Sayfalar

En İyi Bloglar 2016

En İyi Blog Siteleri

26 Adet Blogdan Oluşan En İyi Blog Siteleri Listesi 2019-2020

Blog sitem vasıtasıyla bana ulaşıp profesyonel destek isteyen kişi sayısı gün geçtikçe artıyor. Çeşitli sponsorlu teklifler, proje bazlı çalışmak isteyenler, firmasının kadrosuna almak isteyenler (iş teklifi yapanlar) ve çeşitli ortaklık teklifleriyle ulaşan kişiler oluyor. Bunlarla birlikte, özellikle sponsorlu teklifler için “başka hangi blog siteleri önerirsiniz?” diyenler oluyor. Tam da bu soruya cevaben> bu yazımda profesyonel blog siteleri içeren bir liste paylaşarak işinizi kolaylaştırmak istiyorum. Bu liste, yıllar önce yazıldı ve sürekli güncelleniyor (birileri listeye giriyor, birileri çıkıyor). Son olarak, 2019-2020 en iyi bloglar listesini aşağıda paylaştım. Güncel:

En İyi Blog Siteleri

En İyi Bloglar 2016

BU ARADA; henüz blogu olmayanlar: siz de profesyonel bir blog sahibi olup bir sonraki en iyiler listesine girmek, bloğunuzdan para kazanmak istiyorsanız inanın bana zor değil. Tıpkı benim gibi hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan ayda 100.000 kişiye yakın ziyaretçisi olan bir blog oluşturabilirsiniz. Nasıl blog açılır başlıklı yazıda adım adım ve gayet net bir şekilde anlatılıyor. Bence hayalinizde varsa ertelemeyin. Hemen başlayın!

 En İyi Bloglar Listesi

1- aorhan.com
Teknoloji konusunda, Türkiye’de görüp görebileceğiniz, okuyup takip edebileceğiniz en profesyonel bloglardan biridir. İnternet teknolojilerinden tutun, masaüstü uygulamalara; mobil uygulamalardan tutun fiziksel cihazlara kadar teknoloji alanında çok geniş bir yelpazesi var. Bloglama konusunda da işinizi kolaylaştıracak pratik bilgileri aorhan.com’da okuyabilirsiniz

 

2- begonvilsokagi.com
Ağırlıklı olarak gezi blogları ve düşünce yazıları paylaşan Begonvil’in (kimliği kapalı bir yazar olduğu için ‘Begonvil’ diye bahsediyorum) o kadar güçlü ve sıcak bir kalemi var ki, yeni bir içerik paylaştığında hemen okuyorum. Özellikle, deneme türünü sevenler hak verecektir; bu blogda arama motorlarına servis edilmiş içerikler değil; seçici okurlara yönelik içerikler var.

 

3- blogacmak.com
Benim gibi kodlamadan, teknik işlerden anlamayan; bu işlere ilgi duymayan ama blog yazmak isteyenler için iyi bir rehber. Mehmet Erbay’a ait bu rehber sitede, bloglama üzerine size kestirme olacak özgün içerikler ve blogger ipuçları var. Çok da sade ve kullanıcı dostu bir blog sitesi. İnceleyin derim.

 

4- burakgoc.com
Burak Göç’ün kisisel blog sitesini ziyaret etmeden kimse “ben özgün yazıyorum” demesin! Hayır, “hakkımızı yemiyor musun?” da demeyin lütfen 🙂 Önce bir ziyaret edin, hak vermezseniz o zaman konuşalım. Burak, tamamen kendine has tarzı olan, oldukça kreatif düşünen bir blogger.

 

5- egonomik.com
Web tasarım, grafik tasarım ve yazılım gibi profesyonel konularda profesyonel yayın yapan bir blog. Bununla birlikte genel teknoloji konularını işliyor ve hayatınızı kolaylaştıracak birçok yöntemden bahsediyor. Zaman zaman sosyal sorumluluk kapsamında okunabilecek yazılar da paylaşıyor. Teknoloji konusunda profesyonel yazılar okumak istiyorsanız hiç beklemeyin 😉

 

6- ehliblog.com
Blog yazarları için rehber niteliğinde olan ehliblog, arama motoru optimizasyonu (Seo) ‘dan tutun da, blog siteleri için kazanç yöntemleri ve daha iyi bloglar için okunması gereken birçok yazının paylaşıldığı büyük bir arşiv. Bloğunuza profesyonel dokunuşlar yapmak isterseniz Poyraz Şahin’in bloğu’nu (ehliblog.com) incelemelisiniz.

 

7- fozdemir.com
Seyahat deneyimlerinden, kültür-sanat konularına, psikoloji hakkındaki yazılarından pazarlama ve sosyal medya yazılarına kadar çok geniş konu yelpazesi olan profesyonel bir blogdur. Fatih Özdemir, uzun yıllardır blog yazan ve blog siteleri için örnek ihtiva eden bir blogger. Listenin en iddialı isimlerinden biri olan fozdemir.com’u inceleyin.

 

8- herkeseyekredi.com.tr
Normale bu site, kredi danışmanlık hizmeti veren bir kurumun web sitesi ama arkadaşların bir de blog yazıları var ki görmelisiniz. SEO amacıyla anahtar kelimelerin anlamsızca tekrar etmediği, okuyucuyu sıkmayan, krediler konusunda net bilgiler veren, gayet nitelikli blog yazıları okudum. Krediler hakkında merak ettikleriniz varsa direk bu sitede cevap arayın.

 

9- hizliadam.com
Şu anda incelemekte olduğunuz blog. Kendi bloğumu listeye dahil edip etmeme konusunda karar vermek için listedeki diğer bloglar ile çeşitli karşılaştırmalar yaptım. Sayısal verilere ve çeşitli ölçüm araçlarına dayanarak yaptığım karşılaştırmalarda HızlıAdam’ın da rahatlıkla bu listede olabileceğini gördüm. Hızlı adam, rekabetçi piyasada kişi veya markaların daha fazla para kazanmasını amaçlayan, pazarlama ağırlıklı bir blog sitedir.

 

10- kaganuslu.com
Kişisel bloglar arasında çok beğendiğim ve bu listede muhakkak olması gerektiğini düşündüğüm bloglardan biri de kaganuslu.com
Kişisel blog olmasına karşılık ağırlıklı olarak işlediği konular: Blog, webmaster, internet teknolojileri, mobil teknolojiler, sosyal medya ve diğer benzer konular.

 

11- kelimelerbenim.com
Ödüllere doymayan kişisel blog kelimelerbenim.com ‘u halen daha bilmeyenler, görmeyenler, okumayanlar varsa çok şey kaçırıyorlar demektir. Blog siteleri arasında hemen farkedilen ve özellikle yazım tarzıyla ön plana çıkan Sezer İltekin’in bloğunu incelemeden blog okuyorum demeyin. Tek kelime ile “Mükemmel”

 

12- leventisikli.com
Standart gezi bloglarından ve her sayfada peri bacalarını görmekten sıkılanlar için çok keyifli bir alternatif. Bizzat gezip gördüğü ve de özellikle EĞLENDİĞİ yerler üzerine blog yazan Levent Işıklı, bu listenin olmazsa olmazlarından. Yurtdışı seyahatleri, gittiği yerlerdeki eğlence mekanları ve ulaşım seçenekleri gibi konularda rehberlik yapan Levent Işıklı, yazılarında merak edebileceğiniz bir çok soruyu siz sormadan cevaplıyor. Göz atmanızı öneririm.

 

13- mehmetcabar.com
Bir konu düşünün ve o konuyu en çarpıcı halde nasıl sunabilirim sorusunu Mehmet Cabar’a sorun. Mutluluk satıcısı mottosuyla yayın yapan mehmetcabar.com kişisel yazım yeteneği ile ön plana çıkan, “içerik kraldır” söylemini sonuna kadar ıspatlayan sade ve kaliteli bir blogdur. İncelediğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız 😉

 

14- mehmetergenoglu.com
Fırsat buldukça kategorileri genişletmeye çalışıyorum. Bildiğiniz gibi, özellikle de uzmanlığını blog sitesinde sergileyen ve spesifik konuda yazan bloggerları her zaman beğeniyorum. Mehmet Ümit bey, kalp ve damar cerrahisi uzmanı. Bir ajans ile anlaşıp kendisine kartvizit görevi gören web sayfası yaptırmak yerine; %100 özgün, doyurucu ve uzmanlık gerektiren blog postları paylaşıyor. Yazıları adeta emek dolu, bloğu da olması gereken sadelikte.

 

15- muzikmutfagi.com
Müzikle ilgileniyorsanız; hele ki elektronik müzikle ilgileniyorsanız ses mühendisi & Aranjör Özkan Meydan‘ın tamamen özgün ve deneyim dolu blog sitesini keşfetmiş olmalısınız. Blog sitesinde, elektronik müzikle ilgilenenlere çok önemli tüyolar veriyor, müzik teknolojilerini kullanmayı öğretiyor. Hande Yener’e yaptığı remix çalışmasından sonra elektronik müziğin Türkiye’de dinlenme potansiyelini ön plana çıkaran Özkan Meydan, kendisi gibi genç yeteneklerle Türkiye’de elektronik müziği parlatan aranjör olmak için çok çalışıyor. Ben de bu çabasını takdir ediyorum.

 

16- oguzveliyavas.com
Sosyal medya, pazarlama, teknoloji ve bloglama hakkında yayın yapan profesyonellerden biri daha. Kazançlarınızı arrıtacak birçok yöntemi bu blogda incelemeniz mümkün. Sade ve kullanıcı dostu tasarıma sahip, sıkı bir blog incelemek için acil ziyaret edin 😉

 

17- sebnemseckiner.com
Mahlasını (Manyak Anne) ilk duyduğumda ön yargılı olsam da kendisini tanıdıkça, yaptığı işleri gördükçe şapka çıkarttığım doğrudur. Bu arada, Şebnem yalnızca blogger değil; kitap yazarı, köşe yazarı, blog yazarı, Instagram fenomeni (estağfurullah diyecektir ama öyle), tam bir kalem kurdu 🙂 Ha gerçekten manyak mı? Bence manyak 🙂 Yalnız bu manyaklık şu türden bir manyaklık: “Abi, kadın manyak bişiy yaa!” İnceleyin inceleyin 😉

 

18- SeoSozluk.com
Blog okumayı seviyorum ama özellikle tek bir uzmanlık alanına odaklanmış blog sitelerini sevmenin ötesine geçip aşk tadında duygular besliyorum 🙂 Dijital pazarlama danışmanı Emre Tonguç’un yazdığı SEO konulu yazılardan öğreneceğiniz çok şey olmalı. Arama motoru optimizasyonu konusunda yüzlerce site bulmanız mümkün ama SeoSozluk.com dijital bir dükkan değil; sürekli faydalı içerikler paylaşan uzman bir blog. Zaten işinde uzman olduğu için müşterileri ona bloğu üzerinden ulaşabiliyor. Sosyal medya ve Seo konularıyla ilgileniyorsanız bu bloğu takibe almalısınız.

 

19- spaksu.com
web tasarım, arayüz ve teknoloji konularında yayın yapan fenomen bloglardan bir diğeri de spaksu.com
Özellikle tasarım meraklılarının mercek altına alması gereken bir blog. Kesinlikle inceleyin!

 

20- suskumru.com
Şimdi buraya ne yazsam bilemedim. Kişisel Blog=suskumru | suskumru= Kişisel Blog
Çağrı Mustafa Alkan’ı tanımayan var mı? Zannetmiyorum. Blog siteleriyle ilgilenen herkes onu tanıyor olmalı. Lafı hiç uzatmadan bir fenomenin bloğu demek istiyorum. İnceleyin

 

21- teakolik.com
Donanım ve ağ (network) uzmanı bir bloggerın profesyonel yayın yapan bloğudur. Tahmin ettiğiniz gibi ağırlıklı konular teknoloji, bilgisayar ve bilişim. Çok fazla çay tüketen bir blogger olduğu için teakolik (çaykolik) ismiyle anılmaktadır.

 

22- timurdemir.com.tr
Enlerin olduğu her listede muhakkak adı geçen timurdemir.com.tr bloglama konuları başta olmak üzere; içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama ve SEO (arama motoru optimizasyonu) konularında marka olmuş bir blog sitesidir. Aynı zamanda sahibi Timur Demir’in blog koçluğu misyonu da var. Blog denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Timur Demir’in bloğunu inceleyin.

 

23- turkmustafa.com
Bu aralar bloğunu pek güncellemese de bu listede adı geçmesi gereken bloglardan biri çünkü yazdığı zaman kişisel blogculuğun hakkını veriyor. Bu arkadaş da çok çay tüketir 🙂

 

24- usluer.net
Tıpkı suskumru gibi kişisel blog denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden biri de İsmail Usluer’in bloğudur. Eleştiri, güncel konular, internet, teknoloji, tavsiye film-kitap gibi konularda kesinlikle okunası yazılar paylaşıyor. İnceleyin

 

25- wpmavi.com
Blog ipuçları, blog pazarlama ve bloglama hakkında benzersiz yazılar okuyabileceğiniz tamamen fayda odaklı bir blog. Bu bloğun en önemli özelliklerinden biri de “Soru Sor” butonuna sahip olması. Yani siz soruyorsunuz Burak Oran kaleme alıyor. Profesyonel bir blog için takibe alınması gereken bloglardan biri de  wpmavi.com – Ne yapın ne edin takibe alın derim.

 

26- miskinadam.com (Bu da BONUS)
Bu da düşüncelerime sansür uygulamadığım blog sitem MiskinAdam. İçerisinde mutluluğu resmeden yazılar KAFA YAPANLAR kategorisinde, tespit ve eleştiri yazıları KAFA AÇANLAR kategorisinde yer alırken; kaleme almaya değer gördüğüm diğer tüm konular da BAZI ŞEYLER kategorisinde yer alıyor. Biraz sıra dışı bulacağınızı düşünüyorum.

 

NOT: Listeyi oluştururken bahsi geçen blog siteler için etraflıca bir inceleme yaptım. Yayın kalitesi, yazım kalitesi, blog bilinirliği, marka değeri, etkileşim oranı, blog yaşı, sponsorlu çalışmaları ve uzmanlık alanları incelenerek oluşturduğum liste zamanla değişebilir veya silinebilir. Bu liste hiçbir resmi istatistiğe takılı kalmadan, kendi gözlem ve incelemelerim sonucunda oluşturulmuş bir listedir. Kısacası Hızlı Adam’ın kalite anlamında referans olabileceği blog sitelerini incelediniz. (Sıralama alfabetik olarak yapılmıştır)

ÖZÜR VE TEŞEKKÜR:

Bu listede yer almayan çok değerli blog siteleri var ancak takip ettiğim ve yakından incelediğim, hakkında fikir sahibi olduğum blogları paylaştığım için en iyiler listesinde olması gerekip adını paylaşamadığım diğer blog yazarlarından özür dilerim. Tahmin ettiğim höşgörülerinden dolayı da teşekkür ederim.

Daha iyi blog siteleri sizlerin olsun 🙂

Bünyamin Kapıcıoğlu | Hipnotik Metin Yazarı

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️


BURADA YORUMUN DEĞERLİ
Binlerce HızlıAdam Takipçisi Yorumunu Merak Ediyor

, , , , , , , , ,

626 Yorum = En İyi Blog Siteleri

 1. Sami Turan 11 Ocak 2016 at 01:26 #

  Yeni bloglar keşfetmiş oldum. Gerçekten hepsi de çok başarılı. Teşekkürler

  • Hızlı Adam 11 Ocak 2016 at 01:29 #

   Takdiriniz için listedeki tüm blogcu arkadaşlar adına teşekkür ederim

   • 10 numara 7 Ağustos 2016 at 00:06 #

    bloglar güzel gerçekten listedeki arkadaşlarda bunun gibi listeler oluştursa büyük bir blog ağına ulaşabileceğimiz bir sörf ortamı oluşabilir tebrikler

    • En İyi Tavsiyesi 22 Mayıs 2018 at 13:58 #

     Bencede 10 numara olmuş çok kaliteli bir yazı dizisi.

    • mkoray 3 Temmuz 2019 at 13:34 #

     Yayınlamış oldugunuz blog siteleri bizler için çok faydalı oluyor elinize emeginize sağlık

   • RanTe Veteriner Kliniği 18 Mayıs 2019 at 18:13 #

    İlk 10 da yer almak gerçekten güzel bir başarı.
    Yetkin ve etkili içerik üreten farklı kategorilerde bir çok site var. farklı kategorilerden de siterleri görmek dileğiyle

  • Sesli chat 17 Ekim 2017 at 23:32 #

   Baslık Ve Konu Gerçektende Çok iyi teşekkürler

  • Mustafa Güngör 29 Mart 2019 at 07:14 #

   Teşekkürler. Güzel blog…

  • Rüya Tabirleri 23 Ekim 2019 at 19:17 #

   Bloğu olmayan dostlarımız için acayip motive edici bir yazı. Tahmin ediyorum ki bu yazıyı okuduktan sonra blog açmak isteyen onlarca kişi olmuştur. Teşekkürler Hızlı Adam pardon Miskin Adam 🙂

 2. Tuğba Albayrak 11 Ocak 2016 at 01:35 #

  Bu blogların hepsini biliyorum :))))

 3. Burak Oran 11 Ocak 2016 at 02:05 #

  Bünamin böyle değerli bir yazıda wpmavi.com’a yer vermen ve bunu övgü dolu sözlerle yapman inan beni çok mutlu etti. Ayrıca, yazdığın yazının neyi, nasıl hedeflediği ders niteliğinde anlatılması gereken bir pazarlama stratejisi ki sen bunu da yapacaksındır, eminim. Tabii benim de boş durmayıp, yazdığın bu yazıyı ileride yayıma sokmayı planladığım bir çok yazımda uygulamalı bir örnek olarak göstereceğime emin olabilirsin.

