Sayfalar

avansas-kuru-boya-gorseli

Kırtasiye Malzemeleri Nelerdir?

İstisnasız herkes hayatının en azından bir döneminde kırtasiye ürünlerini kullanır. Okul yıllarında tanışıyor olsak da kırtasiye malzemesi hayatımızda her daim mevcut olmaya devam eder. En azından kalem hayatımız boyunca kullanmaya devam ettiğimiz kırtasiye malzemeleri arasında başı çekiyor. Kimileri için sadece bir yazı aracı olan kalem kimileri için de bir tutku. Hatta sadece kalem değil tüm kırtasiye malzemeleri birer tutku olabiliyor.

Elbette bu malzemeler sadece okul kırtasiye malzemeleri ile sınırlı değil. Ancak öncesinde okulda kullanılan kırtasiye ürünlerine değinelim. Kalem, silgi, kalemtıraş henüz ilkokul yıllarında dahi kullanılan malzemeler. Kurşun kalemle başlayan kalem kullanımı yerini zamanla uçlu kalemlere bırakıyor. Sonrasında ise tükenmez kalemlere, dolma kalemlere ve imza kalemlerine.

En Önemli Kırtasiye Malzemeleri: Kalem ve Defter

defter-kalem-kahve

Defter ise en önemli ve hayatımız boyunca önemini koruyan bir diğer kırtasiye malzemesi. Okullarda kareli, çizgili gibi farklı türde defterler hem kalitesi hem de ebatları bakımından son derece geniş bir çeşitliliğe sahip. Bu ürünler okul defteri olarak hayatımıza girse de zamanla ajanda, not defteri gibi çeşitleri ile kullanılmaya devam eder.

Kağıt en önemli kırtasiye malzemeleri arasında bulunuyor. sadece okul hayatında değil iş hayatında da sıklıkla kullanılır. Daksil, dosya, ataç, zımba, delgeç hem okul hem de iş hayatında kullanılan malzemeler arasında sayılabilir. Tüm bu ürünler ödev hazırlamaktan sunum dosyası hazırlamaya kadar pek çok farklı şekilde kullanılabilir.

Tüm Kırtasiye Ürünleri Kapınıza Kadar Geliyor

kapida-odeme-sistemi

Cetvelden pergele kadar uzanan geniş ürün yelpazesi mevcut. Peki, bu ürünleri en kolay şekilde nasıl temin edebilirsiniz? Günümüz şartlarında internetten alışverişin hem daha kolay hem de daha ekonomik olduğunu biliyorsunuz. Bu nedenle kırtasiye ürünleri alışverişi için de en zahmetsiz yöntem online alışveriş.

İnternetten online kırtasiye malzemesi alışverişi dendiğinde de ilk akla gelen adres Avansas oluyor. Son derece güvenilir olan www.avansas.com hem okul kırtasiye malzemeleri hem de ofis kırtasiye malzemeleri bakımından zengin bir ürün çeşidi yelpazesine sahip. Fiyatlar makul ve ürünler de üst düzey kalitede. Durum böyle olunca kırtasiye malzemesi alışverişinde de lider firmalar arasında bulunuyor.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️


BURADA YORUMUN DEĞERLİ
Binlerce HızlıAdam Takipçisi Yorumunu Merak Ediyor

, ,

5 Yorum = Kırtasiye Malzemeleri Nelerdir?

 1. dunpeal 9 Ocak 2017 at 21:01 #

  İş yerimizin mutfak ve kırtasiye ihtiyaçlarını büyük orada avansas üzerinden karşılıyoruz. Çay, kahve, şeker ve A4 fotokopi kağıtlarını koli halinde almak fiyat olarak daha avantajlı oluyor. Üstelik kargoyla iş yerine geldiğinden taşıma derdi de olmuyor.

 2. merve 14 Ocak 2017 at 21:54 #

  Ofis için sürekliliği olan malzemelerin ekonomik olması bizim için önemli. Kendi iş yerimizde temizlik malzemeleri ile a4 fotokopi kağıdı için ciddi bir bütçe ayırmak zorunda kalıyoruz. Konuda yer alan avansas sitesinden daha önce alışveriş yapmadım ancak fiyatları biraz inceledim ve genel olarak iyi buldum. Tavsiyeniz için teşekkürler.

  • Hızlı Adam 15 Ocak 2017 at 14:44 #

   Biz de kendi ofisimizin alışverişlerini Avansas.com’dan yapıyoruz.

 3. Hakan 21 Ocak 2017 at 22:55 #

  avansas.com dan bugüne kadar toplamda 3 kez a4 fotokopi kağıdı ile karton bardak siparişi verdik. Her seferinde de kargomuz 2 gün içinde iş yerimize ulaştı. Kargonun ücretsiz ve sorunsuz olması bizim için önemli. Hızlı Adam’ın tavsiyesine katılıyorum.

 4. Emre 26 Ocak 2017 at 22:40 #

  İnternet üzerinden ofis için aldığımız kırtasiye malzemeleri veya diğer ürünleri kalitesini bildiğim ya da daha önce kullandığım ürünleri tercih etmeye gayret ediyorum. Avansas veya hepsiburada gibi güvenilir, kurumsal büyük sitelerde sorun çıkmıyor. O nedenle mümkün olduğunca bildiğimiz büyük sitelerden alış veriş yapmalıyız.

Bir cevap yazın


Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum.