skip to Main Content

Psikolojik ve sosyolojik deneme yazılarımı paylaştığım blog sitem MiskinAdam‘ı da incelebilirsiniz.

 

DİJİTAL PAZARLAMA ALANINDA 

Yazar: Bünyamin Kapıcıoğlu

Blog sitemde deneyimlerimi paylaşarak, okurlarımın kazancını artırmayı veya iş hayatında onları hızlandırmayı hedefliyorum.

Pazarlama alanında mağaza, ofis ve saha deneyimi edinebileceğim birçok farklı işte çalıştım. En sonunda içerik pazarlamasına odaklandım ve dijital pazarlama dünyasına giriş yaptım. Bu alanda da çeşitli firmalara içerik üretimi, marka danışmanlığı, reklam yazarlığı ve benzeri alanlarda, outsource destek verdim.

Şu an, dünya genelinde kullanılan bir mobil uygulamanın (esasen bir markanın), tam zamanlı içerik yöneticiliğini yapıyorum.

Yolculuğum boyunca, meslek sırları da dahil, öğrendiğim ne varsa okurlarımla paylaşıyorum. Yeni yazılarımdan mail yoluyla haberdar olmak istersen, aşağıdaki kutucuğa mail adresini girmen yeterli.

 

EDEBİYAT ALANINDA

Yazan: Naile Dire (Editör)

İlk roman yazma denemesini 9 yaşında, karton kapaklı bir ajandaya kurşun kalemle yapan Bünyamin Kapıcıoğlu, 1990 yılında doğmuş, ilkokulu Trabzon’un Of ilçesinde, küçük bir kasaba okulunda okumuştur. Henüz o yıllarda resim çizen, şiir yazan, tiyatro oyunlarında ana karakterleri canlandıran, müzik yapan bir çocuk olması, öğretmenlerinin ilgisini çekmiş, her yıl sonu okulda kendi sanat sergisini açmasına imkan sağlanmıştır. 

Liseyi bölüm birincisi ünvanıyla bitirdikten sonra İki farklı üniversiteden mezun olmuş fakat akademik eğitim aldığı alanlarda değil, daima ilgi alanlarında çalışmıştır. Köşe yazarlığından roman yazarlığına, deneme türü edebiyat eserlerinden, reklam yazarlığına kadar, geniş bir yelpazede ve tamamen yazma üzerine kariyer edinmiştir.

Özellikle psikolojik ve sosyolojik konularda yazdığı deneme türü edebiyat eserleriyle tanınmış kişi ünvanına sahip olan Bünyamin Kapıcıoğlu, Usta romancı Mario Levi’den aldığı eğitimler sonrası denemelerini, yarattığı karakterler üzerinden işleyerek öyküleştirdiği romanlar yazmıştır. 

Back To Top