  • Hızlı Adam 11 Ocak 2016 at 02:07 #

   Katma değerli yorumun için Teşekkür ederim Burak 🙂 Yeni yazılarını merakla bekliyorum

   • Fahriye 21 Haziran 2016 at 13:20 #

    Kesinlikle harika çalışıyorsunuz.Okuduğum bütün makaleler beni çok aydınlattı gerçekten. Sizleri saygıyla selamlıyorum.
    http://dunyaenleri.com

 4. mehmet salih yıldız 11 Ocak 2016 at 03:30 #

  Güzel liste birçoğunu bende takip ediyorum, sizi takip etmiyordum teakolik paylaşımı ile gördüm listede sizde varsınız artık 🙂

 5. poyraz 11 Ocak 2016 at 07:56 #

  Böyle bir listede yer almak beni çok memnun etti. Fark edilmek ve beğenilmek gurur verici. Teşekkürler…

 6. Profesyonel Blogger 11 Ocak 2016 at 08:12 #

  Böyle güzel bir listede yer almak gerçekten sevindirici, teşekkür ederim.

  • Hızlı Adam 11 Ocak 2016 at 11:02 #

   O senin profesyonelliğin V.Egemen 🙂 Rica ederim…

 7. Caner 11 Ocak 2016 at 10:24 #

  İnceliğin için teşekkürler Bünyamin 🙂

  • Hızlı Adam 11 Ocak 2016 at 11:03 #

   Blog yazıların için biz teşekkür etmeliyiz Caner 😉

 8. Tahsin 11 Ocak 2016 at 10:57 #

  Böyle bi başlık altında böyle bir tasvirle kendimi görünce sevindim, çok teşekkürler hocam 🙂

  • Hızlı Adam 11 Ocak 2016 at 11:06 #

   Tahsin kardeşim sen alışıksındır enler listesine, mütevazi olmana gerek yok 🙂

 9. Fundalina 11 Ocak 2016 at 11:15 #

  Listede olmak gurur verici. Destekleriniz ve katkılarınız için teşekkürler 🙂

  • Hızlı Adam 11 Ocak 2016 at 11:24 #

   Keyifle okuduğumuz blog yazılarınız için biz (takipçilerim ve ben) teşekkür ederiz Funda hanım

 10. Emre Tonguç 11 Ocak 2016 at 11:28 #

  Elinize sağlık, çok başarılı bir makale olmuş 🙂

  • Hızlı Adam 11 Ocak 2016 at 11:31 #

   Başarılı bloğunuzla makalenin içeriğine katkı sağlamış oldunuz. Bu yüzden ben teşekkür ederim

 11. Anonim 11 Ocak 2016 at 12:33 #

  Liste güncel ve iyi olmuş.

 12. Lacivert 11 Ocak 2016 at 17:48 #

  İncelediğiniz ve yer verdiğiniz için teşekkür ederim.

  • Hızlı Adam 11 Ocak 2016 at 19:46 #

   O sizin profesyonelliğiniz 🙂 İyi bloglar dilerim

 13. aorhan 11 Ocak 2016 at 22:17 #

  Böyle bir güzel listede, isim sırasından ilk sırada da olmanın verdiği ek mutluluk ile 🙂 teşekkür ediyorum. Liste güzel ve benim hep aradığım bu listelerden biri olmuş. Çünkü çoğu kaliteli blogu bulmak çok zor oluyor ve kendim için yeni güzel siteler keşfetmiş oldum 🙂 Teşekkürler.

  • Hızlı Adam 12 Ocak 2016 at 00:50 #

   Listede olan ve olmayan tüm blog yazarları için faydalı olmasını umuyorum. Yorum için teşekkür ederim

 14. Fatih Özdemir (Fozdemir) 12 Ocak 2016 at 04:18 #

  Listede yer verdiğin için çok mutlu oldum 🙂 Blog sektörünün, sizin gibi mütevazi ve birbirinin başarısıyla gurur duyan bloggerların sayısının artmasıyla daha da şenleneceğine inanıyorum. Yeni yazılarınızda bol okuyucu dilerim.

 15. Engin Saklı 12 Ocak 2016 at 12:44 #

  Çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. Blog yazmayı ve takip etmeyi seven biri olarak benim gibilere faydalı bir kaynak çıkmış ortaya 🙂

  • Hızlı Adam 12 Ocak 2016 at 20:22 #

   Makale amacına ulaşmış ve blog okurlarına fayda sağlamışsa ne mutlu. Yorum için ben teşekkür ederim

 16. Oğuz Veli Yavaş 12 Ocak 2016 at 14:25 #

  Severek takip ettiğim birçok blogun da bulunduğu listede yer edinmek oldukça gurur verici. Artan bloglar içerisinde takip edilesi blogları listelemen hem blog yazarları hem de takipçileri için çok güzel bir kaynak olmuş.

  Emeğine sağlık, takipteyiz 😉

  • Hızlı Adam 12 Ocak 2016 at 20:20 #

   Tüm blog okurlarına fayda sağlamasını diliyorum. Yorum için teşekkür ederim

 17. Mutluluk Satıcısı 12 Ocak 2016 at 19:15 #

  Varlığın ile blog dünyasına bir fark katarken, blogumu bu listede görmek; beni mutlu etti. Teşekkür ederim ^^

  • Hızlı Adam 12 Ocak 2016 at 20:17 #

   Yorumunla beni gerçekten çok onurize ettin. Teşekkür ederim Mehmet

 18. Webnoloji 12 Ocak 2016 at 21:55 #

  Güzel bir liste olmuş. Burada keşfedilmeyi bekleyenler de var 🙂 Belki de bir başka yazıda listenize gireriz.

  • Hızlı Adam 12 Ocak 2016 at 22:53 #

   Bu listede yer almasanız da bloğunuz gerçekten harika görünüyor. Kurcalayacağım 🙂

 19. ekrm 13 Ocak 2016 at 20:16 #

  Listeye girmek dileğiyle teşekkürler. 🙂

  • Hızlı Adam 13 Ocak 2016 at 21:09 #

   Sizin bloğunuz da çok profesyonel görünüyor ama dediğim gibi “gözden kaçmış yüzlerce blog olması anlayışla karşılanır diye umuyorum.” Yorum için teşekkür ederim

 20. Neo Girişimci 15 Ocak 2016 at 03:57 #

  Güzel, faydalı bir yazı olmuş. Sanırım listeye BlogHocam’ı da eklesek hiç fena olmaz, zira blog’u tüm bloggerlar için bir kaynak niteliğindedir. İyi çalışmalar…

  • Hızlı Adam 15 Ocak 2016 at 11:14 #

   2014 yılında yazdığım yazıda blog hocam’a yer vermiştim. Serdar beyin bloğundan geçmeyen blogger yoktur diye düşünüyorum 🙂 Bu makalede sadece içerik kalitesi veya ziyaretçi sayısı değil; tasarımıyla da günümüze hitap eden bloglardan bahsettim. Blog Hocam için de artık kurumsal kimlik çalışması ve tema değişim zamanı gelmedi mi? Buradan Serdar hocama sesleniyorum: Hocam lütfen temanıza modern dokunuşlar yapın. Zira blog yazarlığının en önemli temsilcilerindensiniz… Saygılar

 21. SEO bir uyuşturucudur 15 Ocak 2016 at 15:15 #

  Merhaba, listedeki tüm blogları takip ediyorum, elinize sağlık.

  Ancak benim son dönemde gördüğüm, SEO bizim tatlı dilimizi güler yüzümüzü en çok da makalelerde sıcaklığımızı unutturdu. Her şeyi Google için yapmaya başlamış gibi hissediyorum. Bu yüzden SEO bir uyuşturucu ve günden güne bizi uyuşturuyor.

  • Hızlı Adam 15 Ocak 2016 at 15:24 #

   Maalesef öyle de bir durum var. Ben çok kurallara takılmıyorum. İçimden geldiğince yazıp daha sonrasında SEO adına birkaç ufak düzeltme yapıyorum sadece

 22. Emre 18 Ocak 2016 at 01:45 #

  Yeni blog’larla tanıştım bu liste sayesinde teşekkürler 🙂 Bu arada tanıyor musunuz bilmiyorum ancak takipçisi olduğum bir blog var, listede olur mu bilmem ancak incelemenizi tavsiye ederim 🙂

  • Hızlı Adam 18 Ocak 2016 at 02:28 #

   Bu liste değişmeyecek ama bir sonraki liste için veya sadece güzel bir blog keşfetmek için neden olmasın 😉

 23. Zafer 21 Ocak 2016 at 00:22 #

  Seneye ordayim insallah 🙂

  • Hızlı Adam 21 Ocak 2016 at 14:59 #

   Profesyonel blog siteleri arttıkça biz blogcular mutlu oluyoruz. Umarım hedeflediğiniz noktalara gelirsiniz

 24. Çağrı Mustafa ALKAN 21 Ocak 2016 at 13:50 #

  Geç olsa da bir teşekkür etmek istedim Bünyamin. Bu listede yer almak ciddi manada onore edici bir durum.

 25. Berat Bozkurt 21 Ocak 2016 at 16:05 #

  Bloguma daha önce hiç girmemiş olabilir misiniz acaba ? 🙂 Listede göremedim de 🙂 Şaka bi yana zaten takip ettiğim sitelerde listede boy göstermiş. Teşekkürler 🙂

 26. Nalan 21 Ocak 2016 at 19:17 #

  Sevgili hızlıadam sayenizde blogger olma isteği doğdu içime kendi blog sitemide oluşturdum Buraya yazdığınız bir çok siteyide takip etmeye yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Umarım nalaninkaleminden ‘i de bir gün buralarda görürüz 🙂

  • Hızlı Adam 21 Ocak 2016 at 21:14 #

   Bloğunuz çok hoş görünüyor. Umarım iyi noktalara gelir. Yorum için teşekkür ederim

 27. Seyfettin Bozkurt 22 Ocak 2016 at 13:48 #

  Birbirinden değerli blogları listelemişsiniz. Hepsi çok iyi. Yakın bir zamanda bu listeye gireceğimi düşünüyorum;)

  • Hızlı Adam 22 Ocak 2016 at 18:09 #

   Listedeki blogcu arkadaşlar adına teşekkür ederim.

 28. Tüp Bebek Merkezi 22 Ocak 2016 at 16:35 #

  Liste için teşekkürler. Çok güzel siteler var 🙂

 29. Burakoli 23 Ocak 2016 at 13:13 #

  Çokça teşekkür ederim! Bu ufak dünyada hep beraber yuvarlanıyoruz. 🙂

 30. cansu 23 Ocak 2016 at 17:03 #

  güzel liste elinize sağlık.

 31. ömer 25 Ocak 2016 at 13:51 #

  Bizim bloga yer verdeysiniz sevinirdik. Olsun bir sonra ki sefere. Elinize sağlık.

 32. MrsSivekar 25 Ocak 2016 at 20:34 #

  Güzel paylaşım teşekkürler.

 33. Burak Odabaş 28 Ocak 2016 at 12:18 #

  Umarım bu listeler de bir gün bende kendi blog’um görebilirim. Paylaşım için teşekkürler..

  • Hızlı Adam 28 Ocak 2016 at 14:33 #

   Neden olmasın? Güzel bloglar keşfetmekten hepimiz mutluluk duyuyoruz

 34. Pazarlama 28 Ocak 2016 at 14:04 #

  bizim blogumuzada göz atmanızı tavsiye ederiz 🙂

  • Hızlı Adam 28 Ocak 2016 at 14:34 #

   Bloğunuz harika görünüyor. Kolaçan edeceğim 🙂

 35. Mobdizayn 28 Ocak 2016 at 15:12 #

  Çok güzel bir paylaşım olmuş.
  Her bir blog sitesine ziyaret ettim. Dediğiniz kadar başarılı içeriklere sahipler. Tabi daha önceden kelimelerbenim blog sitesi gibi takip ettiğim bloglar da var ancak yeni sitelerle tanışma fırsatı yakaladık, sayenizde. Teşekkürler.

 36. Mustafa 31 Ocak 2016 at 14:06 #

  Birçoğunu takip ediyordum. Hepsini yeniden takip edeceğim. Tavsiyenize ve Emeğinize sağlık TEŞEKKÜRLER.

 37. ilizyoncu 4 Şubat 2016 at 23:35 #

  Harbiden güzel bir paylaşım teşekkürler.

  • Hızlı Adam 5 Şubat 2016 at 00:22 #

   Bundan sonraki “enler listelerini” kategoriler halinde paylaşmayı düşünüyorum. Beğenmiş olmanıza sevindim. Ben teşekkür ederim

 38. coolkul 5 Şubat 2016 at 12:15 #

  bir gün muhakkak bu listede yer almalıyım. altın örümcekten daha fazla hırs yaptım galiba 🙂

  • Hızlı Adam 5 Şubat 2016 at 18:38 #

   Blog içeriğiniz, konseptiniz ve görselleriniz gayet ilgi çekici. Umarım siz de enler listelerinde yerinizi alırsınız. İyi bloglar…

 39. Abdullah Mete 7 Şubat 2016 at 17:03 #

  Listede gerçekten harika bloglar var. Bir gün kendi blogumu da bu kadar geliştirirsem listeye girmek için çabalamak isterim.

  • Hızlı Adam 7 Şubat 2016 at 18:30 #

   Blogların daha profesyonel hale geldiğini görmek bizi de mutlu ediyor. Umarım hedeflerinize ulaşırsınız.

 40. Vahit Mutlu 8 Şubat 2016 at 15:10 #

  Kendi adıma müthiş bir kaynak oldu. Son 2 yıldır blog yazma konusunda çabalayıp duruyorum, ancak bir türlü istediğim sonucu alamadım. Bu kaynakları takip etmenin bana çok fazla yararı olacağını düşünüyorum. Paylaşım için teşekkür ederim.

  • Hızlı Adam 8 Şubat 2016 at 18:54 #

   Daha iyi bloglar sizlerin olsun İnşallah. Profesyonel blog yazarlarıyla tanışmak bizleri de mutlu ediyor.

 41. Bülent Keskin 13 Şubat 2016 at 22:34 #

  Bir dahaki listeye benim blogumda eminim incelediğinizde girecek 🙂 Tamamen özgün makalelerin yer aldığı blogum bulentkeskin.net

 42. Roman 23 Şubat 2016 at 20:02 #

  Bu listede yer almamak beni üzdü tabi ama yine de daha farkındalık yaratmak için yakında bomba gibi geliyor olacağım 🙂

  • Hızlı Adam 23 Şubat 2016 at 23:04 #

   Bence bloğunuz gayet güzel ve profesyonel olmuş. Gözden kaçmış olmasına talihsizlik diyelim 🙁

 43. Hakan Yilmaz 7 Mart 2016 at 11:35 #

  Bende Bu Listede yer almaktan Gurur Duyuyorum..

 44. Erkan 9 Mart 2016 at 07:05 #

  Güzel bir çalışma yapmışsınız bende yeni girdim bu işe sizlerin bilgi ve birikimi sayesinde daha doğru ve verimli yapacağıma inanıyorum bu işi
  Bu da benim sitem
  http://www.hadisevi.blogspot.com

 45. sohbet 22 Mart 2016 at 15:44 #

  çok faydalı bir makale olmuş. işime yaradı cok tşkler

  • Hızlı Adam 22 Mart 2016 at 18:25 #

   Yeni listelerde görüşmek dileğiyle, Teşekkür ederim

 46. Caner Eymen 23 Mart 2016 at 14:51 #

  Emeğinize sağlık. Güzel bir liste

  • Hızlı Adam 24 Mart 2016 at 12:21 #

   Teşekkür ederim. Umarım faydalı bir paylaşım olmuştur.

 47. Ali Yaman 25 Mart 2016 at 13:18 #

  Bilgilendirme için Teşekkürler 🙂

 48. Paykasa Bozdurma 28 Mart 2016 at 18:32 #

  Çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. Blog yazmayı ve takip etmeyi seven biri olarak benim gibilere faydalı bir kaynak çıkmış ortaya ..

  • Hızlı Adam 29 Mart 2016 at 01:52 #

   Liste amacına ulaştıysa ne mutlu… Yorum için teşekkür ederim

 49. Yotube Müzik Dinle 4 Nisan 2016 at 16:27 #

  Teşekkürler, takibe alınacak kaliteli blogların olduğu bir derleme olmuş.

 50. Ramazan Karabakan 7 Nisan 2016 at 11:08 #

  Bloguma bekliyorum

  • Hızlı Adam 7 Nisan 2016 at 11:55 #

   Davetiniz için teşekkür ederim ama bir iki kelime de bu makaleyle ilgili yorum yapsaydınız bu davetiniz daha samimi karşılanırdı. Lütfen bunu bir tavsiye olarak değerlendirin. İlgi alakanız için teşekkür ederim

   • ahsen 6 Mart 2019 at 18:09 #

    Bu gönderiden yararlanmak için burdaydım. Ama sırf yorum yapmış olmak için yorum yapan birine verdiğiniz ayar için siteyi artık sürekli takip edeceğim. Siz çok yaşayın e mi 😀

 51. Kerim Potuk 7 Nisan 2016 at 21:03 #

  Bloglarımı yeniden bu listeye sokmayı kendime hedef edindim Bünyamin hocam. Olmuyor yazmadan; hep eksik kalıyor bi yanım 🙂

  • Hızlı Adam 8 Nisan 2016 at 14:05 #

   Bu listede bloğuna yer veremiyor olmak beni de üzdü. Kalemi güzel yazarların bloglarını boşlamaması lazım. Umarım eski isteğinle tekrar kaldığın yerden devam edersin ve daha iyi bir blogcu olarak listeleri sen yaparsın 😉

 52. Ahmet Erkuş 10 Nisan 2016 at 19:52 #

  Blogların çoğu genellikle takip ettiğim bloglar. Ama tahsin sungur o efsane blogunu kapattıktan sonra iletişimim kopmuştu. İyi oldu böyle 🙂

 53. Turizm şehri 10 Nisan 2016 at 23:33 #

  Güzel bir yazı olmuş. İçlerinden ehliblogu biliyorum, bunun yanında bloghocam da listede olsa güzel olurdu. İlerde turizm şehri nide listede görmek isterim. Bunun için çok çalışmak gerek, herkse kolay gelsin

 54. Altuğ TATLI 13 Nisan 2016 at 12:06 #

  Harika bir site ve harika bir liste. Teşekkürler.

  Live A+ (http://liveaplus.com) ile yaklaşık 1.5 yıl önce çıktığım yolun bundan sonraki bölümünde, yapacak ne çok, ne güzel ve ne başarılı işler olduğunu gösteren bu içerik için çok teşekkürler. Elinize sağlık. Umarım Live A+ da bir sonraki listenize girebilir ve bir başka blogger için bir ışık yakarak, yol haritasına eşlik edebilir.

