Sayfalar

sosyal-medya

İnstagram Takipçi Hilesi Çeşitleri

 

İnstagram, kullanıcılarının kısa zaman içinde popüler olmak amacı ile kullandıkları hileler, hem kullanımı hem de güvenilirlikleri bakımından kullanıcıların en çok kullandığı uygulamalar arasında gösterilmektedir. İnstagram takipçi hilesi kullanarak, takipçi sayısını kısa sürede arttıranlar, popüler olma yolunda bir adım daha ilerlemektedir. Kullanıcıların yapması gereken tek şey, kullanıcı adı ve şifreleri ile uygulamaya giriş yapmak ardından uygulamada açıklamalı olarak görecekleri adımları takip etmektir.

 

Kolay kullanımından dolayı ücret ödemeden arttırılabilecek uygulamalar dışında ödeme yapılarak kullanılacak uygulamalar da bulunmaktadır. Ücretsiz olarak verilen takipçi hilelerinde kullanıcıların karşısına belirli bir limit uygulaması çıkmaktadır. Bu limitin en fazla 100 takipçi kazanmak olduğu ortaya çıkmaktadır. Ödeme yapılarak alınan takipçiler ise tek bir seferde 1000 takipçi kazandırabilmektedir. Kullanıcılar ne kadar çok takipçi hilesi kullanırlarsa popüler olma durumları da aynı şekilde artış göstermektedir.

 

İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram kullananların beğeni hilesini kullanarak sadece takipçilerini değil, beğenilerini de arttırmaları mümkün olmaktadır. Çünkü popüler olmak için bir tek takipçi sayısını arttırmak yeterli olmamaktadır. Diğer kullanıcılar tarafından daha çok gönderilerin görülmesi için yapılan beğenilerin takipçi sayısından daha önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. Fakat kullanıcıların beğeni sayısı ile takipçi sayısını dengelemesi gerekmektedir. Pek çok kişi tarafından eğlenceli bir uygulama olarak görülen İnstagram’da beğenilerin arttırılmasının son derece önemli olduğu görülmektedir. Bu hususlar göz önüne alındığında beğeni hilesinin, İnstagram takipçi hilesi içindeki etkisinin hiç şüphesiz önemli olduğu anlaşılmaktadır.

 

İnstagram’da Firmaların Rolü 

İnstagram’ın milyonlarca kişi tarafından kullanılması ve büyük talep görmesi diğer taraftan kullanıcı sayısının giderek artması, birçok firmanın da dikkatini çekmektedir. Aynı anda milyonlarca kişiye ulaşma imkanı sayesinde İnstagram’da reklam veren firma sayısında önemli ölçüde artış olduğu görülmektedir. Bu artışın hiç şüphesiz İnstagram’da birçok hesaba da gelir elde etme fırsatı sunduğu ortaya çıkmaktadır. Gün geçtikçe daha da popülerliği artan İnstagram’da firmaların sayısının gelecek dönemlerde de hızla artması beklenen gelişmeler arasında yer almaktadır. Firmaların aktif rol oynaması ile birlikte özellikle İnstagram’ın gelecek dönemlerde ticari alanda da ön plana çıkması tahmin edilmektedir.

 


BURADA YORUMUN DEĞERLİ
Binlerce HızlıAdam Takipçisi Yorumunu Merak Ediyor

2 Yorum = İnstagram Takipçi Hilesi Çeşitleri

  1. Takip Reklam 11 Şubat 2017 at 23:52 #

    Makaleniz çok güzel olmuş, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  2. Berk Sönmez 4 Şubat 2018 at 16:55 #

    Makale çok iyi olmuş iyi takipçi kazanıyorum

Bir cevap yazın


Bölüyorum ama…

2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeniyi hak ettik 😉