skip to Main Content

Uygun Fiyatlı Cami Halısı

Cami halıları, cami tabanını ve caminin açıkta kalan muhtelif yerlerini kapatmak için kullanılan halılardır. Bu halılar farklı modellerde ve boyutlarda olabilmektedir. Çelebizade halı olarak bizler de camilerde kullanılabilecek en güzel halı modellerini en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız. Cami taban alanınızın hesaplanmasında, cami için uygun olabilecek renk ve desenin seçilmesinde ve halının tabana yerleştirilmesi gibi konularda sizlere hem telefon ile hem de yüz yüze destek olmaktayız. Satışını yaptığımız tüm cami halısı modelleri yıkanmaya ve kuru temizlemeye uygundur. Cami halılarımız ile siz de hem yeni yapılan camiler için hem de halıları eskiyen ve yeni bir atmosfere bürünmesi gereken tadilat geçiren camiler için oldukça hesaplı bir şekilde halı kaplama işleminizi yaptırabilirsiniz. Camiye uygun olan cami halısı seçiminde ise öncelikli olarak cami içindeki genel renkler ve desenlere göre model seçimi yapılmalıdır. Sonrasında ise halı büyüklüğünü belirlemek için cami taban alanı ölçülerek belirli bir ebata ulaşılmalıdır.

 Cami Halısı İçin Kullanılabilecek Modeller

           Cami halısı olarak tercih edilecek modelde renk ve desen önemlidir. Caminin iç duvarları fazla desenli ve renkli ise tabanda düz renk bir cami halısı kullanılması alanı daha büyük ve rahat gösterebilir. Kullanılacak renk ise duvarlarda bulunan desenlerde ağırlıklı olarak kullanılan renk olmalıdır. Bu düz renkli cami halısı modelleri saflı halı olarak adlandırılmaktadır. Bunun nedeni ise halıda saf olarak kullanılabilecek şeritlerin bulunmasıdır. Bu çizgiler halının rengi ile bütünlük sağlamakta ve görüntüyü de bozmamaktadır. Sanki bir desen gibi algılanabilen bu düz ve kalın çizgiler camideki düzenin sağlanmasına ve herkesin eşit bir sırada durmasını sağlamaktadır.

 Saflı Cami Halısı

Saflı cami halısı modellerinde her türlü renk seçeneğimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra genelde tercih edilen renkler olan koyu mavi, koyu kırmızı ve koyu yeşilde ara tonlar bulunmaktadır. Kahverengi halılarda da renk değişikliği yapılabilen modellerimiz mevcuttur. Saflı halı modeline karar verdikten sonra ve rengi de kesin olarak belirledikten sonra cami taban alanının ölçüsünün alınması halınızın kısa süre içinde hazırlanması için yeterli olacaktır. Cami halısı fiyatları ise piyasa değerinin altında olup aldığınız ölçülere göre uygun fiyatlar size sunulacaktır.

Ceylani-Mavi-Safli-Cami-Halisi

Ali-Pasa-Bej-Safli-Cami-Halisi

 

 Göbekli Cami Halısı

Göbekli cami halısı modelleri orta kısmında bir desen bulunan ve bu desenin de cami taban alanının orta kısmına getirilerek kullanıldığı halılardır. Büyükçe dokunan bu desen duvarları düz ve işlemesiz olan camilerde ortamdaki uhrevi havayı zenginleştirmek için kullanılabilecek iyi bir seçenektir. Göbekli halı için de oldukça fazla renk ve desen seçeneğimiz uygun cami halısı fiyatları ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sizler de her türlü cami halısı ve yurt halısı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, yurt ve cami halısı fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak hemen sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi için http://www.celebizadehali.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firuz-Aga-Yesil-Gobekli-Cami-Halisi

Bilali-Habesi-Bordo-Gobekli-Cami-Halisi

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top