  Tekrar teşekkürler. Elinize sağlık.

 55. Ankara Temizlik Şirketleri 14 Nisan 2016 at 13:07 #

  Güzel bir listeleme,ellerinize sağlık.Teşekkür ederim.

 56. sinebol 17 Nisan 2016 at 00:52 #

  listeye baktım gayet özenle hazırlanmış bloglar var. ama 2-3 adres atlanmış gibi hocam haksızlık olmasın.

  • Hızlı Adam 17 Nisan 2016 at 22:58 #

   Gözden kaçan 2-3 değil yüzlerce blog vardır belki de. Ben sadece detaylı inceleme fırsatı bulduğum blogları paylaştım. Buradaki her bir blog neredeyse herkes tarafından (bloglarla ilgilenen herkes) bilinen bloglar. Listede yer veremediklerim için kendilerinden özür diliyorum

 57. Paykasa 19 Nisan 2016 at 22:18 #

  Hocam bu blog siteleri ile online ortak blog yayınlama sistemi varmı ? yani bir entegrasyon varmı…

  • Hızlı Adam 19 Nisan 2016 at 23:41 #

   Merhaba;
   sanırım, online ortak blog yayınlamanın ne demek olduğunu bilmiyorum 🙂 Bu listenin yer aldığı ortak bir alan adını mı soruyorsunuz? Eğer sorunuz buysa, “hayır yok”

 58. Didem 25 Nisan 2016 at 16:59 #

  birçoğu benim için yeni, güzel paylaşım zaten öncekiler gibi)

 59. Sohbet 30 Nisan 2016 at 16:59 #

  Kardeşim paylaşımın için saol bu tür blogları paylaşmanı tavsiye ederim özellikle 2016 olanları çünkü eskiler bir çogu kapalı ne kadar yeni site paylaşırsan o kadar iyi olur yoruma açık bloglar 2016 yazınca ilk sırada çıkıyorsun buda senin için sevindirici olmalı devamını bekliyorum Başarılar

 60. haber 1 Mayıs 2016 at 00:57 #

  yıl oldu 2016 yenilerini alalım 🙂 bu arada siten güzelmiş

  • Hızlı Adam 1 Mayıs 2016 at 23:23 #

   Teşekkür ederim. Bu arada makale güncel (2016 yılına ait zaten)

 61. HCKoala 2 Mayıs 2016 at 17:44 #

  Bu tür blog’lara destek vermen iyi bir şey siz ve bütün blogger’lara başarılar dilerim 😉

 62. Yalçın Güler 3 Mayıs 2016 at 18:32 #

  Kendimi göremedim ama inşallah bir gün beni de bu kategoriye eklersiniz hocam 🙂

  • Hızlı Adam 3 Mayıs 2016 at 18:40 #

   Gözden kaçmış diyelim 🙂 İlerleyen makalelerde inşallah…

 63. Sezgin Koç 5 Mayıs 2016 at 15:57 #

  Bende bir ara blog yazmaya çalıştım ama iş,güç derken patladı gitti. 🙂 İnşallah bende bu listeye gireceğim bigün.

  • Hızlı Adam 7 Mayıs 2016 at 12:20 #

   Siz istikrarlı bir şekilde yazmaya başlayın tüm enler listesinde olursunuz inşallah. Bu işin en önemli kısmı istikrar. Saygılar…

 64. kilim arıza 6 Mayıs 2016 at 17:30 #

  teşekkür ederim güzel paylaşım

 65. Bulut Sunucu 7 Mayıs 2016 at 13:25 #

  Bence bu erdemliği yaptığınız için en iyi blog sizsiniz.

 66. ayhan 7 Mayıs 2016 at 19:06 #

  tşkler paylaşım için

 67. cami halısı 9 Mayıs 2016 at 17:56 #

  Güzel bir liste. Teşekkür ederim.

 68. TusBeyinli.Net 13 Mayıs 2016 at 16:44 #

  Sürekli takibinde kaldığım blogları sıralamışsın gayet güzel olmuş bazen isimleri akıldan çıkıyor ziyaret edip hatırlamak için on numara yazı 🙂

 69. uras 14 Mayıs 2016 at 03:20 #

  bizde o listeye gircez inşallah 🙂 http://bilensayfa.blogspot.com.tr/

 70. Ceyhun Özdemir 15 Mayıs 2016 at 22:43 #

  Hocam benim bloğu da inceleyebilirsin. Yorumlarını bekleriz 🙂 http://ceyhunozdemir.com

 71. Sosyal Blog 16 Mayıs 2016 at 04:18 #

  Çok yararlı ve örnek bir paylaşım olmuş gerçekten. Blog dünyasına yeni başlayanlar için örnek alınası bloglar bir araya toplanmış.

 72. ByHayaLeT 20 Mayıs 2016 at 23:29 #

  Çok faydalı bloglar teşekkürler.

 73. nostradamus 24 Mayıs 2016 at 11:54 #

  Çok zekice planlanmış bir durum…reklam amaçlı olarak bloklar tanıtılmış…yani paraya para katmak bu olsa gerek…nette o kadar kişiye sormama rağmen herkes bu bloklardan bihaber…kaç bin kişiden bi kişidemi çıkmaz çıkmadı maalesef…böyle para kazanmak etik olmasada zekice…takdir ettim…

  • Hızlı Adam 24 Mayıs 2016 at 12:16 #

   Etik olmayan nedir anlayamadım? Eğer yorumunuzu doğru anladıysam buradaki blogların ücret karşılığında listelendiğini düşünüyorsunuz. Bu yanlış bir düşünce. Listedeki blogları herkes bilmeyebilir ama kime sorduğunuz da önemli tabi. Türkiye’de yüzlerce fenomen blog yazarı var. Bunlar da bir kısmıydı. İlgi alakanız için teşekkür ederim

 74. Sunay 25 Mayıs 2016 at 21:01 #

  Mrb listedeki blogların bazılarını biliyordum. Önerdiklerinizi de incelemeye çalışıyorum. Blogda yeni olduğum için öğrenecek çok şey var diye düşünüyorum. Paylaşım için teşekkürler. Bloğum henüz yeni sayılır, herkes davetlidir. http://bilgidenizimiz.blogspot.com/

 75. namaz vakitleri 26 Mayıs 2016 at 15:38 #

  merhaba, bu listeye ait araştırmayı neye göre yaptınız? namaz vakitleri ve dini bilgiler ile alakalı sitemi bu listede görebilmek isterdim açıkçası..

  http://www.mobislam.com

  • Hızlı Adam 26 Mayıs 2016 at 17:16 #

   Merhaba, makaleyi paragraf atlayarak okuduğunuzu düşünüyorum. Tamamını okusaydınız listeyi neye göre yaptığımı ve bazı blogların neden listede olamadığını yazmıştım 🙂 Güzel bir hizmet veriyorsunuz. İnşallah bir sonraki listelerde değerlendirmeye çalışırım

 76. Adam Zeka 27 Mayıs 2016 at 21:32 #

  Yeni bloglar keşfetmek için güzel bir yazı olmuş teşekkürler, umarım bende bu listeye girerim bir gün 🙂

 77. Davut Şahin 31 Mayıs 2016 at 17:53 #

  Blog sitelerini takip etmek istiyordum güzel ve açıklayıcı bir yazıyı olmuş.

 78. sesli chat 31 Mayıs 2016 at 19:10 #

  harika paylaşım olmuş teşekkürler admin bey

 79. hdmatik 3 Haziran 2016 at 07:50 #

  Sürekli takip içinde olduğum bloglar gerçekten hepsi kaliteli ellerinize sağlık hocam iyi bir liste olmuş.

 80. kağan laçin 3 Haziran 2016 at 10:52 #

  güzel paylaşım teşekkürler

 81. Düğün Fotoğrafçısı 4 Haziran 2016 at 14:50 #

  Güzel bloglar . Düğün fotoğrafçılığı alanında yakında bende bir blog açacağım . İnşallah buradaki arkadaşlar kadar başarılı bir blog ortaya cıkarırım .

  • Hızlı Adam 5 Haziran 2016 at 19:15 #

   Gayet güzel bir konu. Umarım bu listedeki arkadaşlardan ve benden daha başarılı bir blog yazarı olursunuz

 82. r 6 Haziran 2016 at 15:06 #

  Gayet güzel

 83. direkizle 11 Haziran 2016 at 13:23 #

  böyle bi listeye ihtiyacımız vardı.. teşekkürler..

 84. Bey Amca 12 Haziran 2016 at 21:00 #

  Kişisel blog yazarıyım ve işim gereği bir çok blog, forum takibi yapıyorum. Listenizde yer verdiğiniz blogların bir çoğunu takip ediyorum. Çok faydalı bir yazı olmuş. Bir gün bu listede kişisel blog sitemide görmek isterim. Belki bloğumu incelemek istersiniz. Kim bilir? Belki ileriki zamanlarda listeyi güncelleyebilirsiniz. Sitenizi takipteyim. 🙂

 85. gumusdis 15 Haziran 2016 at 10:27 #

  ellerine sağlık. güzel liste..
  bizim de blogumuzu ziyaret edebilirsiniz. yeniyiz ama güçlüyüz! 😀
  genelde diğer dillerden türkçeye şarkı sözlerini çeviriyorum ben. mohsen namjoo, ali azimi,marjan farsad, pallett gibi sanatçıların şarkıları.
  http://gumusdis.com

 86. seslinefes 16 Haziran 2016 at 05:28 #

  Güzel bir paylaşım olmus ..devamını beklerim admin

 87. kayseri evden eve nakliyat 24 Haziran 2016 at 18:11 #

  Sayfanızı severek takip ediyoruz.. Teşekkürler.

 88. Asyam Danışmanlık 25 Haziran 2016 at 22:48 #

  Güzel Yazı olmuş başarılarınızın devamını dileriz 🙂

 89. izmit evden eve nakliyat 29 Haziran 2016 at 16:26 #

  Sürekli takip içinde olduğum bloglar gerçekten

 90. yunus emre 29 Haziran 2016 at 23:46 #

  merhaba arkadaşlar bizimde müzik, sinema ve kültür – sanat haberleriyle, incelemeleriyle ilgili bir sitemiz var. Bunu da eğer beğenirseniz listeye ekleyebilir misiniz ? İyi günler. http://sertsesli.com/

 91. Tayfun 1 Temmuz 2016 at 15:34 #

  Oldukça güzel bir konu. Son dönemlerde bloglar yeniden popüler hale gelmeye başladı. Buradaki bloglardan birçoğunu biliyor ve takip ediyordum. Yeni öğrendiklerim de oldu. Gerçekten başarılı bloglar hepsi. Benim de naçizane son on yıldır sahibi olduğum bir blog var. http://seyrusefer.com/
  Takibe değer görürseniz beklerim.

 92. Ozkan 1 Temmuz 2016 at 18:29 #

  Yıllardır blog yazıyorum. Bazen alıntı çoğu zaman kendim yazıyorum. Umarım bu listelere bir gün biz de layık oluruz.
  Bu blogları da ayrıca takip ediyorum. Başarılı bloglar

 93. teknikbilimler 3 Temmuz 2016 at 19:23 #

  blogumun bu listede olması için elimden gelen her şeyi yapıyorum 🙂

 94. contalı eşanijör 11 Temmuz 2016 at 12:16 #

  teşşekur ederm coy iyi bi blog sitesi

 95. serkan 11 Temmuz 2016 at 15:23 #

  faydalı site.

 96. Rüya 12 Temmuz 2016 at 11:22 #

  Blogcuların hepsi neden erkek acaba,nerede bu bayanlar diyerek blog açmak için girişmlere başlıyoruz 🙂 Çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler.

 97. gelin resimleri 13 Temmuz 2016 at 12:42 #

  blogumun bu listede olması için ne yapmalıyım? dugun fotografcisi blog sayfam var..

  • Hızlı Adam 18 Temmuz 2016 at 12:01 #

   Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok aslında. Ben sizi bulurum 😛 İşin şakası bir yana, bu liste herhangi bir başvuru veya benzeri talepler sonucu oluşturulmadığı için şunları yapın diyemem. İyi bir bloğa sahip olduğunuzda ve bir şekilde ben o bloğu keşfetmiş olduğumda bir sonraki listede olmanız mümkün tabi.

   İyi bloglar dilerim

 98. Kişisel Blog 15 Temmuz 2016 at 13:33 #

  Acaba birgün bizde bu listeye girer miyiz ki ? 🙂

 99. oguzhan cubuk 17 Temmuz 2016 at 20:12 #

  Çok güzel inşallah o listeye girerim bende büyük uğraş veriyorum.Hadi bakalım

 100. Ahmet Düzen 20 Temmuz 2016 at 21:41 #

  bu güzel paylşımınız için teşekkürler. çok işime yaradı.

 101. Osman Pat 26 Temmuz 2016 at 14:40 #

  Merhaba yazınızı rastgele okudum benim de son zamanlarda hoşuma giden bir site var ama blog mu olarak değerlendirirsiniz bilmiyorum
  http://www.kacgun.com

 102. Spor Kültürü 29 Temmuz 2016 at 22:04 #

  Güzel bir derleme olmuş, paylaşım için teşekkürler

 103. Kurumsal Seo 1 Ağustos 2016 at 22:58 #

  Güzel bir liste olmuş tüm arkadaşların ve sizlerinde emeklerinize sağlık. Başarılar dileriz. – Gusto Bilişim –

 104. Murat 5 Ağustos 2016 at 16:16 #

  içlerinde benim de takip ettiğim birkaç blog var özellikle listenin sonlarına doğru da olmuş olsa teakolik adamın günde 30 bardak çay içmesi şaşırtmıştı beni 🙂

 105. 10 numara 7 Ağustos 2016 at 00:00 #

  güzel bir paylaşım olmuş yeni siteler keşfetmek için böyle yazılara ihtiyacımız var malum her site google da ilk sıraya yerleşemez farklılıklara ulaşmak bir değerdir kolay gelsin

 106. baba 7 Ağustos 2016 at 00:01 #

  güzel bir paylaşım yeni bloglar eklemenizi temennş ederim

 107. osman 8 Ağustos 2016 at 13:17 #

  faydalı bir liste olmuş bir kısmını biliyordum bir kısmınıda sizin yazınız sayesinde takip etme fırsatını buldum teşekkür ederim yazınız için

 108. cihan 10 Ağustos 2016 at 16:01 #

  tebrik ederim herkesin emeğinin karşılığı bu…

 109. Merve 10 Ağustos 2016 at 16:10 #

  çok faydalı bir araştırma olmuş.

 110. Arzu baston 13 Ağustos 2016 at 23:07 #

  Sitenizden cok istifa ettim tesekkurler. Sizin tavsiyenize uyarak bir linked hesabi actim ama bu hasabin blog ismimle alakali olmali yoksa kendi icerinde bir ayarmi yopiluyor bilemedim. Biraz bu konuda cahilim😯 onun icin bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Birde okadar cok sartti varki bu linkedln sikinti olur mu bilmiyorum😊.simdiden bilgilendirmeniz icin tesekkurler

  • Hızlı Adam 14 Ağustos 2016 at 10:50 #

   LinekIn’da blog sayfanızın adıyla grup oluşturmanızı tavsiye ederim. Paylaşımları hem profilinizde hem de grubunuzda yapabilirsiniz. Bu arada linkedin hesabı aldığınıza göre bloğunuzun iş dünyası veya kişisel gelişim ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Eğer öyle değilse linkedin yerine başka sosyal medya platformu kullanmalısınız

 111. Yuxu Haqqinda 16 Ağustos 2016 at 13:27 #

  Boş zamanlarda gerçekten takip edilmesi gereken bloglar yer aliyor.

 112. Sema 24 Ağustos 2016 at 12:10 #

  siteniz gezdim dolaştım çok begendim benimde bir sitem var ama işte ben onu nasıl geliştircem diye düşünüyordum sizden destek alcam..:)

  • Hızlı Adam 24 Ağustos 2016 at 14:31 #

   Bahsi geçen siteniz için (link kaldırıldı) destek olamam. Müstehcen içeriklerle ilgilenmiyorum. İlgi alakanız için teşekkür ederim

 113. Nurdan 24 Ağustos 2016 at 22:30 #

  Güzel liste olmuş …

 114. Gezenti Adam 25 Ağustos 2016 at 15:35 #

  Çok güzel bir liste olmuş, bir çoğu hali hazırda okumakta olduğum siteler, böylece diğerlerini de keşfetmiş olduk.

  Benim de eğlenceli bir gezi blogum var. Gezi blogları hakkındaki yazınızda yer almak isterim.

  Teşekkürler.

 115. canlı maç izle 26 Ağustos 2016 at 12:22 #

  Liste güncel ve değerli blog yazarları aynı listede birleşmiş,güzel işler bunlar. Kaleminize sağlık.

 116. Kişisel Blog 31 Ağustos 2016 at 01:59 #

  İnşallah bende yer alacağım orda 🙂

 117. Komisyonsuz Emlak 1 Eylül 2016 at 14:38 #

  Sitenizi çok beğeniyorum. Başarılar hocam.

 118. PR, İletişim ve Kariyer Blogu 2 Eylül 2016 at 16:05 #

  PR, İletişim ve Kariyer alanında yazdığım özgün yazılarla dilerim bir gün ben de böylesi listelerde yer alabilirim. Gayet keyifli ve faydalı bir içerik olmuş teşekkür ederiz.

 119. Banner Yapma 2 Eylül 2016 at 19:08 #

  Umarım bir gün bizim site de burada yer alır 🙂

 120. ayşe 3 Eylül 2016 at 11:30 #

  gerçekten çok yararlı ve şahane bir liste olmuş… tebrikler 🙂 umarım ben de gelecekte önerdiğiniz bloglar arasında olabilirim… bunun için sıkı çalışacağım 🙂 çok teşekkür ederim 🙂

  dizi, film değerlendirmelerinin yer aldığı ve önerilerin sıklıkla yer aldığı; ayrıca birbirinden güzel müzik listelerinin eklendiği bloğuma göz atın 🙂 hollywooddanfisiltilar.blogspot.com

 121. LR bitkisel kozmetik 3 Eylül 2016 at 18:59 #

  merhabalar;

  yeni web sitem nasıl olmuş, yorumlarınız için şimdiden sağolun

 122. Blog Umutarcn 6 Eylül 2016 at 01:11 #

  Seo amaçlı açtığım siteyi, yavaş yavaş blog tadında günlük paylaşımlara çevirerek bu listeye girmeye çalışacağım 🙂 Listedekileri tebrik, sizede teşekkür ederim liste için.

