skip to Main Content

KANSEROJEN MADDE İÇERMEYEN OYUNCAKLAR BRUDER OYUNCAK

Artık anne-babaların güvendikleri bir oyuncak mağazası var. 2003’ten bu yana diğer oyuncak mağazalarından hep farklı atılımları olan, “güvenilir oyuncak” konusunda deneyen anne ve babalardan tam not alan Bruder Oyuncak, kurulduğu günden bu yana emin adımlarla çocukların dünyasındaki yerini sağlamlaştırmayı başaran bir marka imajına sahip olmaya devam ediyor.

bruder oyuncak

Nedir Bruder Oyuncaklarını Farklı Yapan?

Çocuklarımızın dünyasında ne denli önemli olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan oyuncaklar, kimi zaman geleceklerinde hatırlayacakları en güzel anıların bir çağrıştırıcısı kimi zaman da dinledikleri masalların bir parçası olan eşsiz oyun arkadaşları oluveriyorlar. Hayal dünyasının sınırları olmayan çocuklarımızın tüm mal varlıkları oyuncaklarıdır. Bunun için çevresindeki yaşadığı günlük olaylardan tutun da, kurdukları sıra dışı oyun hikâyelerinde dahi oyuncaklarını kullanan çocuklarınıza gerçek bir oyuncak dünyasının kapılarını aralamak ister misiniz? O zaman doğru adresiniz bir tık uzağınızda: www.bruderoyuncak.com

Çin malı, kalitesiz ve çocuk sağlığının ciddi oranda tehdit edildiği bir ortamda, Bruder Oyuncak her şeyden önce çocuklarınızın sağlığına önem veriyor. Bu nedenle satışını yaptığı tüm oyuncaklar üstün Alman teknolojisi ile üretilen, yüksek kaliteli plâstik kullanılan oyuncaklar ve yapım malzemesinde asla kanserojen madde bulunmuyor. Her bir oyuncak, özel laboratuarlarda binlerce kalite ve dayanıklılık testinden geçirildiğinden, güvenle çocuklarınızın oynamasına izin verebileceksiniz.

Her bir çocuğun hayatına eğlence ve neşe katmak isteyen Bruder Oyuncak, satışını yaptığı devasa oyuncaklar ile çocukların oyuncaklarını ilk gördükleri andaki sevinçlerini de devasa yapabilme konusunda uzman bir marka. Öyle ki, satışını yaptığı tüm oyuncaklar gerçek dünyada kullanılan muadillerinin kocaman birer kopyası gibi. 1/16 ölçeğinde küçültülmüş hallerinde üretilen, gerçekten de orijinallerinin aynı çalışma sistemine sahip model oyuncaklar ile siz ebeveynler dahi oynamak isteyeceksiniz. Kısacası Bruder Oyuncak dünyasında cinsiyet, yaş ve durum gözetmeksizin her çocuğun sahip olmak için can atacağı bir oyuncak mutlaka var.

Eğitim İçin Manuel Oyuncak!

            Oyun ve oyuncak ile kendisine ayrı bir dünya yaratan çocuklar için oyuncakların önemi saymakla bitmez. Oyunların vazgeçilmez unsurları olan oyuncaklar ise bilişsel, psikososyal ve bedensel olarak çocukları destekleyen, hayal güçlerini ve yaratıcıklarını geliştiren en değerli araçlardır. Özellikle erken çocukluk döneminde çocuğun çevresindeki nesneleri deneyerek öğrenmesi, kavramları algılaması bilişsel becerilerinin ve tüm gelişiminin desteklenmesi açısından eğitici manuel oyuncaklar ile oynaması yararlıdır.

Tam da bu noktada, çocuklarınızın gelişimi açısından eğitici manuel oyuncakların önemini bilen Bruder Oyuncak, gerçek yaşamdaki gibi kullanılan oyuncakların bulunabileceği eşsiz bir oyuncak mağazası. Örneğin oyuncak bir kamyonun tıpkı gerçek bir kamyon gibi açılabilir damper kapağı, katlanabilir dış aynaları, açılabilen ön bloğu sayesinde motor kısmının görünmesi gibi birebir özellikleri, deneme yanılma yöntemi ile dış dünyayı tanıyan bir çocuğun hayal dünyasında çok daha farklı kapılar açacaktır.

Kısacası çocuklar çok hızlı büyüyor. Onların bu hızına yetişebilecek profesyonel oyuncaklar ile desteklenmesi ebeveynlerin ilk amaçları arasında yer aldığından, onların sağlığına zarar vermeyen, gelişimlerine en yüksek seviyede katkı sağlayan muhteşem kalitedeki oyuncaları bulabilmek için tek yapmanız gereken www.bruderoyuncak.com ‘u tıklamak.

Bruder Oyuncak, ilk günkü heyecanla çocuklarınızın hayatına bilgi, eğlence ve neşe katmak için bekliyor olacak!

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top