skip to Main Content

İkinci El Nissan Qashqai Otomobiller Otoshops Güvencesiyle Kapınızda!

Nissan otomobiller, konfor ve sürüş keyfini sonsuza dek sürdürmek için tasarlanmaktadır. İkinci el Nissan araçlar, markanın dayanıklılık ve güvenlik konusunda duyarlı olması sebebi ile tüketiciler tarafından ciddi talep görmektedir.  Serinin öne çıkan modeli ise Nissan Qashqai’dir. Nissan Qashqai modeli, yüksek standartta bir donanım seviyesi ile satışa sunulmaktadır.. Qashqai en üst donanım paketinde, deri ve bel destekli koltuklar, ambiyans aydınlatması ve yastıklı deri kaplama ile şık bir iç tasarıma sahiptir. Nissan araçlar içinde öne çıkan Qashqai modeli nde arayan numaranın bilgilendirme ekranında çıkması gibi özellikler mevcuttur. Böylece sürüş esnasında dikkatiniz dağılmadan telefondaki kişinin kim olduğunu öğrenebilme imkanınız vardır. Qashqai, güvenlik kalkanı özelliği sayesinde ekranda yer alan görsel uyarılar ve sesli ikazlar ile güvenli bir yolculuk yapılmaktadır. Sürüş modu ayarlarından, sürüş stiline uygun olan sport ya da normal mod seçilebilir. Nissan Connect  navigasyon sistemi ile gelen mesajlar ve yön bildirileri görüntülenebilir. Gelişmiş Sürüş Asistanı Ekranı yardımıyla dönüşler asla kaçırılmaz. Nissan Qashqai otomatik vites modellerinde bilgilendirme ekranı sürücünün tercihine göre kişiselleştirilebilir. Bunun yanı sıra lastik basınç değeri bilgilendirme ekranından lastiklerin durumu takip edilebilir. Herhangi bir lastiğin basıncı düştüğü anda bilgilendirme ekranında bulunan ışıklı sinyal yanacaktır. Park sensörü göstergesi ile arabayı park etmek artık çok daha kolay olacaktır.

Otomatik uzun far asistanı sisteminde Qashqai, karanlık yollarda görüş mesafesini arttırmak için otomatik olarak uzun farları yakacaktır. Karşıdan bir araç geldiğinde ya da yoğun bir trafiğe girildiği zaman kısa farlar yanar ve uzun farlar söner.

Trafik İşareti Tanımlama Sistemi ile sürücü trafik işaretlerine dikkat etmese de Nissan Qashqai, sürüş sırasında yoldaki trafik işaretlerini algılar ve hız limitleri konusunda sürücüyü bilgilendirir.

Şerit Takip Uyarı Sistemi sayesinde otomobil istemeden şeritten ayrıldığı zaman sistem sürücüyü anında uyarır. Yol çizgilerini tespit ederek çalışan şerit takip uyarı sistemi, sürücünün aynı şeritte kalmasına yardımcı olur.

Otomatik Çarpışma Önleyici Sistem ise öndeki araca çarpma tehlikesi oluştuğu anda, sürücüyü sesli ve görsel olarak ikaz eder. Eğer sürücü ikaza cevap vermezse otomobil, otomatik olarak sert fren yaparak yavaşlar.

Hareketli Nesne Algılama Sistemi sayesinde, Nissan Qashqai kullanan sürücü park ederken ona yardımcı olacak bir dijital ko-pilot vardır. 360 derecelik kapsama alanına sahip olan sistem; etraftaki çocuk, hayvan ya da nesnenin yaklaşması halinde sürücüyü bilgilendirir ve güvenli park edilmesini sağlar.

Kör Nokta Uyarı Sistemi ile sürücünün göremedikleri görünür kılınır. Eğer kör nokta alanında bir araç belirirse, yan aynalarda uyarı ışığı yanarak sürücüyü uyarır. Şerit değiştirirken sinyal verildiğinde, sürücüye çok yakın mesafede bir araç varsa sesli ve görsel uyarılar verir.

Yorgunluk Algılama Sistemi sayesinde direksiyon başında sürücünün uyuklama ya da dikkat kaybı riski minimuma iner. Bu sistem, sürücünün konsantrasyon derecesini ve yorgunluğunu belirler. Böyle durumlarda mola vermek için sürücüyü sesli ve görsel olarak ikaz eder.

Hepsinden önemlisi ikinci el alırken sizin otomobillerden çok anlamanız gerekmez. Sizin için güvenli bir kontrol ve test sisteminden geçirilen araçlar acaba değerinden çok mu ödedim endişesinden sizi kurtarır.. İkinci el Nissan Qashqai fiyatları hakkında bilgi almak için linkteki Otoshops web sitesi ziyaret edilebilir. İkinci el Nissan modellerini ve diğer modelleri görmek için ikinci elin güvenli adresi Otoshops.com’u ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top