skip to Main Content

Tesbihane 2016 Yılbaşı Hediyeleri

Aralık ayına girildiği an herkes farklı duygular yaşar. İçinde bulunduğumuz koskoca bir yılın son ayıdır çünkü. Acısıyla, tatlısıyla, sevinciyle, heyecanıyla bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanıyoruzdur. Kimi yaşadığı koca yılın bitmesini hiç istemezken kimi de bir an önce yeni yılın gelmesini iple çeker. Bu da tamamen bir yılı nasıl geçirdiğinize bağlıdır.

Geride bırakılan yılı nasıl yaşarsanız yaşayın, yeni yılın heyecanı ve umudu her zaman içinizdedir. 2016 yılına girmeye hazırlandığımız şu günlerde de bu duyguları çoğumuz yaşıyoruz. Çok değil, sadece birkaç hafta sonra yepyeni bir yıla gireceğiz. Yeni yılın en heyecanlı kısmı da şüphesiz yılbaşı geceleri olur. Yılbaşında herkes kendince planlar yapar ancak değişmeyen tek şey vardır; yılbaşı hediyesi.

yeni yıl için hediyelik takvim

 

2016’ya Tesbihane ile Merhaba Deyin…

Yılbaşı hediyesi konusunda da şimdiden arayışa girenlere Tesbihane olarak birbirinden güzel önerilerimiz var. 2011 yılından beri faaliyetini gösteren Tesbihane, özellikle sosyal medyadaki gücü ile tanınmakta. 2 milyondan fazla Facebook takipçisi ile markalar arasında Türkiye’de 18. Sırada yer alan Tesbihane’nin özel günler için de birçok ürün seçeneği bulunuyor. Erkeğe yılbaşı hediyesi ve bayana yılbaşı hediyesi olarak iki gruba ayırabileceğimiz takı ve aksesuarların tamamı orijinal ve garantili.

Genel olarak takı ve aksesuar ürünleri bulunan Tesbihane’nin ürün yelpazesi de gün geçtikçe genişlemekte. Yılbaşına özel kişiye özel takvimler de bunun en güzel örneği. Sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza, kısaca hediye vermeyi düşündüğünüz tüm sevdiklerinize yılbaşı hediyesini ister internet üzerinden ister mağazalarımızdan sipariş edebilirsiniz.

Erkek ve Bayanlara Özel Yılbaşı Hediyeleri

Şimdi gelelim yılbaşı hediyesi olarak neler alabileceğinize… Bayanlara özel yılbaşı hediyelerinden gümüş kolye, küpe, bileklik, kol saati, yüzük, el işi ürünler ve setlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu tarz ürünlerin tamamına takını gümüş olmakla birlikte, kalan kısmı da doğaltaş ve takı ve aksesuarlardan oluşmakta. Ayrıca isim yazılı sevgili saatleri, isim ve fotoğraflı 2016 takvimleri, kupa bardaklar, moda ürünleri, parfümler de bir diğer hediye seçeneklerinden.

Tesbihane'den Hediyelik Eşyalar

Erkekler için ise yine birçok seçenek bulunmakta. Tesbih ve gümüş yüzükler başta olmak üzere yine 2016 takvimlerinden ve sevgili saatlerinden güzel bir yılbaşı hediyesi olacaktır. Bunların dışında gümüş bileklik, doğaltaş bileklik, kol saati, kalem setleri, kol düğmeleri tarzda ürünler de erkeklere verebileceğiniz yılbaşı hediyesi seçeneklerinden.

2016’ya girmeden önce sevdiklerinize vereceğiniz yeni yıl hediyenizi belirleyin, yepyeni yıla daha büyük mutluluk ve heyecanla girme fırsatını kaçırmayın. Tesbihane olarak şimdiden yeni yılın sizler için en iyi şekilde geçmesini diliyoruz.

www.tesbihane.com

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top