skip to Main Content

Faber Castell Hakkında

Faber Castell ürünlerinin hayatımıza girmesi, henüz okul öncesi dönemlerimizde başlar ve bu ürünler, neredeyse tüm hayatımız boyunca bize sadık bir dost gibi eşlik eder. Bu dönemlerden itibaren kullanmaya başladığımız kalemler, boyalar, fırçalar, vb. kırtasiye ürünleri, henüz ilk kullanımda gönlümüzü çeler ve bizde uyandırdığı etkiler bakımından kalıcı izler bırakır.

250 yılı aşkın bir süredir dünya genelinde kırtasiye ürünleri arasında öne çıkan Faber Castell ürünleri, yazı araç ve gereçlerinin yanı sıra çizim ve boyama araç ve gereçleri alanında da hemen her kesimden kullanıcı tarafından oldukça beğenilen bir ürün yelpazesine sahip. Üstelik bu ürünler, niteliklerinin yanı sıra fiyatlarıyla da tercih nedeni olmakta. Her yaş grubundan kullanıcının eğitim hayatı boyunca en sık kullandığı bu ürünler, aynı zamanda da öğrenci dostu olma özellikleriyle öne çıkmakta.

Bu ürünler arasında özel bir yere sahip olan Faber Castell kalemler, tükenmez kalemler, kuru boyalar, keçeli kalemler, yazı ve çizim takımları gibi ürünler, birbirinden güzel renk ve tasarımlarının yanı sıra ergonomik tutuş özellikleriyle de dikkat çekmekte. Okul hayatımız boyunca sayısız kez elimizden geçmiş olan bu ürünler, okul hayatının ardından iş hayatımızda da ihtiyaç duyduğumuzda hep elimizin altında olmasını istediğimiz ürünler arasında.

faber castell kalemler

Örneğin mercanlı kurşun kalemleri, yazı yazmayı öğrendiğimiz ilk dönemlerden itibaren çekmece veya kalemliklerimizde olmazsa olmaz yazı araçlarından biridir. Bu ürünlerin yumuşak uçları ve kırılmaya karşı özel dirençleri, en sık kullandığımız yazı araçlarından biri olmasını sağlamakta. Üstelik, silindikten sonra yüzeylerde iz bırakmaması da önemli bir tercih nedenidir; yüzeylerde oluşan istenmeyen görüntüler, yazı keyfini olumsuz etkileyen konuların başında gelmekte.

Başta öğrenciler olmak üzere hemen her kesimden kullanıcı tarafından keyifle kullanılan auto serisi versatil (uçlu) kalemler de yine yazı hayatımızın ayrılmaz parçalarından biridir. En zorlu temas koşullarında bile uç kırılmasını engelleyen özel mekanizması, kesintisiz bir yazı keyfi yaşamaya olanak sunmakta. Üst kısımlarındaki plastik muhafazalı dayanıklı silgileri, yüzeylerde karalama yapmaksızın temizleme imkanı sunmakta ve kalıntı bırakmamakta.

Yine her kesimden kullanıcı tarafından beğeniyle kullanılan bir diğer ürün grubu ise şüphesiz ki tükenmez kalemlerdir. Başta siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere bu kalemler, özel mürekkepleri ve dayanıklı uç yapıları sayesinde rahat ve yumuşak yazım olanağı sunmakta. Bu özelliklerinden dolayı çanta ve ceplerimizde sıkça taşıdığımız ve her an yanımızda olmasından güven duyduğumuz ürünlerin başında gelmekte.

Yazı, çizim ve boyama araç ve gereçleri alanında yüzlerce çeşit ürüne sahip olan Faber Castell dünyası nitelik, estetik tasarım ve uygun fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor…

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top