Sayfalar

mavi serum - su

Mavi Serum İşe Yarar Mı? Fayda Ve Zararları

Saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayan mavi serum saç çıkarma konusunda da oldukça faydalı bir ürün.

Mavi Serum İşe Yarar mı?

Saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olan mavi serum aynı zamanda saçların hızlı bir şekilde uzamasına destek olmaktadır. Bunun yanında yeni saç oluşumuna yardımcı olarak saç derisinde meydana gelen seyrelmelerin ve dökülmelerin engellenmesi konusunda da etki bir rol almaktadır. Saç dökülmesi problemleri farklı nedenlere dayanmaktadır. Dökülme hem kadınlarda hem de erkeklerde meydana gelebilmektedir. Genetik sebepler kelliğe neden olabilirken farklı nedenler de yoğun seyrelmelerin oluşmasına etki edebilmektedir. Mavi serum doğal içeriği sayesinde kalıcı bir şekilde saç oluşumunun desteklenmesine yardımcı olmaktadır. Saçlarda hem gürleşme hem de canlılık meydana getiren bu serum saçı kökten uca besleyerek kırılmalara karşı da güçlü hale gelmesine destek olmaktadır.

Mavi Suyun Faydaları Nelerdir?

Zaman içerisinde hasar gören saç kökleri tam beslenemediği zaman kendini onarmaz ve yeni bir saç oluşumunu sağlayamaz. Her saç teli belli bir süreden sonra dökülür ve yerine yeni sağlıklı saçlar oluşur. Eğer ki saç kökü yeterli düzeyde beslenemezse daha erken dökülmeler meydana gelir ve hatta saç oluşumu da gerçekleşemez. Mavi serum saç köklerinde yenileyici ve onarıcı bir etki meydana getirmeye yardımcı olurken aynı zamanda köklerin yeterli miktarda beslenmesini de sağlamaktadır. Bu uyarıcı etki sayesinde dökülen saçlar yeniden oluşmaya başlayarak seyrelmelerin azalması ve zaman içerisinde dolgun saçların oluşması sağlanabilir. Mavi serumun içerisinde bulunan vitamin ve mineraller saç derisinin ve saç köklerinin kısa süre içerisinde onarılmasına yardımcı olmaktadır. Böylece yeni saç oluşumunun yanında var olan saçların da güçlenmesine destek olabilmektedir.

Saç Çıkaran Mavi Serumun Zararları Nelerdir?

Genel olarak faydaları ile bilinen mavi serum aşırı ve yanlış kullanım sonucunda tam etki görememenize neden olabilmektedir. İçeriği doğan olduğu için asıl olarak herhangi bir yan etkisi mevcut değildir. Fakat saç derinizle ve saçlarınızla ilgili özel bir durum ya da ciddi bir rahatsızlık söz konusu ise kullanım öncesinde bir uzmandan destek alabilir. Eğer ki saçlarınızla ilgili dökülme haricinde bir sağlık probleminiz yoksa ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat belirtildiği üzere aşırı kullanım değil yeterli kullanım sağlanmalıdır.

Mavi Su Saç Serumu Fiyatı ve Kullanımı

Saçların eski haline kavuşmasına yardımcı olan mavi su kullanımı oldukça basittir. Temiz saça uygulanması gerekmektedir. Bunun için duştan sonra kullanım sağlanabilir. Saçın dökülme oranına göre kullanım miktarında değişiklik meydana gelebilmektedir. Normal olarak belli bir miktarda saç derinize masaj yaparak sürmeniz yeterlidir. Son dönemlerde birçok kişinin kullanmayı tercih ettiği mavi serum fiyatı oldukça uygundur. Sizler de dökülme ve seyrelme problemlerinizin önüne geçmek ve saçlarınızı hızlı, sağlıklı bir şekilde uzamasını istiyorsanız bu serumdan faydalanabilirsiniz.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️


BURADA YORUMUN DEĞERLİ
Binlerce HızlıAdam Takipçisi Yorumunu Merak Ediyor
Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir cevap yazın


Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum.