skip to Main Content

Yeni yazı yazdığımda Instagram hesabımda paylaşıyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️


HAKKIMDA

5 yaşımda bozuk para saymayı öğrenince bu durum dedemin ilgisini çekmiş ve bana saydırmak için bozuk para biriktirmeye başlamış. Çelik kasadan bihaber olduğumdan, sahip olduğum bozuk paraları muhafaza edebilmek için konserve kutusuna benzeyen kumbaralardan almışım. Kumbarayı alışkanlık haline getirdikten sonra dolu dolu kumbaralar için oynamadığım oyuncaklarımı mahallede satarak ticarete başlamışım. O gün bugündür ticareti ve pazarlamayı severim.

Blog sitemde deneyimlerimi paylaşarak, okurlarımın kazancını artırmayı veya iş hayatında onları hızlandırmayı hedefliyorum.

Pazarlama alanında mağaza, ofis ve saha deneyimi edinebileceğim birçok farklı işte çalıştım. En sonunda içerik pazarlamasına odaklandım ve dijital pazarlama dünyasına giriş yaptım. Bu alanda da çeşitli firmalara içerik üretimi, marka danışmanlığı, reklam yazarlığı ve benzeri alanlarda, outsource destek verdim.

Şu an, dünya genelinde kullanılan bir mobil uygulamanın (esasen bir markanın), tam zamanlı içerik yöneticiliğini yapıyorum.

Yolculuğum boyunca, meslek sırları da dahil, öğrendiğim ne varsa okurlarımla paylaşıyorum. Yeni yazılarımdan mail yoluyla haberdar olmak istersen, aşağıdaki kutucuğa mail adresini girmen yeterli.

Bünyamin Kapıcıoğlu

e-mail adresiniz:

 

Psikolojik ve sosyolojik deneme yazılarımı paylaştığım blog sitem MiskinAdam‘ı da incelebilirsiniz.

Back To Top