 123. Nizamettin Gümüş 8 Eylül 2016 at 13:07 #

  Güzel bir liste olmuş. Bazılarını uzun yıllardır biliyorum. Bazılarını ise yeni öğrendim. Genel olarak hepsi listede olmayı haketmiş.

 124. oğuz 9 Eylül 2016 at 16:53 #

  Benimde özgün yazılardan oluşan teknoloji blogum umarım birgün bu listeye girer. listeden takip ettiğim bloglar var çok güzel bloglar

 125. sevdaa 10 Eylül 2016 at 01:19 #

  çok güzel bir blog sayfası olmuş.

 126. Mobtekno 10 Eylül 2016 at 13:40 #

  Güzel liste olmus, umarim bizim blogumuzda eklenir birgün 🙂 Gayet iyi bloglar.

 127. Taner 14 Eylül 2016 at 01:25 #

  Yazınız güzel olmuş emeğinize sağlık vaktiniz olursa yeni ve özgün iş fikirlerimi paylaştığım bloguma davetlisiniz http://fikirleryeni.blogspot.com.tr/?m=1

 128. sesli chat panelcisi 14 Eylül 2016 at 01:47 #

  Gerçekten güzel bir açıklama olmuş , devamını bekleriz

 129. sesli chat 19 Eylül 2016 at 01:34 #

  teşekkürler.. saol kardeşım gercekten süper anlatım

 130. 10 numara liste 20 Eylül 2016 at 15:05 #

  güzel bir liste olmuş yeni listeler bekleriz

 131. Yusuf Bahadır Çelik 20 Eylül 2016 at 18:06 #

  Güzel bir yazı olmuş. Bende bloguma beklerim..

 132. Eren 20 Eylül 2016 at 22:45 #

  En az 10 tane siteyi bende takip ediyorum hatta birkaç tanesi chrome’da yer imlerinde ekli. Bu listeye bir 10 site takviyesi de yapılabilir güzel bloglar var.

 133. hardline 22 Eylül 2016 at 09:45 #

  Güzel bir yazı olmuş herkese destek veriyorsunuz.

 134. onur 25 Eylül 2016 at 20:30 #

  güzel yazı ellerinize sağlık bütün blogu olan arkadaşlara başarılar dilerim benim bloguma göz atmak isteyen arkadaşlar için onurileli.com

 135. sozpaylas 28 Eylül 2016 at 01:29 #

  Liste çok güzel olmuş dahada genişletilebilir belki. ama listede de konusunda ipi göğüsleyen siteler var.

 136. Güneş Öztürk 28 Eylül 2016 at 20:17 #

  Bunca yıldır blog kurtluğu yapan ben nasıl kaçırmışım Kelimeler Benim’i. Bu güzel keşif için teşekkürler. Yuh bana.
  Listedeki bir kısım blogun altına ben de imzamı atarım ama hepsi için aynı şeyi söyleyemeyeğim.

  Bu arada Biz Evde Yokuz gibi bir blogun kesinlikle bu listede olması gerektiğini düşünüyorum. Adamlar hikayeleri ve verdikleri ilhamla TED Talks’ta konuşmacı oldular, daha ne olsun.

  Bir de sitesinden çok Instagram’ı ziyaret edilse de Billur Saatçi de bu listeye yakışır.

 137. sevda handan 29 Eylül 2016 at 01:53 #

  cok güzel bir blog olmuş teşekkürler.

 138. En iyi panelci 29 Eylül 2016 at 11:12 #

  En iyi blog sitelerden birisiniz

 139. blog 29 Eylül 2016 at 11:14 #

  Hızlı adam sen süpersin

 140. Safa yaşar 30 Eylül 2016 at 00:41 #

  Mantıklı bir makale olmuş

 141. Serhat ÖZTÜRK 30 Eylül 2016 at 17:13 #

  Çok güzel Paylaşım Olmuş.Ellerinize Sağlık.

 142. Sezer 1 Ekim 2016 at 14:05 #

  Teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

 143. Etüthane 1 Ekim 2016 at 18:34 #

  Gerçekten güzel bir liste olmuş bağzılarına baktım gerçekten güzel siteler.

 144. sesli chat 2 Ekim 2016 at 00:15 #

  teşekkürler.. saol ellerınıze sağlık gercekten cok güzel olmmuşş..

 145. sesli chat 3 Ekim 2016 at 11:16 #

  Mantıklı bir makale olmuş cok saol hocam

 146. Burcu 1Anne 3 Ekim 2016 at 17:23 #

  O listede olmak olabilmek gerçekten çok güzel olurdu, bir gün belki bizde orada bulunuruz 🙂

 147. Sadri Ercan 3 Ekim 2016 at 22:56 #

  Evet benimde takip ettiğim kaliteli blogların yer aldığı bir liste olmuş. Teşekkürler.

 148. Veteriner 5 Ekim 2016 at 13:00 #

  faydalı paylaşımlar için teşekkürler. Bu listenin yeni blog yazarlarına da yol gösterici bir rehber olacağını düşünüyorum.

 149. Sağlık Hakkında Bilgiler 5 Ekim 2016 at 13:55 #

  Teşekkürler. Bu liste işime yaradı.

 150. enis 8 Ekim 2016 at 11:05 #

  ben asla böyle listelere giremem. yazı bile yok bende. benim olayım farklı ziyaretçi bile gelmez 🙂
  http://enisbaydemir.blogspot.com.tr/

 151. Hasim 9 Ekim 2016 at 11:34 #

  Bu yaziyi sık kullanilanlar listesine ekledim. Gercekten muhtesem olmus.

 152. döngüsel 12 Ekim 2016 at 13:08 #

  Sayenizde bir çok güzel blog keşfettim. Bir gün döngüsel’in de listelerde yer almasını dileyerek teşekkür ediyorum.: )

 153. Erhan 12 Ekim 2016 at 22:48 #

  Kendi işinin patronu olmak isteyen Girişimcilere ve KOBİ’lere yönelik yayınlar yapan Yenilikçi İş Fikirlerinin adresi [URL Kaldırıldı] ‘i de listeye ekleyin lütfen. Teşekkürler.

 154. Erkan 18 Ekim 2016 at 13:23 #

  Listeye eklemeler yapacak olursanız benim sitemi de aralarında görmek isterim

 155. Ozlem 18 Ekim 2016 at 14:48 #

  Merhaba cidden başarılı olmus. Ozellikle bayanları sayfama beklerim.
  ozleminsayfasibu.blogspot.com.tr

 156. Güner 20 Ekim 2016 at 07:18 #

  Listede anne-çocuk bloglarından göremedim:)

 157. internetten para kazanmak 23 Ekim 2016 at 19:55 #

  Aralarindan en sık ziyaret ettiğim blog wpmavi, gerçekten çok işime yarıyor. Diger bloglara da göza atacağım hemen.

 158. Nova Logo Tasarım 24 Ekim 2016 at 15:16 #

  Çok işime yaradı sağolun

 159. Teknoloji Haberi 25 Ekim 2016 at 00:52 #

  Evet güzel bir yazı olmuş… Bende Teknoloji alanında blog yazıyorum biraz zor ama bende hobi oldu bu ziyaretlerinizi beklerim iyi bloglamalar…
  http://teknolojidehbr.blogspot.com

 160. başakşehir çilingir 25 Ekim 2016 at 12:54 #

  güzel derleme olmuş hocam ayırca bu tür bilgilendirmeler faydalı oluyor teşekkürler

 161. Bedava Backlink 26 Ekim 2016 at 12:40 #

  Çok işime yaradı saolasïn

 162. İbrahim OKUYUCU 26 Ekim 2016 at 14:08 #

  Açıkca söylemem gerekirse 5-6 tane normal takip ettiğim blog varken özellikle http://www.wpmavi.com gibi bloglar dışında takip etmem gereken içerisinde kaliteli birçok içeriğin bulunduğu ve bana da yeni bir blogger olmama rağmen çok fazla katkısı bulunana bloglar keşfettim. Çok teşekkürler fazlasıyla kaliteli bir yazı olmuş. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Herkeze iyi bloglar.

  http://kismizamanliblogcu.com/

 163. Kemal Kaya 26 Ekim 2016 at 22:31 #

  Wpmavi Burak benim favori bloglarımdan. Gayet güzel bir liste olmuş. Blog dünyasına ilk defa adım atacaklara örnek bloglar.

 164. sesli chat 26 Ekim 2016 at 23:25 #

  teşekkürler kardeşım süper bir site burası

 165. serap 28 Ekim 2016 at 23:16 #

  teşekkürler bilgiler için emeğinize sağlık

 166. Ozlem 29 Ekim 2016 at 15:56 #

  Çok iyi bir yazı olmuş. Teşekkür ederim. Benim de blog sayfama göz atarsanız sevinirim . Fikriniz önemli 😊
  ozleminsayfasibu.blogshot.com.tr

 167. sesli chat panel indir 30 Ekim 2016 at 16:25 #

  Gerçektne halikulade bir yazı paylaşmıssınız teşekkürler hocam bu arada site tasarımınız çok güzel

 168. ikitelli cilingir 1 Kasım 2016 at 12:47 #

  Liste için teşekkürler hocam sizlere en iyi siteler düşüncesine katılıyorum

 169. Dergah Tesbih 4 Kasım 2016 at 18:21 #

  Bizde Tesbih ile alakalı blog yapmaya başlasak bu dereceye girermiyiz. Takip ettim bazılarını adamlar gerçekten bu işe vakit ayırmış, bravo.

 170. Münker Erkadam 5 Kasım 2016 at 00:44 #

  Emeğe saygı denecek kadar güzel bir yazı..

 171. Daralanda 8 Kasım 2016 at 11:34 #

  Kesinlikle harika çalışıyorsunuz.Okuduğum bütün makaleler beni çok aydınlattı gerçekten. Sizleri saygıyla selamlıyorum.
  http://pisikonet.com

 172. Saç Ekimi 9 Kasım 2016 at 16:23 #

  Web sitenizi gerçekten çok beğendim. Arkadaşlarıma da önereceğim. Faydalı bir site.

 173. nedir nedendir 9 Kasım 2016 at 18:27 #

  çok güzel hepsi de bi biz olamadık 😀

 174. arçelik servis 9 Kasım 2016 at 23:36 #

  en iyi blog nasıl olur nasıl bir blog oluşturulur diye araştırırken kendimi bu sitede buldum paylasım için teşekkürler

 175. Cem 14 Kasım 2016 at 08:31 #

  Paylaşım için teşekürler hepsi birbirinden değerli bloglar.

 176. sesli chat 14 Kasım 2016 at 13:13 #

  Tesekkür ederim hocam Güzel bir paylasim

 177. sesli panel 14 Kasım 2016 at 13:17 #

  saygılar admin güzel bir paylaşım olmuş

 178. ışık mobilya 14 Kasım 2016 at 15:24 #

  enfes şeyler emeğine sağlık

 179. panel 15 Kasım 2016 at 01:41 #

  Bencek süper bir paylaşım olmuş

 180. Doğan Turgut 15 Kasım 2016 at 15:21 #

  Gayet başarılı bir liste, bir çoğu yıllardır bildiğimiz ve çizgisini bozmayan bloglar.
  Ancak listede bazı nish bloglarada yer verebilirdiniz. Örneğin paratic.com gibi bir site bu listede olmalıydı.

 181. Doğuş Hakan Yılmaz 15 Kasım 2016 at 17:47 #

  Google da gezinirken denk geldim yazıya. Blog ortamında en sevdiğim şey birinin başka birini takdir edebilmesidir. Bu sayfa da birden fazla tanıtımda bulunmuşsunuz ve sayenizde bir kaç değerli blog görmüş oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

 182. Alper 17 Kasım 2016 at 10:08 #

  Güzel derleme olmuş. Bilmediğim bloglarıda bu sayede öğrenmiş oldum.

 183. kadın ve hastalıkalrı 19 Kasım 2016 at 00:00 #

  wpmavi den gördüm blogunuzu. Emeğinize sağlık başarılı bir blog. kadinvehastaliklari.com ile kod bilgim olmadan uğraşıyorum. Sizlerin sayesinde güzel ilerleme sağladım teşekkürler.

 184. Powerbank 22 Kasım 2016 at 08:32 #

  Kardeşim, blogunda başarılar dilerim…

 185. Tabela 22 Kasım 2016 at 18:57 #

  Harika liste olmuş. Takip edilesi bloglar

 186. Sena KIR 26 Kasım 2016 at 22:24 #

  Süper bloglar bu siteleri sürekli takip etmekteyim çogunu elinize sağlık .S

 187. trabzon çilingir 28 Kasım 2016 at 15:32 #

  Liste için teşekkürler hocam sizlere en iyi siteler düşüncesine katılıyorum

 188. Uzmanturizm 28 Kasım 2016 at 17:47 #

  Evet Takip Edilesi Bloglar olmuş. Teşekkürler..

 189. Paykasa 28 Kasım 2016 at 21:33 #

  İyiki bu listeyi yaptınız nereden reklam alırız diye düşünüyorduk…

 190. Muhasebe 4 Aralık 2016 at 21:18 #

  Teşekkürler, güzel bir liste

 191. paykasa 6 Aralık 2016 at 11:47 #

  Ben wordpress ve tumbrl kullaniyorum gayet memnunum sundugu secenekler guzel

 192. sevda handan 9 Aralık 2016 at 19:34 #

  Güzel bir site herkesin mutlaka gelmesi vede görmesi gereken bir site.

 193. Çağrı Merkezi 10 Aralık 2016 at 23:35 #

  Gönül isterdi ki hepsini takip edelim 🙂 ana sevindim içinde takip ettiğim 3 blog var, teşekkürler.

 194. TMS Tedavi 11 Aralık 2016 at 15:08 #

  Etkili bir paylaşım olmuş. Sağ olun.

 195. Doğuş Hakan Yılmaz 13 Aralık 2016 at 19:15 #

  En iyiler arasına girmeyi hak etmiş gerçek bir liste..Hepsi de başarılı ve tanınmış bloglar. Blog yazmak emek isteyen bir iş olduğu gibi aynı zamanda faydalı olmak daha da zordur. Herkese blog hayatında başarılar dilerim…

 196. Y.Orakcı 13 Aralık 2016 at 23:31 #

  Gerçekten kaliteli bloglar . Faydalı bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık. Umarım bu liste tekrar güncellenir. Şahsen kendimde blog sitesi yönetiyorum. Umarım bizleri de ziyaret edersiniz.

 197. KURYE 14 Aralık 2016 at 21:20 #

  Arkadaşlar en iyi blog sitelerini konusuyorsunuz güzelde ben bir site yaptım umarım begenirsiniz teslim edicem yaptıgım firmaya bloguda var ama musterlerden yazan olursa super olucak. yaptıgım site Bez Çanta Satan bir firmaya ayit site. http://www.hambezcantam.com

 198. Ceyhun 15 Aralık 2016 at 15:24 #

  Yazdığınız bloglardan birkaç tanesini görme fırsatım oldu. Hepsi bu listeye girmeyi hak ediyor.
  Yazı için teşekkürler.

 199. islam 21 Aralık 2016 at 23:45 #

  Bünyamin selam,

  Bu yazina organikten gelmedim burak oranın sitesinden sana geldim fakat blogunu takip ediyorum yani seni biliyordum😊 Bu yazında gercekten adil davrandığına hic süphem yok.
  E-ticaret hakkında bir sorunuz olursa cekinmeden beklerim.

  Iyi bloglar.

 200. Kurtuluş 22 Aralık 2016 at 16:08 #

  Bu listede hizliadam 9’cu sırada yani en iyi 9’uncu sitemi anlamına geliyor sıralama en iyiden en daha az iyiler diyemi bir sıralama acaba ?

  • Hızlı Adam 22 Aralık 2016 at 22:25 #

   Sıralama, makalede belirtmiş olduğum gibi alfabetik sıra ile yapılmıştır. En iyiden daha az iyiye doğru bir sıralama değildir.

 201. Arçelik servisi 22 Aralık 2016 at 16:52 #

  gerçekten hepsi kaliteli bloglar bunları bızle paylastıgınız için ayrıca teşekkürm ederim

 202. Bilal 23 Aralık 2016 at 00:06 #

  Bu harika listeniz için teşekkür ederim. Bir gün benim sitemin de böyle bir yerde bulunması dileğiyle… Kolay gelsin.

 203. Batıkent Arçelik Servisi 23 Aralık 2016 at 22:11 #

  paylaştığınız bu liste için teşekkür ederim . siteniz ve paylaşımınız çok güzel. iyi çalışmalar.

 204. Ömer Faruk 25 Aralık 2016 at 14:17 #

  Gerçekten güzel siteler teşekkürler

 205. Tolgahan 25 Aralık 2016 at 22:49 #

  İlgimi çeken bir konu oldu. Blogculuk üzerine bir hayli düşüncem vardı. Verilen blog sitelerini inceledim. Gerçkten bana yardımcı oldu. sAğolun.

 206. Didem 26 Aralık 2016 at 21:30 #

  Çok teşekkür ederim, hepsi birbirinden kaliteli bloglar bilmediklerim vardı.Elinize sağlık.

 207. hakan 28 Aralık 2016 at 01:42 #

  çok kaliteli bir makale olmuş

 208. mariobet365 28 Aralık 2016 at 13:38 #

  güzel makale için teşekkür ediyorum

 209. Onur Çakır 28 Aralık 2016 at 17:45 #

  Çok güzel bir paylaşım. Yazınızda yer alan blogların çoğunu zaten takip ediyordum bu yazı ile birlikte bilmediğim daha ilginç olanlarıda öğrendim. Umarım ileride benim sitemde yer alır burada.

 210. burak 30 Aralık 2016 at 20:38 #

  Paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Ben de film yorumları başta olmak üzere çeşitli konularda yazıyorum.

