skip to Main Content

KPSS A GRUBUNA HAZIRLIK

kitap fırsatıKPSS A grubu genellikle iktisadi ve idari bilimlerle ilgili bölümlerin mezunlarının katıldığı gruptur. Genel kültür ve genel yetenek testleri çözülmesi sınava hazırlık evresinde önemlidir. Kamu personeli olmayı planlayan adayların ve yeni mezun öğrencilerin bilgilerini tazelemek ve unutulmuş bilgileri geri kazanmak adına konu anlatımlı kitaplara ihtiyacı vardır. Bu bağlamda KPSS A grubu adaylarının ihtiyacı olan yardımcı kitapları Kitapfırsatı olarak sizlere sunuyoruz.

Sanal bir kütüphane olan Kitapfırsatı ile ihtiyacınız olan hazırlık kitaplarını ucuza ve kolay yoldan elde edebileceksiniz. KPSS A grubuna hazırlık yardımcılarınız Kitapfırsatı’nda! Hazırlık döneminde ihtiyaç duyacağınız konu anlatımlı kitaplar, çözümlü test kitapları ve deneme setlerini farklı yayın evlerinden en uygun fiyata temin edebileceksiniz. Piyasadakinin çok altındaki fiyatlarla kazançlı çıkacak, sınava en ucuza hazırlanacaksınız. Fırsat setleri ve sezon sonu indirimleriyle hesaplı alışverişin tadını çıkarın.

Sipariş takibi imkanı sunan sitemizde kitap alışverişi çile olmaktan çıkıyor. En ucuz sahafı aramayan, birkaç kuruş için pazarlık yapmayan öğrenci yoktur. Elbette sahafların atmosferi bir başka güzel fakat sınav öncesi hazırlık döneminde her an ve her kuruş biz öğrenciler için çok kıymetli. Bu yüzden ucuz ve kaliteli kitapları en kısa sürede temin edebilmek için kitapfırsatına bir göz atmanızda fayda var. Sınavdan önce eksikleri giderip bir deneme sürüşü yapmak adına köprüden önce son çıkış olarak deneme setlerine sığınıyoruz. Bu bağlamda dilediğiniz yayın evinden farklı formatlarda deneme setlerine ulaşabilirsiniz. KPSS A grubu için fırsat setleri ve çıkmış sorular hayli işinize yarayacak. Video dersleri, yaprak testler ve soru bankası kitapları ile sınava hazırlık dönemi artık daha kolay. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın keyfini ucuz ve güvenli hale getirin. Kitapfırsatı KPSS A grubu hazırlık sürecinizde yanınızda.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top