skip to Main Content

Yeni yazı yazdığımda Instagram hesabımda paylaşıyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️


HAKKIMDA

Annemin anlattıkları ve benim hatırladıklarıma göre 5 yaşımdayken gazetedeki araba resimlerini makasla kesip biriktirirmişim. Bozuk para saymayı da yine 5-6 yaşımda öğrenmişim. Bu durum dedemin çok hoşuna gittiği için bana saydırmak üzere bozuk para biriktirmeye başlamış. Çelik kasadan bihaber olan ben, sahip olduğum bozuk paraları muhafaza edebilmek için konserve kutusuna benzeyen kumbaralardan almışım. Kumbarayı alışkanlık haline getirdikten sonra dolu dolu kumbaralar için 7 yaşımda oynamadığım oyuncaklarımı mahallede satarak ticarete başlamışım. O gün bugündür ticareti ve para kazanmayı severim. Gelirinizi arttıracak ve iş hayatınızda hızınıza hız katacak makaleler okumak isterseniz Hızlı Adam‘ı takip edin

Akdeniz Üniversitesi>Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Mezunu olduktan sonra eğitimime
Anadolu Üniversitesi>İşletme Fakültesinde devam ettim.

Mezun olduğum tarihten sonra sırasıyla, Türkiye’de popüleritesi olan giyim markasının şubelerinden birinde mağaza müdürü olarak çalıştım. Ardından Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe mağaza müdr.yardımcısı pozisyonunda çalıştım. Araya başka işler sıkışmış olsa da hepsinden bahsetmeye gerek yok. Son zamanlarda Türkiye’nin en iyi Bilişim Eğitim Akademisinin satış departmanında uzman pozisyonunda çalıştım. Bunları yaparken blog yazmaya devam ettiğim için bazı firmalara freelancer danışmanlık yaptım. Özelikle dijital pazarlama konusunda yaptığım danışmanlıkları content marketing çalışmalarım takip etti. Şuanda Teknoparkta bir yazılım şirketinde içerik yöneticisi & yazar pozisyonunda çalışıyorum.

Otomobil tutkunuyum. Bir dönem amatör fotoğrafçılıkla ilgilendim. Elektronik cihazlarla iyi anlaşırım. Seyahat etmeyi severim. İş hayatı, satış, pazarlama, iletişim vb konularda onlarca kitap eskitmişimdir. Okumayı ve yazmayı seviyorum. 2005’ten bu yana blog yazarıyım. Abonelerim, ziyaretçilerim ve diğer blogcu arkadaşlarımla koca bir aileyiz. Beni tanımak adına buraya kadar sabırla okuduysanız siz de ailenin bir parçası olun. www.hizliadam.com’u takip edin. Etkileşime geçin.

Teşekkürler | Bünyamin Kapıcıoğlu

e-mail adresiniz:

 

Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum. Takip et, etkileşimde kalalım.

Bünyamin Kapıcıoğlu Instagram

Back To Top