 211. Özlem 30 Aralık 2016 at 22:16 #

  Yazınızın dışında ilgimi çeken başka bir konu da bayanlar blog konusunda biraz acemi sanırım.Sadece bir hemcinsimiz sizin değerlendirmelerinizden geçebilmiş.Tebrik ediyorum Fundalina ‘ yı 😃

  http://esilammm.blogspot.com/

  • Hızlı Adam 30 Aralık 2016 at 22:48 #

   Hayır hayır, bayan bloglarını çok takip etmiyordum. O yüzden henüz keşfetmemiştim. Çok kaliteli bayan blogları var. Onları MarkaHocam isimli blog sayfamda paylaşacağım (Çok yakında)

 212. ideal 31 Aralık 2016 at 11:16 #

  Çok kaliteli blog siteleri ortaya çıkmaya başladı. Özellikle teknoloji alanında çıkan blog siteleri güzel incelemeler ve yeni çıkan cihazlar hakkında kullanıcılara ürünü almadan önce güzel bilgiler sunuyor. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 213. Farmasi Kayıt 2 Ocak 2017 at 16:07 #

  teşekkürler, hepsi birbirinden güzel emeklerine sağlık…

 214. Emre 7 Ocak 2017 at 20:47 #

  güzel liste, emeğinize sağlık

 215. TRSOHBET 8 Ocak 2017 at 11:29 #

  Güzel özenerek bir paylaşım olmuş emeklerinize sağlık.

 216. udsgul 8 Ocak 2017 at 14:46 #

  Bende blogda sizin ilk sıralarda olduğunuz bir yazı hazırlıyordum. Bizim bloğumuz yeni ama ilerde umarım listelerde yer alırız..

  • Hızlı Adam 8 Ocak 2017 at 20:17 #

   Teşekkür ederim. Umarım hedeflerinize ulaşırsınız

 217. merter halı yıkama 11 Ocak 2017 at 01:00 #

  10 numara bir paylaşım teşekkürler 🙂 listede tüm kaliteli bloglar listelenmiş.

 218. Sesli Sohbet 11 Ocak 2017 at 21:33 #

  Kaliteli blog sayfalarını tespit etmemiz kaliteli araştırma yapan sistemler ve o araştırmalar sonucu insanları doğruya yönlendiren kişilerin emeği ile paralel olduğunu düşünüyorum. O yüzden teşekkür ederim hocam yararlı bi içerik olmuş.

 219. Şemsiye 12 Ocak 2017 at 15:03 #

  Güzel bir siteniz var. Yine ziyaret edeceğim. Güncel tutmanızı öneririm.

 220. Engincan 14 Ocak 2017 at 15:53 #

  Merhabalar, bilgilendirici yazınız için teşekkürlerimizi sunarız.

 221. fas yağ 15 Ocak 2017 at 15:41 #

  Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, Bilgilendirici bir yazı olmuş. Faydalı bilgileriniz için teşekkürler tekrardan.

 222. Sosyal Medya 18 Ocak 2017 at 21:07 #

  Sitenizi sık sık ziyaret ediyorum. Daha güncel tutarsanız çok daha iyi olur. Selamlar.

 223. slimcaps 18 Ocak 2017 at 22:29 #

  Böyle bilgiler verdiğiniz için teşekkür ederim.Böyle bilgiler vermeniz herkese yardımcı olacaktır.Tekrardan teşekkürler

 224. Recep 20 Ocak 2017 at 05:30 #

  Gerçekten kaliteli bir listeleme olmuş, tanımış olduk teşekkürlet

 225. Dünyalı Adam 20 Ocak 2017 at 18:39 #

  Güzel bir liste olmuş. Çoğunu biliyordum ama bazılarını yeni öğrenmiş oldum 🙂

 226. Emlak 21 Ocak 2017 at 16:53 #

  Güzel bir paylaşım olmuş. Ellerinize sağlık.

 227. Bilgirazzi 23 Ocak 2017 at 22:01 #

  Aralarında benim de takip ettiğim blogların olması mutluluk verici teşekkürler.

 228. Şemsiye 24 Ocak 2017 at 13:33 #

  Harika bir siteniz var. Vakit buldukça ziyaret ediyorum. İyi günler.

 229. sohbet 30 Ocak 2017 at 20:55 #

  guzel paylasım guzelve hos olmus

 230. NADİDE 30 Ocak 2017 at 22:17 #

  güzel bir çalışma olmuş emeklerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim…

 231. enis 4 Şubat 2017 at 14:13 #

  bir kaçını zaman zaman okuduğum liste. bloglarda dolanıp duruyorum ama kendi bloğuma bir şey yazamıyorum. Benimki yazısız vakit öldürmelik blog. Yine de faydası oldu baya html öğrendim ama az biliyorum tabi 🙂
  http://enisbaydemir.blogspot.com.tr/

 232. alacabilgi 5 Şubat 2017 at 18:54 #

  zamanla burada yer alabilmek dileğiyle. selamlar

 233. TUNA BAŞAR 9 Şubat 2017 at 15:18 #

  Merhaba, çok güzel bir liste oluşturmuşsunuz. Burdaki blogların çoğunu takip ediyorum. Benim de Gece Edebiyat isimli edebiyat ağırlıklı bir blog adresim var. Son zamanlarda bu blogda epey mesafe katettim. Eğer yolunuz düşer de bir göz atarsanız çok memnun olurum.
  Saygılarımla.

  Tuna BAŞAR

 234. Sıvı Dolum Makinası 10 Şubat 2017 at 11:22 #

  Yardımlarınız için teşekkürler :)) Banada bu blog siteleri lazımdı.

 235. Mustafa 11 Şubat 2017 at 18:38 #

  Çok güzel elinize sağlık buradan tanıttığınız sitelerin bazılarına abone oldum

 236. Blogdan para rehberi 11 Şubat 2017 at 19:00 #

  Takip edilesi bloglar var, yazınız için teşekkürler.

 237. Sohbet 12 Şubat 2017 at 15:13 #

  Emek verilmiş saygı duymak ve kutlamak gerek teşekkür ederiz

 238. cengiz selçuk 1 Mart 2017 at 10:15 #

  Geldik, gördük beğendik. Takipteyiz…

 239. Şemsiye 1 Mart 2017 at 15:21 #

  Harika anlatmışsınız. Emeğinize sağlık.

 240. dizi müzikleri 1 Mart 2017 at 23:05 #

  İnşallah bizim blog ve sitelerimizde bu listelerde yerini alır bir gün

 241. Ahmet Saymen 2 Mart 2017 at 23:03 #

  Türkiye’de en iyi ve tecrübeli okuyucularına özgü yazılar yazan siteleri sunduğunuz için site yöneticilerine teşekkürleri sunuyorum.Bunu en içten sunuyorum gerçekten bu sektör üzerinde insanoğlunu bilgilendiren her kişiye artı yenilik kazandıran bu yazıları yazan tüm emekçilere tüm hayatında başarılarımı sunuyorum.

  Tüm yazdıklarım tamamen gerçek ve hayal ürünü değildir

 242. ileri sürüş eğitimi 3 Mart 2017 at 11:13 #

  Çok güzel bir liste olmuş işime yarayacak bir çok site buldum teşekkürler.

 243. eray eriş 8 Mart 2017 at 13:07 #

  bir kaçına göz atayım dedim saatlerdir dolaşmışım

 244. YeniAnneyim 8 Mart 2017 at 13:10 #

  Merhaba, bende bilmediklerimi sayenizde öğrendim. Teşekkürler. Listenizde olmak ümidiyle..

 245. Samet 9 Mart 2017 at 10:16 #

  Çok güzel bir liste olmuş. Umarım bir gün ben de böyle bir bloga sahip olabilirim.

 246. erdal elma 9 Mart 2017 at 11:06 #

  teşekkürler hızlıadam sayenizde bir çok yeni yerler keşfettim verdiğiniz adreslerde de yeni sayfalar buldum hepsinide yaptım bir de elinizde hazır ziyaretçi defteri listesi varmı varsa süper olur.

 247. Bilgi Kapsülü 10 Mart 2017 at 15:03 #

  Güzel liste, sayenizde yeni keşfetiklerim oldu. Emeğinize sağlık.

 248. Deniz 10 Mart 2017 at 21:03 #

  İyi bir bloga sahip olmak gerçekten emek isteyen bir iş, sahip olduğum blogu güncel ve enerjik tutmaya çalışsam da hala başarabilmiş değilim.Tüm bloggerlara selamlar 😀

 249. Server Tanıtım 11 Mart 2017 at 22:28 #

  Bizim Blogumuzda var ama artık zaman içerisindeki bir çok blog tanınmata başlıyor mesela yeni bloglar içeriği ne kadar iyi olursa olsun zaman geçmeden tanınamıyor bence blog dediğin bilgi paylaşımı için kullanılmalıdır . makaleniz gayet iyi tebrik ederim çalışmalarınızın devamını dilerim .

 250. en iyi blog sitesi 12 Mart 2017 at 11:13 #

  Hocam en iyi blog sitesi sizin ki..en iyi bloglarını paylaşıldığı mekan ..

 251. Kadir arikan 12 Mart 2017 at 16:23 #

  Kesinlikle örnek aldığım bloglar.

 252. Hakan UYSAL 14 Mart 2017 at 23:33 #

  Liste hep aynı mı kalıcak yoksa eklemeler yapacak mısınız?

  • Hızlı Adam 15 Mart 2017 at 15:18 #

   2017-2018 blog ve blogculuk döneminde listeyi güncelleyeceğim 🙂 Listeye girmek için çok fazla talep geliyor. Gerçekten listede olması gereken 100’lerce blog var ve hepsini değerlendirmem mümkün değil. Bu yüzden listeyi taleplere istinaden değil yine kendi gözlem ve deneyimlerimle güncelleyeceğim
   @Hakan UYSAL

 253. Nuri 17 Mart 2017 at 10:58 #

  Hocam ben blogdaki isimlerin bir çoğunu takip ediyorum. Ellerinize sağlık sagolun. Dile getirmissiniz. Insallah ilerleyen zamanlarda guncellemek isyerseniz yazınızı bende o listeye girmek isterim. Siteme bakabilirsiniz.
  Googledan nuriozzkan yazinca direkt sitem çıkıyor. Bakabilirsiniz

 254. YazarAmk 19 Mart 2017 at 14:50 #

  Hakikaten kişisel blog sıralamanız çok yerinde olmuş hepsi de birbirinden başarılı sitelere yer vermişsiniz. HızlıAdam.Com olarak daha fazla makale bekliyoruz. Merakla okumaya devam edeceğiz. Başarılarınızın devamını dilerim.

 255. kayseri web tasarım 22 Mart 2017 at 13:50 #

  Siteler gerçekten de tarafsız bir şekilde ele alınmış..Tebrikler

 256. Murat 23 Mart 2017 at 23:23 #

  Blog’unuzu takip ediyorum.Sizinle sohbet etmeyi isterim gerçekten.

  • Hızlı Adam 25 Mart 2017 at 21:36 #

   Merhaba Murat, ulaşılmaz insanlar değiliz ve olmak da istemeyiz. Beni sosyal medyada ekleyen hemen hemen herkesi kabul ediyorum. Profili gerçekten tekin olmayan kişiler hariç tabi 🙂 Görüşmek dileğiyle, iyi bloglar

 257. ceylan 24 Mart 2017 at 16:31 #

  ellerinize sağlık yeni bloglar keşfettik yazınız için teşekkürler

 258. ekintas 25 Mart 2017 at 11:21 #

  Kaliteli siteleri görebileceğimiz güzel bir kaynak olmuş

 259. Gizem Aras 25 Mart 2017 at 21:40 #

  Başta hızlı adam olmak üzere takip ettiğim blogların da arasında olması mutluluk verici 🙂

 260. samsun 25 Mart 2017 at 23:21 #

  Neredeyse tüm yazılarınızı okuyorum cidden başarılı bir iş çıkarıyorsunuz.

 261. Masa Tenisi 26 Mart 2017 at 12:22 #

  Yeni açmış olduğum masa tenisi sitemi sizinle geliştiriyorum. Teşekkürler 😊

 262. şemsiye 3 Nisan 2017 at 09:56 #

  Buradaki blogların ortak özelliği sürekli güncel ve hiç bir yerde olmayan içerikleri.Bir blog nasıl başarıya ulaşır derseniz bu blogları inceleyebilirsiniz.

 263. Defansif Sürüş 7 Nisan 2017 at 14:17 #

  Kaliteli güncel blog listesi olmuş, arada işime yarayacak ve takip edeceğim blog siteleri buldum.

 264. Takı Aksesuar 7 Nisan 2017 at 16:25 #

  Çok başarılı bir paylaşım olmuş. Sitenizi beğenerek ziyaret edyorum.

 265. kader 9 Nisan 2017 at 22:21 #

  bu blog yazarları içinde bir bayan blog yazar olması güzel bir şey.
  devamlı takip etmek için ilgi alanına göre seçim yapılabilir. ben bana gerek olanı tercih ediyorum hepsini takip etmek çelişkilere yol açabilir diye düşünüyorum listeleme için teşekkürler yakında benim blogum da yer alır diye düşünüyorum.

  Kader

 266. Ahmet Yıldırım 10 Nisan 2017 at 05:56 #

  2-3 Sene Sonra Bu Listeler Yenilenecek.Neler Çıkıyor Neler.

 267. EkinEndüstriyel 21 Nisan 2017 at 16:33 #

  Aynen oyle çok şey çıkıyor.

 268. sohbet 22 Nisan 2017 at 18:34 #

  Güzel bir blog herkesin mutlaka bir kkez görmesi gerekkir

 269. sohbet 22 Nisan 2017 at 23:34 #

  Çok başarılı vede bir okadar kaliteli bir blog sayfası

 270. Dilara Peker 24 Nisan 2017 at 22:24 #

  Çok faydalı bir yazı olmuş.. Bende bir gün listelerde var olurum umarım 🙂

 271. Murat Koca 28 Nisan 2017 at 21:57 #

  Merhaba Hızlı Adam.

  Henüz 9 aylık bir bebek olan Android blogum bir gün böyle listelere girer inşallah. Bu güzel liste ve diger hizmetleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım yollarımız bir gün kesişir. Kolay gelsin.

 272. Blog Tecrübem - Kişisel Blog 1 Mayıs 2017 at 01:09 #

  Güzel paylaşım…

 273. taş fırın ustaları 10 Mayıs 2017 at 11:41 #

  Harika bir blog severek takip ediyorum. başarılı ve eğlenceli. teşekkürler. takip ediyorum.

 274. Arel Logo Tasarım 15 Mayıs 2017 at 01:38 #

  Hepside kaliteli bloglar

 275. sesli chat 19 Mayıs 2017 at 23:00 #

  Birbirinden değerli blog sitelerini bizler için seçip derlemeniz harika bir düşünce olmuş.. Teşekkürler..

 276. Badcode Games 26 Mayıs 2017 at 23:45 #

  baya sağlam bloglarmış.

 277. istanbulda havalimanı transferi 27 Mayıs 2017 at 15:59 #

  benim favorim ehliblog adamlar güncel..

 278. Panel Çit Fiyatları 29 Mayıs 2017 at 13:27 #

  harika paylaşımlar tskler zevkle okudum kolay gelsin devimini bekliyorum

 279. Sohbet 31 Mayıs 2017 at 17:41 #

  Cidden sıkılmadan takip ettigim bir blog basarilar

 280. muhammet59 4 Haziran 2017 at 01:33 #

  Merhaba bir gün bende bu listede olacağım yeni başladım biraz araştırmada bu siteye geldik umarım desteklerınızı esirgemezsınız yeni blogum. Herşey için teşekkürler
  https://www.ipadiphone.net

 281. hakan 4 Haziran 2017 at 12:17 #

  benimde takip ettim sitelerden biri

 282. vestel servisi 7 Haziran 2017 at 18:03 #

  blog kurarak para nasıl kazanılır

 283. vestel servisi 7 Haziran 2017 at 18:34 #

  blog yazarları bu işi ticarete nasıl döküyor

 284. Elif 10 Haziran 2017 at 15:00 #

  Yazınız güzel, blogunuz ise gerçekten kaliteli. Bizlerde kaliteli bir site (https://www.saglikbilgi.net) kurmak için yola çıktık umarım başarılı oluruz.

 285. Best Promosyon Çanta 12 Haziran 2017 at 15:06 #

  İhtiyacım vardı. Çok teşekkür ederim.

 286. Türkiye siyasi haritası 12 Haziran 2017 at 22:18 #

  Güzel bloglar listesine ihtiyacım vardı güzel bir çalışma teşekkürler

 287. Dxn Türkiye 14 Haziran 2017 at 14:51 #

  Güzel bloglar ihtiyacım vardı teşekkürler

 288. Banu 16 Haziran 2017 at 12:28 #

  sozlervadisi.com siteme bloklarda yer verbilirmiyim yardım ederseniz sevinirim ismim Banu

  • erkan 31 Mayıs 2019 at 14:20 #

   listede çok değerli isimler var.

 289. Şifalı bitkiler 28 Haziran 2017 at 19:23 #

  harika bir liste yapılmış . acaba benim sitemde kriterleriniz arasında kendine yer bulabilirmi ?

 290. türk chat 30 Haziran 2017 at 11:49 #

  Çok başarılı bir liste tek tek kontrol ettim, tşk emeğiniz için.

 291. sohbet 30 Haziran 2017 at 21:06 #

  Harbiden bayağı bir emek isteyen blog sayfası:)

 292. Bayan Giyim 3 Temmuz 2017 at 00:11 #

  Güzel blogları bir araya getirmişsiniz, teşekkürler

 293. Gamze Sertaş 4 Temmuz 2017 at 15:34 #

  Organik ürünler satışını yapan aynı zamanda blog sayfasında bilgilendiren bir site keşfettim gcorganik.com
  Bir kaç kere sipariş verdim işlerini güzel yapıyorlar. Aklınızda bulunsun.

  • Hızlı Adam 4 Temmuz 2017 at 22:12 #

   Biz de aptalız ya bunun sahte bir yorum olduğunu anlamadık(!) Gördüğünüz gibi arkadaşlar gcorganik.com adında bir site varmış ve böyle köylü kurnazları tarafından reklam edilmeye çalışıyormuş. Aklınızda bulunsun.

 294. ahmet 6 Temmuz 2017 at 11:56 #

  bi sayfa bukadar uzun olmamalı

  • Hızlı Adam 6 Temmuz 2017 at 15:34 #

   Neden böyle düşündünüz? Bence az bile. Bu sayfa daha uzun olmalı diye düşünüyorum. Bu yıl yalnızca 1 yeni blog ekleyebildim. Gözlemleme fırsatı bulup gerçekten beğendiğim bloglar arttıkça bu liste de uzayacaktır.

