skip to Main Content

İngilizce Öğrenmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Günümüz modern çağında artık evrensel dil olarak bilinen İngilizce büyük bir önem taşıyor. Çünkü evrensel statüsünde olan bu dil artık sadece okullarda veya ders kitaplarında yer aldığı kadar sınırlı değil. Herkesin ulaşması istenilen kitaplardan müzik listelerine kadar pek çok noktada İngilizce’nin önemi ve gerekliliği ortaya çıkıyor. Üstelik artık sadece kişisel gelişim noktasında değil kariyer açısından da dikkati çekiyor. Ancak dil eğitimi noktasında en önemli ayrıntıların başında kurs merkezi geliyor. Çünkü iyi bir kurs merkezi, her zaman başarılı ve hızlı şekilde eğitim almanızı kolaylaştırıyor. Dil eğitimi almak için uzun bir süre kurs araştırması yapmıştım. En sonunda kendi ideallarime uygun bir eğitim kurumu ile karşılaştım. Wall Street English, gerek eğitim anlayışı gerekse avantajlı imkanları ile dil öğrenmek isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. İş başvurularınızda bir adım öne çıkmak istiyorsanız siz de eğitim kurumuna başvurabilir ve köklü bir eğitim alabilirsiniz.

Eğitimde Önemli 5 Ayrıcalık

Wall Street English, öğrenci portföyüne esnek program uygulamaları sunarak eğlenceli şekilde dil öğrenebilmelerini sağlıyor. İnteraktif multimedya dersleri, online ortamda yapılırken, öğretmenler eşliğinde yapılan dersler, farklı gün ve saatler halinde uygulanıyor. Böylelikle her öğrenci kendine uyabilen vakitlerde ders alarak eğitimine devam ediyor. Pratiklik WSE’de oldukça önem taşıyan bir kriter. Beş kişilik sınıflarda genellikle uygulamalı pratik ve dijital kitap çalışmaları gerçekleştiriliyor.

4-5 kişilik ingilizce sınıflar

Sadece İngilizce Konuşun!

Eğitim kurumuna ilk giriş yaptığınız andan itibaren İngilizce dili ile karşı karşıya kalacaksınız. Seçkin öğretmen kadrosu, İngilizce öğrenirken becerilerinizin gelişmesine de zemin hazırlıyor. Yapılan çeşitli aktiviteler, cesaretlenmenize yardımcı olurken diğer yandan da ihtiyaçlarınıza göre eğitim almanızı kolaylaştırıyor. Ölçümleme ilkesi ise diğer dikkate alınan hususlardan bir tanesi. Öğrencilere verilen eğitim ve gelişim düzenli olarak takip ediliyor. Kelime bilgisi, okuma-yazma becerileri, akıcılık, dinleme ve anlama becerileri gibi konularda gelişimleri gösteren ayrıntılı belgeler sunuluyor. Böylelikle öğrencilerin gelişim düzeyi tespit ederek eğitimin her döneminde analiz edilmiş oluyorsunuz. Ana diliniz gibi İngilizce öğrenmek istiyorsanız WSE doğru adres. Doğal bir ortamda dil öğrenmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top