skip to Main Content

Sevgililer Gününe Özel Erkek Aksesuarları

Özel günlerin çiftler için anlamı her zaman bambaşka olmuştur. İlk el ele tutuşma, ilk yemek yeme, ilk seni seviyorum deme gibi durumları buna dahil edip fazla abartmadığınız sürece de bu tarz özel günler, ilişkilerin heyecanını üst seviyede tutmaya yardımcı olur. Doğum günü ve yıldönümlerini de ilk sıraya koyabiliriz.

Evrensel olarak tüm çiftler tarafından kutlanan özel günü de hepimiz biliyoruz. Evet, sevgililer gününden bahsediyoruz. Artık 2016 heyecanını da yavaş yavaş atlattığımıza göre, şimdi sırada sevgililer günü var. Şubat ayının 14’ünde kutlanan sevgililer günü için planlar erkenden yapılmaya başlanır, ufaktan hediye arayışlarına girilir. Tabi bunu daha 1 aydan daha fazla bir vakit olduğu için söylüyoruz. İşinizi son günlere bıraktığınız an panik havası başlar, kimi zaman da hediye ve organizasyon konusunda başarısız olunur. Neyse, uzun lafın kısası; işiniz son güne bırakmayın. Önünüzde koskoca 5 hafta varken şimdiden arayışlara başlayın.

Sevgiliye hediye konusunda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Bu yazımızda sevgililer günü hediyesi olarak erkek arkadaşınıza verebileceğiniz alternatifler üzerinde duracağız.

Erkekler için 14 Şubat hediyesiErkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Bu sorunun cevabı çoğu zaman klasik olur. Gömlek başta olmak üzere pek çok giyim eşyası aklımıza ilk gelenlerdendir mesela. Aslında erkekleri bu konuda mutlu etme şansınızın kadınlara göre daha fazla olduğunu düşünürsek, bir bayan olarak haksız da sayılmazsınız. Bunun sebebi de erkeklerin ayrıntılara pek takılmamasıdır. Bu sevgililer gününde erkek arkadaşınıza biraz daha farklı bir hediye düşünüyorsanız, Tesbihane’nin erkek aksesuarlarına göz atmanızı öneriyoruz.

Binlerce erkek aksesuarının bulunduğu Tesbihane’de, elbet erkek arkadaşınız için de uygun bir hediye bulabilirsiniz. Buna erkek takılarını da dahil edebilirsiniz. Tesbih kullanmayı seven bir sevgiliniz varsa ona en uygun hediye güzel bir tesbih olacaktır. Tesbihane’de de aradığınız her tarz tesbihe garantili olarak sahip olabilirsiniz. Kehribar tesbih, oltu taşı tesbih, akik tesbih gibi çok tervih edilen modellerin yanı sıra; tüm doğaltaş, ağaç, hayvansal, gümüş, usta tesbihler erkek arkadaşınız için uygun olacaktır.

Erkek arkadaşınız aksesuar olarak gümüş yüzük takmayı seviyorsa, bu konuda da şanslısınız demektir. Çünkü yüzlerce gümüş yüzük modelini bulabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel yüzüklerden tercih ederek, kendiniz ve sevgilinizin baş harflerini yüzüğe yazdırmanız mümkün.

“Benim sevgilim ne tesbih kullanır ne de gümüş yüzük takar” diyenlerdenseniz, diğer ürünlere bakmanızı öneririz. Bunların içinde de kol saati, gümüş kol düğmesi, bileklik, parfüm, anahtarlık, kalem setleri, kupa bardak, alyans, kişiye özel takvim, tablolar ve çiftlere özel kol saatleri yer alıyor. Kısaca, bu yıl erkek arkadaşınıza sıklıkla kullanabileceği bir sevgililer günü hediyesi verecekseniz, Tesbihane’nin sevgililer günü fırsatlarını kaçırmayın.

www.tesbihane.com

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top