 295. Btn aslan 7 Temmuz 2017 at 06:57 #

  Gerçekten harika bir yazı olmuş’ta hocam artık sosyal alemde o kadar website var ki bu zamanda site kuruyorsanız paraya baya kıymanız lazım demektir

 296. Yusuf Çelik 8 Temmuz 2017 at 18:18 #

  Yeniden ve gerçekten yazmaya başladım, yazını güncellemekle uğraşacağın için özür dilerim.

 297. cami ısıtma 13 Temmuz 2017 at 09:26 #

  Güzel bir liste olmuş aynı zamanda hem tanıtıcı hemde eğitici kişiler.

 298. En Büyük 20 Temmuz 2017 at 09:45 #

  Bende bazı siteleri göz ardı etmeyelim Eksiklikler var sanki

 299. Eyüp Samet Eriş 20 Temmuz 2017 at 15:53 #

  Çok İyi Blog siteleri olduğu belli sürekli karşıma çıkıyorlar zaten gerçekten çok emek veriyorlar şuan sayenizde tanımış oldum (:

 300. vestel servisi 21 Temmuz 2017 at 18:51 #

  teşekkür ederim yazınız ve bilginiz için bi nebze olsun ufuk açtınız bende blog konusunda

 301. halı altı ısıtma 26 Temmuz 2017 at 09:00 #

  Gerçekten harika bir yazı olmuş’ta hocam artık sosyal alemde o kadar website var ki bu zamanda site kuruyorsanız paraya kıymanız lazım demektir

 302. Backlink Paketleri 27 Temmuz 2017 at 15:00 #

  Hocam harika bir yazı olmuş gerçekten. İlginiz için çok teşekkürler. Zaman içerisinde blog sitelerini inceleme fırsatım olur ise inceleyeciğim teşekkürler.

 303. Portal Genç 28 Temmuz 2017 at 10:43 #

  Çok İyi Blog siteleri olduğu belli sürekli karşıma çıkıyorlar zaten gerçekten çok emek veriyorlar şuan sayenizde tanımış oldum (:

 304. Hediyelik Eşya 31 Temmuz 2017 at 19:09 #

  Merhabalar, blog sitesi yönetme konusunda tecrübeli olduğunuz yazıların göze hitap etmesinden dolayı kaliteli içeriklerle beslemeniz olmuş, bu konuda başarılı ve doğru bir çalışma konusunda detaylı bilgilendirme yapmış olduğunuzu kabul edebiliriz. Tecrübe işin rengini her zaman değiştirmek farklı bir rota çizme konusunda bize yardımcı olmuştur. Sizden Kaliteli backlink alımı hakkında detay talep etsek bize yardımcı olmanız mümkün mü?

  • Hızlı Adam 13 Ağustos 2017 at 22:05 #

   Merhaba, yardımcı olabilirim. Konuyla ilgili size bir mail gönderdim. İyi çalışmalar dilerim

 305. maç izle 6 Ağustos 2017 at 09:43 #

  teşekkür ederim yazınız ve bilginiz için bi nebze olsun ufuk açtınız bende blog konusunda

 306. Dekorasyon Blog 6 Ağustos 2017 at 15:49 #

  Güzel bir yazı tebrikler. Yeni listede olmak dileği ile

 307. MHoca 9 Ağustos 2017 at 02:24 #

  Güzel bir liste oluşturmuşsunuz. Blog keşfetmek isteyen insanlar için faydalı olacaktır.

 308. eneskamis 9 Ağustos 2017 at 20:20 #

  Gerçekten muazzam bir liste oluşturmuşsunuz bende yaklaşık bir yıldır kişisel blog yayımı yapan biriyim ve umarım bir gün sizin gibi birinin enleri listesinde yer alabilirim.

  • Hızlı Adam 13 Ağustos 2017 at 21:43 #

   Teşekkür ederim. Umarım her şey gönlünüzce olur. Bu arada blog siteniz oldukça güzel görünüyor.

 309. halkalı çilingir 11 Ağustos 2017 at 02:27 #

  gerçekten çok iyi bloglar

 310. pdf kitap indir 20 Ağustos 2017 at 16:54 #

  Güzel bir yazı tebrikler. Başka bir listede olmak dileği ile

 311. gezegenkız29 20 Ağustos 2017 at 19:55 #

  Gerçekten hepsi harika kaliteli eğitici ve öğretici bloklar bizimle paylaştığın yeni blokları keşfetmemizi sağladığın için çok teşekkürler.. Bu listede girebilmek dileğiyle..

 312. dizi film blog 23 Ağustos 2017 at 12:11 #

  gerçekten cok güzel bir siteniz var , uzun suredir hizliadam blogunu takip ediyorum

 313. Mustafa Kemal 5 Eylül 2017 at 22:33 #

  faydalı bir liste olmuş, elinize sağlık. bloğunuza ilk defa geliyorum. benim de kent ve mimari üzerine deneyimlerimi paylaşmak amacıyla geliştirmekte olduğum bir blogum var.
  destekleriniz beklerim 🙂

 314. gultasarim 9 Eylül 2017 at 00:09 #

  birgün blogumun boyle bir listede yer almasini okadar cok istiyorumki ama daha cok isin basindayim ama siz genede bloguma buyrun gelin olurmu

 315. Sesli Panel 15 Eylül 2017 at 00:03 #

  Basarili Siteleri Sıralamis Admin kardesim

 316. Etkisiz Eleman 18 Eylül 2017 at 01:25 #

  1 senedir boş vaktim oldukça yazdığım bir web master blogum var bildiğim kadarıyla yazıyorum insanlarla paylaşmaya çalışıyorum. Bizde bu listede kendimizi görmek isteriz zamanla web sitenizi düzenli olarak takip ediyorum. Eski yazılarınızı okuyorum çok faydaları bilgiler ediniyorum. Gerçekten teşekkür ederim.

 317. Mehmet Ümit Ergenoğlu 19 Eylül 2017 at 16:49 #

  Gerçekten iyi bir derleme olmuş. Teşekkür ederim. http://mehmetergenoglu.com sağlık konusunda mütevazi bir blog. Saygılarımla. Doç. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

 318. Mobil Sohbet 19 Eylül 2017 at 17:14 #

  Yazmayı hic sevmezdim. Bugunlerde yazmaya merak sardım bende. blog acarak başladım bakalım başarıcazmı

 319. hd film 27 Eylül 2017 at 09:21 #

  Webmaster ortamlarına ilk başladığımda takip ettiğim bir çok blog bu listede mevcut 🙂 Duygulandım bir an için.

 320. Evden eve nakliyat 28 Eylül 2017 at 23:00 #

  Bilgiler için çok teşekkür ederim

 321. Emre Özbek 29 Eylül 2017 at 12:32 #

  Benim gibi yeni yazmaya başlayanlar için Güzel bir derleme olmuş..Teşekkürler..

 322. Baskı Adam 2 Ekim 2017 at 09:05 #

  yazınızı okudum teşekkürler

 323. Nuri Özkan 2 Ekim 2017 at 23:01 #

  Hocam emeğinize sağlık. Bu bloglar iyi ve kalireli bloglardır. Sizinde emeğinize sağlık birleştirmişsiniz yazı dagüzel olmuş.

 324. Emre 3 Ekim 2017 at 12:52 #

  çok güzel olmuş elinize saglık başarılar

 325. Kadin Trend 6 Ekim 2017 at 08:51 #

  bir çoğu yakından takip ettiğim siteler

 326. Ali Mutlu 6 Ekim 2017 at 14:56 #

  Bu listede takip ettim bloglar da yer alıyor . Ayrıca böylesine güzel kişisel blogları gün yüzüne çıkardığınız için teşekkür ederim. Motivasyon için bu blogları tavsiye ederim.

 327. sohbet 6 Ekim 2017 at 19:18 #

  Gayet güzel siteler keşfettim hizliadam sayesinde. Emeğiniz için teşekkürler:)

 328. hgs bakiye yükleme 11 Ekim 2017 at 02:59 #

  En iyi blogların arasında sizde varsınız başarılar dilerim.

 329. oemotoyedekparca 16 Ekim 2017 at 22:28 #

  güzel paylaşim teşekkürler

 330. Özdemir Teknik 18 Ekim 2017 at 12:04 #

  Açıkçası çok güzel bir makale olmuş, internette birçok web sayfası var ama listedeki sitelerin çok ayrı bir yeri var.Hepsi özgün içerikleriyle, okuyucularına renk katan bloglar yazıyorlar.Bu özellikleride onları listede yer almalarını sağlıyor.

 331. halkalı çilingir 18 Ekim 2017 at 13:32 #

  gerçekten çok muhteşem bloglar

 332. Burkay Adalig 18 Ekim 2017 at 14:16 #

  Selamlar, 2016 Altın Örümcek En İyi Blog ödülü alan ve dünyanın en çok takip edilen viski blogları arasında listelenen blogum meleklerinpayi.com u listenize eklemek isteyebilirsiniz. Emeğinize sağlık

 333. Tasarrufhane 20 Ekim 2017 at 21:22 #

  Harika bir blog listesi hazırlanmış ellerinize sağlık

 334. Yahya 21 Ekim 2017 at 14:43 #

  Listede bu blogun da olması beni mutlu eder.

 335. yücel adıgüzel 23 Ekim 2017 at 09:53 #

  Merhaba,
  çok emek sarfettiğiniz belli, güzel yazılar paylaşılmış blog yazmaya yeni başlamış biri olarak örnek teşkil edecek çalışmalar,
  paylaşımlar için de teşekkürler, çalışmalarımıza referans olacak bloglar.

 336. eşya depolama 28 Ekim 2017 at 17:21 #

  Ellerinize bilginize sağlık olsun hocam

 337. sohbet 31 Ekim 2017 at 22:19 #

  paylaşım güzel olmuş elinize sağlık.

 338. Burak Şahin 2 Kasım 2017 at 08:27 #

  Bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık.

 339. esenyurt evden eve nakliyat 12 Kasım 2017 at 13:45 #

  ellerinize sağlık süper bir bloggg olmuş

 340. şehirler arası nakliyat 12 Kasım 2017 at 13:46 #

  çok güzel bir bloggg valla

 341. Mobil Sohbet 12 Kasım 2017 at 15:35 #

  gerçekten bende tebrik ederim ve paylaşımların devamını dilerim.

 342. Taner 15 Kasım 2017 at 03:17 #

  Hocam öncelikle paylaşımınız başarılı ve aşırı derecede yorum almis , tebrik ederim sizi, daha nice güzel paylaşımlara , devamlarını bekleriz

 343. Serkan 15 Kasım 2017 at 09:58 #

  Paylaşım için teşekkürler. Sitenizde gerçekten güzel bilgiler var

 344. Metin 16 Kasım 2017 at 05:57 #

  Bu bloglar gerçek sıralamamı. Aralarında benim blog um yok da. http://kilerweb.com/blog/

  • Hızlı Adam 19 Kasım 2017 at 20:18 #

   Blog sayfanız oldukça güzel görünüyor ama ben daha çok kendinize olan güveninizi takdir ediyorum 🙂 İyi bloglar

 345. Yemek Fiyatı 22 Kasım 2017 at 00:28 #

  Çok güzel liste hocam elinize sağlık 🙂

 346. Umut Uzuner 23 Kasım 2017 at 08:00 #

  Çok güzel bir tartışma ortamı ve blog hazırlanmış. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

 347. matizle 26 Kasım 2017 at 16:19 #

  Hakkatten güzel liste! ince elenmiş sık dokunmuş…

 348. Portal Genç 26 Kasım 2017 at 16:33 #

  Hepsini takip ediyorum özellikle hizliadami

 349. serkan balcı 26 Kasım 2017 at 23:25 #

  güzel site gercekten

 350. bythe 28 Kasım 2017 at 14:44 #

  Hak eden hak ettiği gibi listede ki yerini almış merak uyandırıcı bilgileri paylaştığınız için ve ayrıca güzel bloglamalarınız için sizlere teşekkür ederim.

 351. sadıkcan 28 Kasım 2017 at 17:19 #

  Tam da aradığım konuydu bu güzel liste için teşekkürler artık sayfanızın takipçisiyim!

 352. Onder Turan 2 Aralık 2017 at 15:51 #

  Güzel yazı ve faydalı bilgiler
  kullanışlı olduğun için teşekkürler

  Önder

 353. firma rehberi 2 Aralık 2017 at 22:32 #

  içlerinde gerçekten çok değerli bloglar var güzel seçilmiş bir en iyi bloglar listesi olmuş.

 354. vip araç kiralama 11 Aralık 2017 at 20:13 #

  Güzel paylaşımınız için teşekkürler.

 355. Kurşunî Hafız 13 Aralık 2017 at 08:04 #

  Haklarında bilgi verdiğiniz bloggerlerin bir kısmını tanımakla beraber çok başarılı bulduğumu da söylemek istiyorum… Henüz10 günlük bir bloggerim ve umarım ben de bir gün bu listede yer alabilirim… Bütün arkadaşlara başarılar diliyorum… Tabi ki ‘hizliadam’ sizin de başarınız daim olsun…

 356. Hediyelik Eşya 14 Aralık 2017 at 16:41 #

  Güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık.

 357. kadinvsaglik 15 Aralık 2017 at 13:40 #

  Makale çok ayrıntılı olmuş. Gerçekten çok kaliteli bir siteniz var düzenli takip edeceğim bundan sonra çok faydalandım yazıdan teşekkürler.

  • Hızlı Adam 17 Aralık 2017 at 22:12 #

   Geri bildiriminiz mutlu edici. Ben teşekkür ederim.

 358. serkan 15 Aralık 2017 at 22:27 #

  abi bu makaleyi yazarken hiçmi üşenmedin:)

  • Hızlı Adam 17 Aralık 2017 at 22:11 #

   Şıkır şıkır döküldü valla klavyemden 🙂

 359. Aksa Akustik 18 Aralık 2017 at 08:49 #

  gerçekten çok yararlı bir site

 360. beyaz eşya 19 Aralık 2017 at 13:27 #

  kolay gelsin. makalen onnumara emeklerine saglık

 361. Raftingo 27 Aralık 2017 at 23:55 #

  Güzel yazılar var Antalya’dan teşekkürler

 362. yolcu 3 Ocak 2018 at 19:04 #

  güzel liste ama bloghocam, webkenti, adnanguney, teknomani bu listenin çoğundan daha kaliteli blogları var, aklıma ilk gelenler bunlar

 363. Hemsireyiz 4 Ocak 2018 at 00:22 #

  Tamamen tesadüf eseri sitenize yolum düştü lakin öncesinde sürekli girip ilham aldığım blogların başında yer alırdı, kişisel blog için denemeler yaptım ve başaramadığım için aramıza mesafe girmiş olabilir 🙂 Şu an için hemsireyiz.net Hemşirelik blogum ile uğraşıyorum sizden çok şey kaptım engin bilgilerinizi esirgemeyip paylaştığınız için teşekkür ederim.

 364. Toptan Çorap 4 Ocak 2018 at 18:29 #

  Özellikle seçilmiş, okunabilecek bloglar. Teşekkür ederim.

 365. ikitelli çilingir 6 Ocak 2018 at 12:15 #

  gerçekten öyle bir çoğunu yakında takip ediyorum

 366. Arzu 10 Ocak 2018 at 17:03 #

  Makale düşünülmüş ve faydalı çok teşekkürler.

 367. Cehun İNCE 16 Ocak 2018 at 18:29 #

  Özellikle blog yazarları için faydalı ve yön verici-fikir açıcı bir yazı olmuş. Teşekkürler.

 368. emek cilingir 18 Ocak 2018 at 17:37 #

  Çok faydalı bilgiler teşekürler

 369. malatya oto kiralama 22 Ocak 2018 at 08:59 #

  Baya site var hepsini ziyaret ettim çok güzel teşekkür ederim.

 370. malatya web tasarım 24 Ocak 2018 at 10:20 #

  çok sağolun ya cidden işe yarar güzel bloglara eriştim

 371. Funda Kaya 30 Ocak 2018 at 20:22 #

  Herşey iyi o hoş güzel bloglar ama http://www.kitapolmak.com adresi burda ki blogların çoğundan daha ileri seviyede

  • Hızlı Adam 31 Ocak 2018 at 22:50 #

   Tahmin ediyorum ki bu yorumu ücretsiz PR yapmak için paylaştınız ancak varsayalım bu benim ön yargım olsun. Peki, iddianızı hangi nedenlere dayandırıyorsunuz? kitapolmak.com’u ileri seviyede kılan özellikler nedir mesela?

  • Arıza 9 Şubat 2018 at 09:03 #

   Verdiğiniz sitenin alexa değeri bile yok su an eminmisiniz daha iyi seviyede olduğuna Funda Kaya ?

 372. Kombici 31 Ocak 2018 at 14:39 #

  Müsadenizle bir blog sayfasıda ben eklemek istiyorum http://www.dizikiyafeti.com anlık olarak dizilerdeki tüm kıyafetlerin marka ve fiyatlarnı görebileceğiniz bir site. 27 ci sıra yani 🙂

 373. selma 6 Şubat 2018 at 10:54 #

  çoğu takip ettiğim bloglar böle sıraladıgınız için tşkler çok buyuk kolaylık oldu bizler için 🙂

 374. Ferhat Obuz 6 Şubat 2018 at 11:59 #

  sitelere blog nasıl verebiliriz acaba bu konuda yardımcı olursanız cok sviniriz?

 375. Blog World 12 Şubat 2018 at 22:25 #

  Merhaba, yazınız için teşekkürler. Bloggerların buluşma ve sosyal paylaşım noktasına sizi de bekleriz.

 376. kadınlar sitesi 18 Şubat 2018 at 11:45 #

  Blogumuzu annemle beraber yapıyoruz listede bizede yer verirseniz sevinirim. Blog : https://www.kadinvsaglik.com çok özenerek yazılar yazıyoruz çok fazla emek harcadık ama karşılığını alamadık malesef

 377. iskender 20 Şubat 2018 at 07:42 #

  Uygun görürseniz bende bu listenin içinde yer almak isterim.
  “İnternet Sağlık Ansiklopedisi Sağlıklı Kal”

  Güzellik, Sağlık, Diyet ve yemekler hakkında güncel makaleler yazıp paylaşıyorum.

  Cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

 378. esra 22 Şubat 2018 at 09:11 #

  çok tskler sagladıgınız kolaylık için

 379. Songül 6 Mart 2018 at 06:54 #

  Çok değerli bir liste ustat teşekkürler

 380. İzmir Bosch 7 Mart 2018 at 10:59 #

  Değerli paylaşımınız için teşekkürler. Sitenizi beğenerek takip ediyoruz.

 381. blogdefterimiz 13 Mart 2018 at 15:45 #

  Sıralama için teşekkürler bizim blogumuzu da incelemenizi rica ederim:
  https://blogdefterimiz.blogspot.com.tr/

 382. Net Bilgi 20 Mart 2018 at 23:48 #

  Çalışma için teşekkür ediyoruz. Biz de varız ve en net bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz.
  ennetbilgi.blogspot

 383. Tolga Mert 28 Mart 2018 at 01:20 #

  bir çoğunu bayağıdır takip ediyorum artıları oldu kendimi geliştirmemde hızlıadam da bunların içinde liste için teşekkürler Bölüyorum ama… ama poup da güzel olmuş aldım onu 🙂

 384. murat 28 Mart 2018 at 19:44 #

  Başarılı bir liste çalışması olmuş tebrik ederim

 385. evden eve nakliyat 5 Nisan 2018 at 11:14 #

  gerçekten çok teşekkürler tebrik ederim faydasını çok gördüm başarılarınızın devamını dilerim

 386. Dkm 13 Nisan 2018 at 09:45 #

  DKM Concept olarak başarılarınızın devamını dileriz, oldukça faydalı bir blog olmuş. Bize örnek oluyorsunuz. Sizde sayfamıza gelip bizi ziyaret edebilirsiniz. http://www.dkmconcept.com

 387. Can 16 Nisan 2018 at 01:54 #

  Teşekkürler faydalı bir yazı bu aralar Emre Durmuş’u çok takip ediyorum

 388. indirbak 26 Nisan 2018 at 22:28 #

  Blog adreslerinin bazılarını ziyaret ettim. Yararlı ve güncel bilgiler bulabiliyorsunuz.

 389. Fatih 29 Nisan 2018 at 22:07 #

  Merhaba,

  İnanırmısın Yazının Başlığını Okuduğumda ilk Aklıma Gelen Acaba Kendi Sitesini Ekledimi Oldu:))) Eklemeliydinde Zaten Yazılarınız Makalelerinizi Okuyorum Ancak İlk Kez yorum Yazıyorum. Bu Arada Kendimde Kendi Sitemin Seo Çalışmasını Yapıyorum Size Bir Konuda Danışmak Firinizi Almak İstiyorum Bloger Ve WordPress Blog,larından Sitemin Adıyla Blog Açtım Ve İki Üç Tane Özgün Makale Yayınladım Yayınladığım Bu Makalelerde Anahtar Kelimelerimi Kullanarak Bu Anahtar Kelimelerden Siteme Link Verdim. Burda Sormak İstediğim Soru Şu Aslında, yeni açılmış blog sitesinden link verilirmi ? ve kendi site adımla açtığım blogtan link verilmesinin zararı yada faydası varmı ? Ayrıca Dış Seo İçin Samimiyetinizle Önerileriniz İstiyorum. Azdağa Yeni Açtığım Bloğun İsmini Söylemeyi Unutuyordum anadolutransport.blogspot.com.tr anadolutransport.wordpress.com Lütfen İncelemeyi unutmayın Başarılarınızın Devamını Dilerim.

  • Hızlı Adam 30 Nisan 2018 at 16:30 #

   Merhaba Fatih bey,

   Yeni açılmış bir blogdan backlink almanın bir faydası yoktur. Paravan blog yapmanızı önermem. Dış SEO dediğiniz şey de backlink edinme sanırım. Samimi tavsiyem: Bu listedeki bloggerlardan teklif isteyin bence.

 390. nakliyat 9 Mayıs 2018 at 23:09 #

  süper bir site bilgilerindirme için teşekkürler

 391. Dokunmatik Rakun 17 Mayıs 2018 at 19:14 #

  Teşekkürler, çok güzel bir liste hazırlamışsınız.

 392. Sosyofikir - Güncel Blog 24 Mayıs 2018 at 01:36 #

  Çok güzel, bence sosyofikir de burada yer almalı sizce ?

 393. Kişisel Blog 24 Mayıs 2018 at 18:18 #

  güzel bir liste olmuş elinize sağlık

 394. PINAR Temizlik Mersin 24 Mayıs 2018 at 22:23 #

  Bayağı kapsamlı bir liste olmuş bazılarını biliyorum diğerlerine de bir göz atacağım şimdi. Teşekkürler.

 395. emre 5 Haziran 2018 at 23:00 #

  tek kelime ile efsanesiniz

 396. cami ısıtma 9 Haziran 2018 at 10:04 #

  çoğu takip ettiğim blogları böyle sıraladıgınız için tşkler çok buyuk kolaylık oldu bizler için

 397. İlayda 10 Haziran 2018 at 17:49 #

  Umarım bu listenin yenisi hazırlanırsa yeni listede yer almak isteriz daha 10 günlük blogumuzla abi

 398. hgs bakiye yükleme 11 Haziran 2018 at 19:11 #

  gerçekten en kaliteli bloglar hocam yararlı bilgi paylaşımlar yapan web sitenizi sürekli takip ediyorum sizi tşk ederim.

 399. yeiçkeşfet 12 Haziran 2018 at 03:54 #

  çok yakında aralarında olacağımız liste

 400. Notdefteri 12 Haziran 2018 at 19:06 #

  Bloglar candır gerisi heyecan 🙂

 401. Ali Ayvaz 21 Haziran 2018 at 14:43 #

  Vay be ne bloglar varmış. Tebrikler sayenizde haberdar olduk dostum. Senin hızlıadam sitesi bence artık bi marka. Ne arıyorsam hemen hemen çoğunda kapsamlı ve geniş açıklamayı burada buluyorum. Örnek alınacak bi site olarak gösterilmesi gereken bir site bu. Yok hayır aslında geniş kapsamlı bi ansiklopedi. Teşekkür ediyorum kaliteli içerikler için. Başarılar

 402. Derviş Kösen 21 Haziran 2018 at 19:30 #

  Merhabalar liste için teşekkür ederiz ; umarım bir gün benim de blogum bu listede yer alır.

  Derviş KÖSEN

 403. Ahmet 22 Haziran 2018 at 01:43 #

  Çok iyi liste tebrikler.

 404. Hasan Durna 25 Haziran 2018 at 11:41 #

  Çalışmanız için tebrikler.

  Psikoloji, psikiyatri, panik atak ve sosyal fobi hakkında en doğru, güncel bilgilerin yer aldığı bloğum, panikataksite, uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgilerimi sizlere aktarmama yardım ediyor.

  Uzman psikoterapist Hasan Durna

 405. Ahmet Çakır 30 Haziran 2018 at 01:19 #

  Bolkafein isimli internet sitesi kapanmış, bence onu kaldırıp beni ekleyin 🙂

 406. Merve 3 Temmuz 2018 at 09:00 #

  Çok bilgilendirici yazı olmuş. Çok teşekkürler 🙂

 407. erkan 13 Temmuz 2018 at 12:24 #

  bıze sagladıgınız kolaylık ıcın tskler

 408. Sohbet Odaları 14 Temmuz 2018 at 03:28 #

  güzel blog paylaşımları olmuş teşekkürler paylaşım için.

 409. hande 14 Temmuz 2018 at 15:12 #

  teknoloji hayatımızın bir parçası oldu 7 den 70 e herkesı ılgılendıren konular hakkında verdıgınız bılgıler ıcın tskler 🙂

 410. mine 23 Temmuz 2018 at 22:03 #

  Arkadaşlar yeni blog sayfası birlikte çalışmak için takım arkadaşları arıyoruz ! Blog yazarlığı,sosyal medya,tasarım planlama,yeni fikirler oluşturma gibi alanlarda çalışmak isteyen arkadaşlar arıyoruz.
  https://www.facebook.com/YouBloggerr/

 411. Önder Turan 25 Temmuz 2018 at 01:30 #

  yazılarınız gerçekten çok güzel tebrik ederim…

 412. Mustafa 26 Temmuz 2018 at 06:29 #

  Bahsi geçen bir çok blogu sizinle birlikte tanıma fırsatı buldum. yalnız belirtmek isterim ki Sizin siteniz liste de geçen bir çok siteden daha iyi olduklarını söyleyebilirim.

  • Hızlı Adam 31 Temmuz 2018 at 09:54 #

   Teşekkür ederim. Her blog sitesinin kendince uzmanlık alanı, artıları, eksileri var.

 413. Antika Alanlar 28 Temmuz 2018 at 23:27 #

  Güzel derleme olmuş ayırca bu tür bilgilendirmeler faydalı oluyor teşekkürler.

 414. İzmir tente 29 Temmuz 2018 at 11:27 #

  Bu bloglar bayağı kaliteli. Bir kaçı eski ancak bazılarını yeni gördüm. Teşekkürler.

 415. akasya peyzaj 1 Ağustos 2018 at 19:25 #

  Emeğinize sağlık sayenizde hemen hemen her konuda mükemmel yazılar paylaşan en iyi blog sitelerini inceleme fırsatım oldu

 416. serkan 3 Ağustos 2018 at 16:49 #

  çok güzel bir liste olmuş teşekkürler bu güzel paylaşım için

 417. murat buyuklu 4 Ağustos 2018 at 21:07 #

  alimsozluk.com adlı genel kültür ve sözlük sitemizi de ekleyebilir misiniz?

 418. İkitelli Nakliyat 6 Ağustos 2018 at 01:59 #

  faydalı ve güzel bir makale olmuş emeğinize sağlık

 419. Sedat Ayoğlu 18 Ağustos 2018 at 03:35 #

  Çok çok faydalı bilgiler 🙂

 420. Ercan Yılmaz 21 Ağustos 2018 at 16:23 #

  İçinde takip ettiğim birçok blogu gördüm. Bana göre de bu işi hakkıyla yapan birçok blogger var.

 421. Antika Eşya Alanlar 27 Ağustos 2018 at 09:01 #

  Yeni bloglar keşfetmiş oldum. Gerçekten hepsi de çok başarılı. Teşekkürler

 422. sesli chat 1 Eylül 2018 at 02:49 #

  cok tesekkurler hocam, makale ve bilgiler gercejten isime yarayacak

 423. Seslihay 1 Eylül 2018 at 02:56 #

  Yeni keşfetmiş oldum. Gerçekten hepsi de çok GuzeL. Teşekkürler
  SesliHay olarak Desteklemedeyiz

 424. Sesliburaya 1 Eylül 2018 at 03:03 #

  geçen bir çok siteden daha Guzel Olduklarını dıye bılırım

 425. 724servisler 17 Eylül 2018 at 08:59 #

  güzzel site olmuş

 426. Süleyman 19 Eylül 2018 at 10:12 #

  Çok güzel paylaşım
  Eren Düzyol bu arada teşekkür ederim sana ödemeler için kardeşim

 427. sohbet 20 Eylül 2018 at 23:30 #

  güzel bir paylaşım gerçekten işimizew yarayan bir paylaşım

 428. ikitelli vinç 23 Eylül 2018 at 22:37 #

  Vay be On numara

 429. hadımköy vinç 23 Eylül 2018 at 22:42 #

  cok tesekkurler hocam, makaleler çok işime yarayacak

 430. beylikdüzü vinç 23 Eylül 2018 at 22:43 #

  yazılarınız gerçekten çok güzel tebrik ederiz

 431. bayilik veren firmalar 25 Eylül 2018 at 13:46 #

  Bizim sitemizi değerlendirmeye alırsanız seviniriz. Kolay gelsin

 432. Hakan 6 Ekim 2018 at 21:53 #

  Valla onu bunu bilmem benimde takip ettiğim iki blog var birisi kapanti ethical hacker blog vardi wordpres alt yapisina ait şimdide ersoykabacaoglu.blogspot.com/ okuyorum biraz Türkçe biraz İngilizce bilgisayar ve yazılım ve eğitimler var

 433. Master Kazanç 12 Ekim 2018 at 01:24 #

  Öncelikle bu güzel liste için teşekkür ederiz. Listede genel olarak sık sık karşılaştığım ve takip ettiğim bir çok blog sitesi var. Gerçekten başarılı ve tarafsız bir derleme olduğuna inanıyorum. Ayrıca herkese blog serüveninde başarılar diliyorum. Sağlıcakla kalın.

 434. Oyun Haberleri 19 Ekim 2018 at 15:57 #

  Gerçekten beğenerek bir zevk ile okudum tüm blog sitelerini tanırım çok güzel keyif ve bilgi veren içerikleri mevcut. Hızlı Adam blogunun bu muhteşem listesi için emeğine ve saygına teşekkür ederim. Başarılı bir makale olmuş.

 435. GündemBizim 23 Ekim 2018 at 11:56 #

  Liste güzel ve geçen senelerden yerini koruyanlar oldukça fazla… Elinize sağlık….

 436. Murat 23 Ekim 2018 at 16:24 #

  Benim de bir kişisel blog sitem var naçizane, ancak içerik üretmekte çok zorlanıyorum. 🙁

  http://www.muratyazici.com.tr

 437. Emre 25 Ekim 2018 at 21:00 #

  Sizin blogunuz listedeki bir çok blogtan kaliteli. Çalışmalarınızın devamını dilerim.

 438. Anıl 5 Kasım 2018 at 11:33 #

  teknolugat.com incelemenizi öneririm.

 439. Mert 7 Kasım 2018 at 18:04 #

  Yaklaşık 20 gün önce bende blogger olarak başladım. Listedeki çoğu bloğu seviyorum. Liste temiz ve güzel elinize sağlık

 440. Kadinzone 8 Kasım 2018 at 23:34 #

  Keşke bizi unutmamış olsaydınız 🙂

 441. ferdi 10 Kasım 2018 at 22:19 #

  Merhaba, paylaştığınız bloglar gerçekten çok iyiydi. Benim de bir önerim olacak, şuanda hali hazırda yazılarımın bulunduğu ve herkesin girip yazabildiği bir blog sitesi daha var. http://www.yazmahal.com

 442. Odtülüler Dershanesi 11 Kasım 2018 at 17:47 #

  bizim blogumuzda bence en iyi =)

 443. yunus bağlars 13 Kasım 2018 at 18:27 #

  merhabalar çok yararlı bloglar emeğine teşekürler

 444. instatakipci 22 Kasım 2018 at 16:56 #

  Gerçekten harika bir içerik olmuş. En iyi blog sitelerine bu liste aracılığıyla rahatlıkla ulaşabiliyorum. HızlıAdam.com adresini çok sık kullanıyorum pek fazla blog arayışım olmamıştı fakat diğer sitelerde gerçekten kaliteliymiş.

 445. dudullu kurye 26 Kasım 2018 at 02:19 #

  Gerçekten beğenerek bir zevk ile okudum.

 446. burcu seviner 27 Kasım 2018 at 15:31 #

  adamlar ne güzel siteler yapmis.. bilmek gibisi yok.. konu ve güzel anlatiminiz icin tesesekkürler

 447. bilgigil 30 Kasım 2018 at 14:59 #

  Eğitim ile gelen Gelişim, Başarı ve Güveni kazanmak için Yaşam boyu “bilgigil” de olun!

 448. Alper 5 Aralık 2018 at 20:43 #

  Benim gibi yeni başlayanlar için güzel bir sıralama olmuş. Umarım bizde bu siralamalar arasinda yer alırız zamanla. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 449. Japonya turu 7 Aralık 2018 at 09:51 #

  çok iyi bir derleme olmuş. Japonya turu sitemizi de ilerde burada görmeyi çok istiyoruz 🙂

 450. Gezilecek Yerler 12 Aralık 2018 at 01:19 #

  Güzel liste, umarız bir gün güncellendiğinde o listede bizde oluruz 😉

 451. Görkem CAN 12 Aralık 2018 at 16:59 #

  Bir gün bu listede olacağımızı ümit ediyorum. Emeğiniz için teşekkür ederim.

 452. Bilgi Limon 20 Aralık 2018 at 22:56 #

  Güzel liste, belki günün birinde bizim blogumuz da bu listeye girer 🙂

 453. Parlak Jurnal 25 Aralık 2018 at 23:51 #

  umarım bir gün biz de bu listede olabiliriz.,
  http://www.parlakjurnal.com

 454. Parlak Jurnal 25 Aralık 2018 at 23:52 #

  biz de sitemizi burada görmek istiyoruz bakalım kader

 455. Green 28 Aralık 2018 at 22:25 #

  Pazarlama ve bilişim alanı dışındaki bloglar evlatlık galiba hahaha

 456. nakliyat evden eve nakliyat 1 Ocak 2019 at 12:43 #

  çok güzwl bir yazı olmuş okumaktan son derece keyif aldım

 457. Recep Sarıman 12 Ocak 2019 at 09:32 #

  Çok işime yaradı çok teşekkür ederim

 458. Hakan Solak 14 Ocak 2019 at 04:55 #

  merhabalar çok yararlı bloglar emeğine teşekürler….

 459. maltepe nakliyat 15 Ocak 2019 at 19:36 #

  emeğinize sağlık,bloğunuz gayet bilgilendirici olmuş.

 460. teloji 17 Ocak 2019 at 15:10 #

  Teloji.com sitemizi listenizde görmek isteriz. İsmimiz ve çalışmamız profesyonel bir ekip gibi görünse de tek kişinin başarısı olan bir blog sitesidir.

  • Hızlı Adam 18 Ocak 2019 at 13:17 #

   Tek kişi diyorsunuz ama “ismiMİZ ve çalışmalarıMIZ” şeklinde çoğul ekleri kullanıyorsunuz. Ben buna kurumsalcılık oynamak diyorum. Bu iletişim hatasını yapmayın. Naçizane.

