skip to Main Content

Kedi Sinekliği

Evcil hayvanların en büyük keyfi pencereden dışarıya bakmaktır. Kışın sorun yok ama yazın bizlerde sıcaklardan bunaldığımız için mecburen pencereyi açma ihtiyacı duyuyoruz. Her an başlarında durup onları kontrol edemeyiz. İhtiyaç için odalar arası gidip gelmek gerekiyor veya işe giderken evi havalandırmak için pencereleri açık tutmakta gerekiyor. İnsanlar bile pencerelerden düşerken bir kediye cam açık evde bırakmak hiçte doğru bir davranış değildir. Bu nedenle kedi besliyor isek ilk başta yapmamız gereken kedi için pencere teli yaptırmaktır. Bunun genel adı ise kedi sinekliği olarak geçmektedir. Şimdi bu ürünün ne gibi özelliklerde olması gerektiği konusunda bilgiler aktaralım.

Türlü yaramazlıklar yapan kedilerimizin ne kadar akıllı vede bir o kadar da doğası gereği yırtıcı hayvan olduğunu biliyoruz. Sineklik dediğimiz ürün normal tülden veya onların patisi ile dışarı ittirerek açabileceği türden olmamalıdır. Yani tül değil, kediye dayanıklı çelik tel olması gerekir. Patisi ile dışarı ittirmemesi içinde dışa açılan modellerin kesinlikle tercih edilmemesi gerekir. Özel kasa ile içeri açılan ve dışarıya kesinlikle açılmayan modeller mevcuttur. Yani ilk iki önemli maddemiz kedili evler için sinekliğin kediye dayanıklı olması ve içeri açılmasıdır. Ayrıca içeri açılan modelin özel kedinin açamayacağı bir şekilde kilit yapılması gerekir.

kedi sinekliğiPiyasada pimapencilerin hepsi para kazanmak için sineklik yapmaktadır. Ama işi uzman bir firmaya yaptırmaz isek daha ucuz olsun diye en ucuz kedi sinekliği fiyatı araştırması yaparak yaptırırsak çok zararlı çıkarız. Bu nedenle işi uzmanına bırakarak en iyi şekilde kedili evler için pencere teli yapan firmayı bulmak gerekir. Bu konuda direk üretici olan kedi için sineklik firmasını tercih etmek en mantıklısı olacaktır. www.kedisinekligi.net sitesinde kedi sinekliği hakkında bilgiler bulabilirsiniz. iletişim 0543 239 78 57 ve 0545 908 20 08

Ürün fiyatları kalitesine göre değişmektedir. Ve ömürlük olan kedinin asla zarar veremeyeceği ürün paslanmaz çelik tel’dir. İçeri açılır özel demir kilitli PASLANMAZ çelik telli ürünün fiyatı pencere için 150 tl’dir. Ancak başta belirttiğimiz gibi en kaliteli en dayanıklı ve ömürlük üründür. Yani bir defa yaptıracaksınız ve ömür boyu kullanacaksınız. Öyle 60-70 tl’ye yaptırıp kedim yırttı çöp oldu derdi olmayacak ve içiniz huzurlu olacak. Ayrıca amaç hava almak ve ürün havayı kesmeden kullanacağınız mükemmel bir ürün diyebiliriz. Kısaca siz parayı vereceksiniz geri kalan hiç bir şeyi düşünmeyerek sorunsuz bir şekilde kaliteli bir ürüne sahip olacaksınız. İşi uzmanına bırakın ve bu konuda en iyisi olan kedi sinekliği sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top