skip to Main Content

Toplu Mesaj Sistemi

Günümüzde gelişen kitlesel iletişim araçlarında neredeyse her gün bir değişim ve yenilenme hareketi içerisindeyiz. Son dönemlerde ise arzulanan ihtiyaçlardan ötürü toplu mesaj atma ve birden fazla insana anında ulaşma gibi sistemler bu sektörde ki varlığını sürdürmektedir.

Telefon ve haberleşme sektörünü baz aldığımız zaman her şey kendi içerisinde bir ilerleyiş ve yenileme süreci içerisindedir. Sektörün içerisine dahil olan toplu mesaj sistemi sayesinde birden çok insana arzu ettiğiniz zaman aralığında kolaylıkla ulaşılabiliniyor. Bu sayede organize etmek istediğiniz şeyleri karşı tarafa anında sunabiliyorsunuz. Eski sistemlerde ise mektup yada birden fazla telefon görüşmesi yapmanız gerekmekteydi. İşte okullarda ise yeni gelen bu ürün okul sms programı adı altında hizmet etmektedir.

Eğitim Konusunda Toplu Mesaj

Gelişen teknoloji ile artık eve yazılı kağıdı götürme dönemi fazlasıyla kapandı. Bu durumun yerini ise e okul sms hizmeti aldı. Bu hizmetin içerisinde not bilgileri, devamsızlık bilgileri ve daha birçok kişisel bilgi sistemde kayıtlı olan cep telefonu numarasına gün içerisinde aktarılmaktadır. Ayrıca anında mesaj ulaştırma seçeneği ile de okula gelmeyen öğrenci hakkında hemen veliye bilgi verile bilinmektedir. Böylece velilere aynı anda ulaşabiliyor ve yaşanabilecek birçok sorunu önceden iletebiliyorsunuz. Üzerinde yaşamış olduğunuz sorumluluğu aza indiriyorsunuz.

Okulda toplantı, festival yada daha birçok organizasyonda ise sms okul programı hizmeti ile birçok kişiye ulaşabiliyorsunuz. Sistem basit çalışması ile kısa bir süre içerisinde ulaşmak istediğiniz kitlelere sizleri ulaştırmaktadır. Bu sayede eski usul fotokopi kağıtlarının yerini başarılı bir şekilde ulaştırılan smsler almaktadır. Sizlerde bu sayede velilerinize, meslektaşlarınıza anında ulaşabilir ve birçok konu hakkında bilgi içerikli smsler atabilirsiniz. Zamana karşı hızlı tutumu ile de bir gün öncesinden bile atılacak mesajlar anında ulaştırılmaktadır.

Başarılı ve Güven Dolu Hizmet

Sizlerde toplantı, festival, not bilgisi, devamsızlık bilgisi ve daha birçok konuda okul alanında toplu mesaj sistemini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede kısa bir süre içerisinde hızlıca birden çok kişiye ulaşabileceksiniz. Bu sistemde önemli olan diğer bir şey ise doğru ve başarılı bir hizmetten yararlanmaktır. Çünkü bazen doğru mesaj atmanıza rağmen alt yapı sorunu yaşayan sektörün başarısız firmaları sizlere yanlış hizmet sunmaktadır.

Mesaj konusunda sizlerde www.ilksms.com ailesinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bünyesinde barındırmış olduğu başarılı elemanları ve kesintisiz alt yapı hizmeti ile mesaj tercihleriniz en hızlı şekilde yerine ulaştırılmaktadır. Bu sayede sizler başarılı bir hizmeti alırken kısa bir sürede memurlarınıza, velilerinize veya öğrencilerinize ulaşmanın keyfini süreceksiniz. Benimsemiş olduğu fiyat politikası ile de sizleri ekonomik olarak da düşünmektedir. Sizlerde toplu mesaj göndermeye karar verdikten sonra site ile irtibata geçebilir hızlı teslimat sistemi sayesinde başarılı bir hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Site içerisinde bulunan ödeme seçenekleri ile de kendisinden söz ettirmektedir.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top