 461. Okan 17 Ocak 2019 at 15:18 #

  Gerçekten çok güzel bir içerik. Teşekkür ederim. Bu listede yer almayı o kadar çok isterdim ki…
  Umarım bir gün olur. https://powerzeka.com

 462. suveyda 18 Ocak 2019 at 12:39 #

  çok severek takip ettiğimiz bloglar 🙂 umarım bir gün bizde bu listelere girebiliriz 🙂

 463. talkyroom 25 Ocak 2019 at 10:21 #

  En iyi makaleniz bu olması gerekiyor masallah gelen giden yorum atmış bravo

 464. Hangi Bilgi 28 Ocak 2019 at 01:50 #

  Liste harika olmuş böyle listeleri bence çoğaltmalısınız, mesela en iyi bilgi siteleri, en iyi sağlık siteleri veya en iyi teknoloji siteleri gibi, çünkü internette artık bir çok şey rehberler sayesinde öğreniliyor, bu nedenle bence bu tarz listeleri kategorilerini çeşitlendirerek yineleyin, kolay gelsin iyi çalışmalar.

 465. Bosch Servisi 1 Şubat 2019 at 01:15 #

  Kaliteli blogları keşfetmek ve tanımak için güzel bir yazı olmuş. İnsallah bir gün kendi bloğumu da bu listede görebilirim. Blog yazma ve pazarlama konusunda yol gösteren makaleleriniz gerçekten takdire şayan.

 466. Antika Alanlar 4 Şubat 2019 at 10:32 #

  Bu bloglar bayağı kaliteli. Bir kaçı eski ancak bazılarını yeni gördüm. Teşekkürler.

 467. SHVM 6 Şubat 2019 at 00:22 #

  Kaliteli bloglar ve okumak çok güzel oluyor birde yeni katılan birisi var yeni başladım okumayı umarım bu sitede aranıza girebilir 🙂
  https://delisine.com/ çok güzel yazıları var. Listeye eklenirse çok sevinirler

 468. Cengiz PEKSOY 8 Şubat 2019 at 02:55 #

  Mutlaka listede olmayan kaliteli bloglar var ama bu listede bildiğim çok site var. Güzel liste olmuş.

 469. Anıl 11 Şubat 2019 at 01:58 #

  Belki seninle kazanalım sitem ile internetten para kazanma üzerine bir listeye bir gün girerim.

 470. listeliyoruz 14 Şubat 2019 at 10:55 #

  Liste içerikli bloguma göz atabilirsiniz. http://www.listeliyoruz.com

 471. Mehmet Ortaç 15 Şubat 2019 at 23:28 #

  Bu sayfaların hepsini Feedly gibi bir uygulamaya dahil edip takip etmek var. Ancak bu kadar emek verilmiş bir sayfaya her gün girmek gerektiğini düşünüyorum. Gerçekten ellerinize sağlık.

  • Hızlı Adam 18 Şubat 2019 at 14:08 #

   Ben kişisel tercihlerinize saygı duyarım. Feedly kadar kullanışlı değilsek pek tabii daha kullanışlı olan servisi kullanabilirsiniz 🙂 Yorum için teşekkür ederim.

 472. evden eve nakliyat 24 Şubat 2019 at 15:28 #

  çok başarılı bir makale olmuş herkese tavsiye ederim

 473. gerçek tarih 24 Şubat 2019 at 23:31 #

  Listedeki blogları yakından takip ediyorum gerçekten güzel bir sıralama olmuş.

 474. Mehmet Ortaç 1 Mart 2019 at 23:35 #

  Blog hazırlama sürecinde sitenizden çok faydalandım. Umarım en kısa zamanda bu listeye girmeyi hak edebilirim 🙂

 475. Kredi Notu 10 Mart 2019 at 21:23 #

  Helal olsun Vallaha! Öyle kaliteli bir yazı olmuş ki, yorum yapayım dedim, aşağı inene kadar ter attım. ALLAH daha çok versin. 🙂
  Bu listeye girebilmek için kendi kategorimde iddialı biri olduğumu belirtmek istiyorum. Listeye girmek için yapmam gereken nedir? Size kendi blog sayfamı belirtmek istiyorum. http://www.tasitkredisi.org Taşıtlar ve bu taşıtlar için sağlanan finansal hizmetler hakkında detaylı blog yazıları yazmaya çalışıyorum. Rica etsem bu sayfadaki yerimi alma şansım var mı acaba?
  Başarılarının devamını ve bol okuyuculu günleriniz olsun dilerim.

 476. geccemoda 17 Mart 2019 at 01:26 #

  Çok Güzel Bir Yazı Olmuş Teşekkür Ederiz

 477. evden eve nakliyat 18 Mart 2019 at 22:16 #

  Yazdığınız bloglardan birkaç tanesini görme fırsatım oldu. Hepsi bu listeye girmeyi hak ediyor. teşekkürler.

 478. Evden Eve Nakliyat 23 Mart 2019 at 22:29 #

  Blog hazırlama süresince çok bilgilendirici bloğunuzdan faydalandım. Emeğinize sağlık.

 479. eşya depolama 24 Mart 2019 at 14:52 #

  Helal olsun Vallaha! Öyle kaliteli bir yazı olmuş ki, yorum yapayım dedim, aşağı inene kadar ter attım. ALLAH daha çok versin. 🙂

 480. sanalgezim 26 Mart 2019 at 12:15 #

  Sade ve güzel bir dille yazmışsınız, tebrik ederim. Belki bir gün benim sitemde 2019-2020 adıyla bu listede yer alır, bilemeyiz. Bazı bloglar var, Google’den yeterince ziyaretçi almamasına rağmen kemik takipçi kitlesiyle çok işler başarıyor. Bunun içinde hem site ile uzun süre ilgilenmek gerekiyor hem de takipçilerin istediklerini anlayıp onlara uygun hizmet vermek gerekiyor. Bu yukarıdaki blog sitelerinin çoğunda bu var. Takipçiler çok iyi şekilde yakalanmış ve sitede rahatça gezebiliyorlar. Ne diyeyim, uzun uğraşmak gerekir.

 481. Meltem 26 Mart 2019 at 13:58 #

  Merhaba. Anne&bebek blogum var, beni de listeye dahil eder misiniz:)
  iyikianneyim.net

 482. Kayseri Evden Eve 9 Nisan 2019 at 09:51 #

  Kayseri Akkışla Evden Eve Nakliyat
  Kayseri Evden Eve Nakliyat olarak 2003 yılında Kayseri’de kurulmuş Nakliyat Sektörün de olup evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetini En İyi Ve Ekonomik vermektedir. firmamız başta Kayseri Olmak Üzere Kayseri’ nin Akkışla ilçesi Ve Çevre Köy,Kasaba olmak üzere profesyonel olarak ev taşımacılığı hizmetinden Lider kuruluştur. Firmamız Kayseri Evden eve nakliyat hizmetinde sigortalı,Garantili Marangozlu asansörlü, ve ambalajlı olarak kaliteli hizmet vermekte olup, bu hizmetinin yanı sıra Evden Eve Nakliyede %100 müşteri Odaklı Ve memnuniyeti ve ekonomik fiyatları ile siz değerli müşterilerimizde ev taşımacılık sisteminde müşteri tercihinde Kayseri Nakliyat.

 483. Afolog 13 Nisan 2019 at 00:12 #

  Site Kaliteli İçerikte bahsi geçen siteler birçok kişinin rakibi olduğu için Backlink aramalarında otomatikmen Page Score’u yüksek olan bir siteyi görünce bu backlinkte nerden alınmış diye buraya yığılanlardan biriyim. =)

 484. Estetisyenlik Kursu 18 Nisan 2019 at 01:58 #

  Hocam teşekkürler güzel paylaşım özellikle tatlı su kurnazları bittim mükemmelsiniz.

 485. Ali Hıdır 18 Nisan 2019 at 15:47 #

  Sitenizin kalitesi tartışılmaz ve bu yüzden buradayım. Kalite varsa oradayım yoksa yapacak bir şey yok. Bana da bir backlink verin de Allah razı olsun diyeyim 🙂

  • Hızlı Adam 19 Nisan 2019 at 17:27 #

   Bu yaratıcı yorumun hatrına hemen size bir backlink veriyorum… 😏

 486. alperen 20 Nisan 2019 at 18:15 #

  Çok beğendim, çok başarılı bir makale olmuş, yön gösterdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için teşekkürler 🙂

 487. Damla 24 Nisan 2019 at 00:15 #

  Bana göre en iyi blog siteleri zaman için de değişkenlik göstermekle beraber otoriteler tarafından kabul edilmiş herkesin parmakla gösterip gıpta ile baktığı sitelerdir.

 488. pelin 25 Nisan 2019 at 13:57 #

  Hocam teşekkürler güzel paylaşım özellikle tatlı su kurnazları bittim mükemmelsiniz.

 489. Mustafa Güngör 2 Mayıs 2019 at 07:48 #

  Bloğunuzu sürekli takip ediyorum.

 490. Sosyal içerikler 5 Mayıs 2019 at 13:40 #

  Hocam bende buraya kopmaca Sosyal İçerikler olarak girmek istiyorum. Blogger panelinde güzel bir çıkışla 4 ayda alexa 10 k ya indim. Gayet iyi bir gelişim ve site değerim mevcut ilerleyen süreçte kopmaca.co adresini de inşallah ekler duruma getireceğim.

 491. nakliye 5 Mayıs 2019 at 14:25 #

  Çok beğendim, çok başarılı bir makale olmuş, yön gösterdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için teşekkürler

 492. Okul 19 Mayıs 2019 at 13:24 #

  Çok güzel liste emeğinize sağlık.

 493. sosyal içerik platformu 21 Mayıs 2019 at 01:12 #

  Gerçekten kaliteli bir yazı ve binlerce yorum olmuş. Mükemmel bir başarı çok beğendim.

 494. Kamil 4 Haziran 2019 at 23:29 #

  Bilmediğim ve takibe aldığım kaynaklar oldu. Çok teşekkür ederim.

 495. Çağlar Uğur 19 Haziran 2019 at 15:04 #

  Güzel liste! Yakın zamanda ben de tecrübelerimi paylaşmaya başladım. Desteğinizi bekliyorum. Sevgiler.

 496. RanTe Veteriner Kliniği 20 Haziran 2019 at 10:54 #

  Bir gün belki bizde kendimizi bu chart’ın içinde görürüz. 🙂

 497. Ayhan 27 Haziran 2019 at 21:11 #

  Liste güzel, içlerinde aorhan, egonomik, teakolik ve sizin sayfanızda bulunan bir kaç blogu hali hazırda bir süredir takip ediyoruz.
  Fakat listede henüz haberdar olmadığımız kaliteli bloglarda mevcutmuş, emeğe teşekkürler. Güzel yazıların devamı gelmesi dileğiyle.

 498. Commenthome 4 Temmuz 2019 at 15:45 #

  Umarım bizde bir gün gireriz listeye.

 499. Ensar Çelebi 4 Temmuz 2019 at 16:05 #

  Daha Çok Farklı Kategorilerden Farklı Bloglar Görme Dileği İle, Tebrik Ederim.

 500. Ahmet 16 Temmuz 2019 at 16:20 #

  Hepsi gayet başarılı bloglar.Sizin de emeklerinize sağlık,teşekkürler

 501. Seslisuu 19 Temmuz 2019 at 02:01 #

  Çok beğendim, çok başarılı bir makale olmuş, yön gösterdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için teşekkürler

 502. Sosyal içerik portalı 27 Temmuz 2019 at 03:49 #

  Güzel yazı olmuş emeğine sağlık. Bende inşallah yakında girerim o listeye

 503. Süleyman 27 Temmuz 2019 at 23:51 #

  Güzel bir liste olmuş çoğunu takip ediyorum.

 504. Aksu 1 Ağustos 2019 at 19:12 #

  Çok güzel bir paylaşım.Her zaman sizleri takipteyim

 505. Kerem 1 Ağustos 2019 at 19:13 #

  Siteniz harika her zaman güzel bilgiler paylaşıyorsunuz.Emeğinize sağlık

 506. izmir beyaz eşya servisi 9 Ağustos 2019 at 16:16 #

  Paylaştığınız blogların hepsi birbirinden değerliler.Gerçekten sayenizde çok değerli içeriklere ulaştım.Teşekkür ederim.

 507. Takubiyat 9 Ağustos 2019 at 19:23 #

  her konuda yardımcı oldunuz teşekkürler

 508. Doğu Temizlik 20 Ağustos 2019 at 13:51 #

  En iyi blog sitelerinden biri sizsiniz, en azından en çok yorum alan sizsiniz galiba. Başarılarınızın devamını dilerim.

 509. Aksum Demir çelik 30 Ağustos 2019 at 13:56 #

  Çok iyi bir paylaşım açıklayıcı ve de bilgilendirici.Teşekkürler.

 510. yunus emre 12 Eylül 2019 at 02:30 #

  Merhabalar,

  Güzel bir liste olmuş elinize sağlık. Bu listeye 2015 yılından beri kültür-sanat ve diğer birçok alanda orijinal içerikler ürettiğimiz sertsesli.com adresini de ekleyebilirsek çok seviniriz.

  Teşekkürler.

 511. Selami Yıldız 14 Eylül 2019 at 11:59 #

  Bu bloglar arasında Kurgu Gücü adlı sitede mutlaka olması gereken bir adres hocam. Google ye yazın çıkar zaten. İnceleyin hak vereceksiniz kaliteli bir yer.

 512. Ali SAYGISEVER 14 Eylül 2019 at 17:34 #

  Bünyamin bey, başarılı bir liste olmuş. Yazılarınızda bir o kadar harika, emeğinize sağlık.

 513. Begonvil Sokağı 18 Eylül 2019 at 21:04 #

  Teknemin yelkenlerine durgun havada şöyle derinden bir üfürülmüş de, ne duruyorum diyerek dümene geçmişim gibi bir his:) Nefesin için çok teşekkür ederim.

  Blog yazmaya başladığımdan beri hep bir şeyler öğreniyorum Hızlı Adam’dan.Onlar için de ayrı bir teşekkür etmek isterim.

  • Hızlı Adam 19 Eylül 2019 at 09:04 #

   Eksik olma arkadaşım. Şunun şurasında, nitelikli içerik üreten bir avuç blog yazarıyız. Yorum için teşekkür ederim.

 514. Galatasaray Haberleri 19 Eylül 2019 at 16:08 #

  Hepsini tek tek inceledim bazı siteler offline olmuş ancak aktif olan siteler bir harika. Güzel paylaşım…

 515. chaospin 22 Eylül 2019 at 00:40 #

  Merhabalar,

  Güzel bir liste olmuş tekrardan teşekkürler. Bu listeye 2018 yılından beri kültür-sanat ve diğer birçok alanda orijinal içerikler ürettiğimiz ingilizce içerik sitemiz olan Chaospin.com adresini de ekleyebilirsek çok seviniriz.

  Teşekkürler.

 516. Kalemsiz Öğrenci 25 Eylül 2019 at 02:39 #

  Ellerinize sağlık, çok güzel bir yazı olmuş gerçekten. Böyle yazıları görünce bana bir çalışma azmi/şevki geliyor. Eğitim sitemi yazımızda yer alan başarılı bloglar listesine ekleyebilmek için çok çalışacağım.

 517. Fatihte kiralik daire 25 Eylül 2019 at 18:20 #

  2-3 tanesi hariç çoğu bilinen bloglar ama bir araya toparlamak güzel olmuş..

 518. Yusuf Uğur 26 Eylül 2019 at 14:02 #

  Güzel ve akıcı bir yazı olması sonuna kadar okumamı sağladı Ellerinize Sağlık 🙂

 519. atm para transferi 6 Ekim 2019 at 16:14 #

  Harika bloglar var, tam bir keşif yazısı olmuş.:)

 520. selahattin 9 Ekim 2019 at 18:40 #

  bi benim blog yok arada :/

 521. hiç para verme 13 Ekim 2019 at 19:14 #

  Yeni blogları tanımamıza yardımcı olduğun için teşekkürler. İnternette tonla site mevcut ama aradığını bulmak gerçekten zor. Bazı usta kalemlerin yazılarında aradığını bulmak gerçekten insana huzur veriyor. Blogumda ilk zamanlarda daha iyi hale getirmek için bende çeşitli yerlerden araştırmalar yapmıştım ama çok fazla okuyunca birinin dediği diğerini tutmuyor senin listende de bulunan wpmavi favorimdir tavsiye ederim. Hiç para vermeden alabileceğiniz her şeyi bende kendi sitemde paylaşıyorum. Sizleride beklerim…

 522. evden eve nakliyat 21 Ekim 2019 at 07:39 #

  Öncelikle bu güzel liste için teşekkür ederiz. Listede genel olarak sık sık karşılaştığım ve takip ettiğim bir çok blog sitesi var. Gerçekten başarılı ve tarafsız bir derleme olduğuna inanıyorum. Ayrıca herkese blog serüveninde başarılar diliyorum. Sağlıcakla kalın.

 523. RujMuj 21 Ekim 2019 at 17:01 #

  Gerçekten beğenerek bir zevk ile okudum tüm blog sitelerini tanırım çok güzel keyif ve bilgi veren içerikleri mevcut. Hızlı Adam blogunun bu muhteşem listesi için emeğine ve saygına teşekkür ederim. Başarılı bir makale olmuş.

 524. Çağlar Yıldız 25 Ekim 2019 at 09:04 #

  müthiş bir paylaşım olmuş. bizim blog da eklenir inş 🙂

 525. Skolyoz 25 Ekim 2019 at 09:05 #

  Elinize Sağlık Çok Kaliteli Bloglar Var.

 526. etunc 26 Ekim 2019 at 10:37 #

  kaliteli ve faydalandım teşekkürler

 527. Muhammet Ersoy 3 Kasım 2019 at 22:06 #

  Merhaba

  Rica etsem finansmax.net sitesinide incelermisin.Yıllardır kaliteli içeriklerle beslerim, güzel biryerlere gelecek inşallah 🙂

 528. Matematikçi 7 Kasım 2019 at 12:42 #

  Yazdığınız blog sitelerini bir kısmını biliyordum sayenizde diğer blogları da öğrenmiş olduk umarım bir gün bizim blogumuzda bu sıralamalarda yerini alır. Bu arada Usluer.net gerçekten iyi. Saygılarımı sunarım.

 529. Gökhan Mert 9 Kasım 2019 at 09:25 #

  Mükemmel bir kaynak olmuş. Elinize sağlık.

 530. çocuk doktoru 11 Kasım 2019 at 01:16 #

  Merhaba, çocuk sağlığı konusunda http://www.doktoryasar.com web sitesini de incelemenizi rica ederim.

Bir cevap yazın


Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum.