışmalar yürüterek geliştirmiştir. Zorunlu ödenen vergi dayanakları, işçi hakları gibi önemli konularda danışmanlık hizmeti veren kuruluşun amacı yeni bir değer yaratmaktır. Uluslararası vergi konusunda; uluslararası vergi yönetimi ve uluslararası mevzuata uyum süreci hakkında danışmanlık hizmetleri verilirken, işletmelerde vergi yönetimi olarak; mobil çalışanlar ile alakalı olan risklerin yönetilmesi ve tamamen vergi odaklı tedarik zincirinin kurulması hakkında danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top