skip to Main Content

iPhone 6 ve 6S Ekran Değişiminde MobilClinix

Hem yazılımı hem de tasarımı Apple tarafından hazırlanan, bu yazılım ve donanım birlikteliği sayesinde üst düzey kullanıcı deneyimi sağlanan serinin son modellerinden olan iPhone 6, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Bu değerli ve güzel telefonun sunduğu üst düzey deneyimin yanı sıra ne yazık ki hemen her telefonun yaşayabileceği sorunlarla da karşılaşmak mümkün.

iPhone serisinden bir cihaz alan hemen her akıllı telefon kullanıcısı genellikle aynı anda bir de koruma kılıfı alıyor. Kılıfın yanı sıra telefonun ekranını korumak, özellikle de çantada taşınacaksa olası çizilmelerin önüne geçmek, kısacası hem telefonunu korumak hem de ilk günkü temizliğini muhafaza etmek için bu yöntemlere başvurabiliyor. Oldukça mantıklı bir yöntem olmasının yanı sıra cihazın fiyatının yanında bir hayli küçük sayılabilecek miktarlara denk gelen ekran koruma jelatini ve koruma kılıfı ile birlikte neredeyse her kullanıcı derin bir nefes alıyor.

iphone 6 ve iphone 6 plus ekran degisimi

Tüm bunların yanı sıra sürekli kullanılan bir cihaz olmasının da getirdiği riskin de etkisiyle maalesef olası düşmelerde, çarpmalarda ve bunlara benzer olaylarda iPhone 6, 6S ve 6S Plus modelleri de zarar görebiliyorlar. Genellikle ekran çatlaması, ekran kırılması, kasa çatlaması, kılcal çizikler ve darbe görüntüsü şeklinde sonuçlanan bu durumlar karşısında hemen her kullanıcı üzülmekle birlikte soluğu Apple Teknik Servis biriminde veya teknik servise dair bilgiler içeren resmi internet sitesinde alıyor. Ancak hemen şunu da belirtelim ki, Apple bu konuda herhangi bir garanti sunmamakla birlikte, aralarında iPhone 6 ekran değişimi işleminin de olduğu hizmetleri ayrıca ücretlendiriyor. Aynı durumda daha yeni modeller için de geçerli. Zira iPhone 6S ekran değişimi için de teknik servis tarafından yüksek ücretler çıkarılabiliyor.

En İyi Alternatif MobilClinix 

mobilclinix-ekran-degisimi-tamiriBu durumda alternatif çözüm arayanlar için en iyi seçenek MobilClinix oluyor. Zira Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirket olan MobilClinix, Türkiyenin önde gelen şehirleri başta olmak üzere 26 farklı fiziksel şubesinin sunduğu geniş ağ ile birlikte Türkiyenin hemen her yerinden profesyonel ve uygun fiyatlı ekran değişimi, cam değişimi, kasa değişimi gibi hizmetler veriyor. Her biri alanında uzman profesyonel bir ekip tarafından sunulan hizmet, yine aynı şekilde tamamı güncel ve üst düzey ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilen tamir ve onarım çalışmaları sayesinde bugün çok sayıda müşteri MobilClinix’i tercih ediyor. Siz de http://tr.mobilclinix.com/ adresini ziyaret ederek hem şirket hem de hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top