skip to Main Content

Özel Günlerin En Güzel Hediyesi: Online Çiçek Siparişi

Sevdiklerinizin her anını özelleştirmek, onları hep daha mutlu etmek için çiçekler her zaman en zarif ifadeleri sunmuştur. Kelimelerin ötesinde barındırdıkları dilleri ile doğanın kendi şarkısını söylerken sevdiklerinizin yüzünde oluşacak tebessümün özünü de yapraklarında taşırlar.

Ciceknet.com olarak, bizler, sizlerin sevdiklerinize en özel anlarında onlar için yeşerttiğiniz temennileri paylaşabilmeniz amacıyla doğanın her mevsim türlü türlü biçimlerde bize cömertçe sunduğu mis kokulu hediyelerini aranje ederken yalnızca doğadan değil, sizlerin kalbindeki o saf sevgiden de ilham aldık. Üstelik çiçeklerin güzelliğinin yanında balonların neşesini de unutmadık. Sevdiklerinizi çocuklar gibi şen kılmak için onlara sitemizde bulunan “Balon” sekmesi altında hazırladığımız balon buketlerinden de gönderebilirsiniz.

Onları İlk Günkü Gibi Sevdiğinizi Biliyoruz…

Sizin sevginiz nasıl ilk günkü kadar duru ve tazeyse Ciceknet.com olarak özenle seçerek aranje ettiğimiz çiçekler de öyle duru ve tazedir. Bu duru ve taze güzelliklerindeki saflığı ise çeşitli aksesuarlar ya da süslemek amacıyla kullanılan yeşilliklerle taçlandırıyoruz. Aranjmanı yerleştirdiğimiz vazo, saksı ya da sepetleri ise çiçeklerin güzelliğini kombine edecek özeni göstererek seçtik. Ve söylemek istediklerinizin elçilerini sevdiklerinize layık olarak hazırladık.

Söylemek İstedikleriniz Çiçeklerde “Mesaj” Açsın…

Sevdiklerinize söylemek istediklerinizi onlar için önemli. Bizim için de öyle… Bu yüzden yepyeni bir uygulama geliştirdik. Çiçek sitesinde yer alan “Medya Mesaj” ile söylemek istediklerinizi bir video, ses kaydı ya da fotoğraf ile iletmeniz de mümkün. Hem de çiçeğiniz alıcıyı ulaştığı anda. Her çiçek nasıl tam zamanında açıyorsa mesajınız da tam zamanında ulaşacaktır. Çiçekleriniz sevdiklerinizin yüzünde; sürpriz mesajınız da yüreklerinde güller açtıracak.

Dallarımızın Uzanmadığı Yer Yok…

Türkiye’nin dört bir yanına sipariş gönderebileceğiniz Ciceknet.com için memnuniyetiniz kadar güveniniz de önemlidir. Sizinle sevdikleriniz için hazırlayacağımız bu güzel hediye yola çıkmadan önce gözünüzle görmenizi de sağlayabiliriz. Siparişiniz hazırlandıktan sonra çiçeği son haliyle görebileceğiniz görselleri sizinle paylaşıyoruz. Ayrıca siparişinizi devamlı takip edebilmeniz, sevdiklerinize ulaşıp onları mutlu etmesine ne kadar kaldığını bilebilmeniz için de size vereceğimiz sipariş numarası ile sitemizde yer alan “Sipariş Takibi” bölümünden çiçeğinizin yolculuğundan takip edebilirsiniz.

Çiçekçi web sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinizi göndermiş olduğunuz çiçekler ile mutlu ediniz.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top