skip to Main Content

Mevlütlerde Dağıtılan Yasin Kitapları Mevlidimvar’da

Yasin kitabının bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Özellikle mevlüt hediyelikleri arasında kendisine ilk sıralarda yer bulan yasin kitabı, çok farklı türlerde imal edilmektedir. Baskısında genellikle açık ve anlaşılır şekilde kolay okunabilen bilgisayar yazısı tercih edilmektedir. Çoğunlukla orijinal Arapça yazı ile beraber Türkçe meal de kitabın içeriğinde mevcuttur.

Boyut olarak ele alındığında Yasin kitabında farklı birkaç alternatif olduğu görülmektedir. Başlıca ebat çeşitleri, mini boy, cep boy, çanta boy, orta boy ve rahle boy olarak adlandırılan boyut türleridir. Okuyucu kendi isteğine göre bu seçeneklerden toptan ve perakende olarak istediğini seçebilmektedir.

Ürün dış yüzey olarak da çeşitlilik göstermektedir. Ürünün dış yüzey kaplaması karton kaplama olduğu gibi, kadife kaplama da olabilmektedir. Gerek karton kaplı yüzeyde gerek kadife kaplı yüzeyde farklı renk seçenekleri mevcuttur. Sayfa sayısı bakımından da çeşitli alternatifler bulunmaktadır.

Yasin kitabının üzerine isim baskısı yapılabildiği gibi, kişinin isteğine göre kısa yazılar da eklenebilmektedir. Mesela ‘’Ahmet Burak’ın Bebek Mevlidi Hatırası’’, ‘’ Büşra’nın Gelin Mevlidi Hatırası’’, ‘’ Mesut Dörter Ruhuna Fatiha’’ gibi yazılar bunlara örnek olarak gösterilebilir.

mv-yasin-kitaplari

Bu şekilde bir yazı eklendiğinde yasin kitabı kişiye özel hale gelmekte ve mevlit hatırası olarak dağıtılabilmektedir. Ayrıca diğer mevlit hediyelikleri ile beraber kombin haline getirilerek mevlit paketi şeklinde de dağıtılabilmektedir.

Yasin kitabı fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Fiyatların belirlenmesinde de yine farklı farklı etkenler söz konusu olabilmektedir. Ürünün sayfa sayısı, kağıt kalitesi, ebatı, yüzey çeşidi bu etkenlere örnek verilebilir.

Toplu yasin kitabı fiyatı almak, toptan ve perakende olarak sipariş vermek için mevlidimvar.com adresini ziyaret edebilir, siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top