skip to Main Content

Yazın Cilt Lekelerinizden Sebi İxir Leke Kremi İle Kurtulun!

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF hem ciltteki lekeleri gidermekte hem de 50 faktör güneş koruması sağlamaktadır. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF cildi soymadan, yıpratmadan; içerdiği “Hücre Yenileyici Bileşen” ile ciltteki lekeleri gidermektedir.

LEKE KARŞITI BAKIM VE GÜNEŞ KORUMASI BİR ARADA!

İki özelliği bir arada sağlayan Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF mevcut lekeleri giderdiği gibi 50 faktör güneş koruması ile yeni lekelerin oluşumunu da önlemektedir. Sebi İxir Leke Kremi ciltteki lekeleri gidermeye katkıda bulunurken, cildi güneşten korur ve nem sağlayarak bakım yapar.

Sebi İxir Leke Kremi leke karşıtı bakımı ve güneş korumasını tek üründe birleştirerek kullanıcılara hem kullanım kolaylığı hem de ekonomi sağlamaktadır.

Ciltteki mevcut lekeler giderilmek istenirken lekelerin güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmaması son derece önemlidir. Birçok birey güneşin zararlı ışınları nedeni ile oluşan şikayetlere bağlı olarak güneş lekeleri nasıl geçer sorusunu sormaktadır. Güneşin zararlı ışınları cilde zarar vereceği gibi mevcut lekelerin daha da derinleşmesine sebebiyet verebilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF, leke karşıtı bakım ve güneş korumasını tek üründe buluşturarak bu alandaki önemli bir ihtiyaca yanıt vermektedir.

sebi ixir leke kremi

LEKELERİNİZDEN KURTULMAK İÇİN YAZIN BİTMESİNİ BEKLEMEYİN!

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF yaz mevsimi de dâhil olmak üzere dört mevsim güvenle kullanılabilmektedir. Bu da kullanıcılarına ciltlerindeki lekelerinden kurtulmak için yaz mevsiminin bitmesine gerek bırakmamaktadır.

Cilt lekelerinin giderilme süresini belirleyen faktörlerden biri de leke karşıtı bakıma leke oluştuktan ne kadar süre başlandığıdır. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF dört mevsim kullanılabilmekte ve kullanıcılarının beklemesine ihtiyaç bırakmamaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF’te yer alan ve ürünün başarısının temeli oluşturan ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” TRT Ana Haber Bülteni’nde yar almıştır. Sebi Pharma (Sebi Simyacı) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” sadece Sebi Pharma (Sebi Simyacı) ürünlerinde yer almaktadır.

 

 

ÖDÜLLÜ, DÜNYA PATENTLİ FORMÜL: SEBİ SİMYACI ÜRÜNLERİ

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF Sebi Pharma’nın (Sebi Simyacı) leke karşıtı  ürün grubunda yer almaktadır. Tüm Sebi Simyacı ürünleri Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. Sebi Simyacı ürünlerinin tümü dört mevsim kullanılır. Ürünlerin hiçbiri cildi hassaslaştırmaz veya yıpratmaz aksine bakım yapar. Hiçbir Sebi Pharma (Sebi Simyacı) ürününde cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz.

Tüm Sebi Simyacı ürünlerini incelemek, sipariş vermek ve kapsamlı bilgi almak için www.sebisimyaci.com adresini ziyaret ediniz. Telefonla bilgi almak içinse 0232 404 00 45, 0551 208 38 86 nolu telefonları kullanabilirsiniz.

sebi simyaci logo

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top