skip to Main Content

Krampon Seçiminizle Fark Yaratın

Hem oyunuyla hem de şıklığıyla sahalarda fark edilmek isteyen futbol düşkünlerine hitap eden birçok krampon modelini Lescon’da bulabilirsiniz.

 

Tüm dünyada en sevilen sporlardan biri olan futbol ülkemizde de birçok spor severin vazgeçemediği bir dal oluyor. Eğlenceli olduğu kadar yüksek performans gerektiren sert bir spor olduğu için oldukça bilinçli yapılması, kullanılan malzemelerin kalitesine önem gösterilmesi gerekiyor. Lescon, 1980’li yıllardan beri toplum ve çevre bilincini ilke edinerek yüksek kalitede spor tekstil ürünleri ve aksesuarları üretiyor. Tüm spor dalları için özel ürünler sunan marka, büyük Avrupa takımlarına dahi sponsor olarak futbol tekstili ve ayakkabısı alanındaki başarılarını kanıtlıyor.

 

Kazanmak İçin Doğru Kramponu Seçmelisiniz

 

Lescon, krampon modellerinde performansınızı artırarak gerek maç sırasında gerek antrenmanda başarınızı yükseltecek teknolojiler ve özellikler kullanıyor. Bu teknolojiler arasında SUPER GRIP yani maksimum sürtünme taban teknolojisi de yer alıyor. Bu teknoloji sayesinde tabanın sert zeminlerle sürtünmesi sebebiyle ortaya çıkabilecek olumsuz performans koşulları engellenmiş oluyor. Ayakkabının tabanında kauçuk kullanılması da elektriğin yüzeye iletilmesini sağlayarak performansınıza olumlu etkide bulunuyor. Futbol sert bir spor olduğu için oyun sırasında alabileceğiniz darbeler de ayakkabılar tasarlanırken göz önünde bulunduruluyor. Darbe dağıtıcısı özellik, gelen darbeleri ayakkabı içine eşit olarak dağıtarak performansınıza katkıda bulunuyor.

 

Dayanıklı ve Şık Kramponlar Lescon’da

 

Lescon krampon modelleri, futbolun sert bir spor olduğu ve ayakkabıların çabuk yıpranabileceği hesaba katılarak dizayn ediliyor. Bu sebeple birçok teknoloji, özellik ve uygun malzemeler ayakkabı modellerinde kullanarak ayakkabınızı uzun süre kullanmanız amaçlanıyor. Termoplastik taban özelliği ise ayakkabınızın tabanının dayanıklı olmasını sağlıyor. Krampon modellerinin bir diğer önemli özelliği ise, ayakkabının dış görünüşüne de en az sağlamlığı kadar önem verilmesi oluyor. En yeni trendler ve en moda renkler gözetilerek tasarlanan futbol ayakkabıları sahalarda şıklığınızla da göze çarpmanızı sağlıyor. Antrenman deneyiminizi mükemmelleştirirken, en yeni trendlere göre tasarlanmış çekici kramponlarınızla göz doldurmak isterseniz, Lescon ürünleri sizi bekliyor. Üstelik satın aldığınız futbol ayakkabısı modelini, kullanmadığınız takdirde 30 gün içinde değiştirebilir ya da 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Size en konforlu futbol deneyimini yaşatacak kramponları Lescon mağazalarından veya http://www.lescon.com.tr/krampon-modelleri-ve-futbol-ayakkabilari adresinden satın alarak sahalarda farkınızı gösterebilirsiniz.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top