Sayfalar

gogus-estetigi-oncesi-nelere-dikkat-edilmeli-e1481285994145

Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme

Göğüs estetiği son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiş bir estetik ameliyattır. Göğüslerinden şikayetçi olan pek çok kadın göğüs estetiğine karşı fazlasıyla ilgi duymaktadır. Göğüs estetiği ile meme büyütme, meme küçültme ya da meme dikleştirme işlemleri yapılabilmektedir. Bunlar oldukça yaygın olan ameliyat türleridir. Bazı kadınlar göğüslerinin büyüklüğünden ya da küçüklüğünden şikayet ederken bazı kadınlar da göğüslerinin sarkmasından şikayet ederler. Boyutlarını değiştirmek istemeyen ancak sarkmasından rahatsız olan kadınlar için en uygun yöntemlerden biri de göğüs dikleştirme ameliyatıdır.

Göğüs Dikleştirme için göğüs dikleştirme ameliyatı oldukça etkili bir çözümdür ancak bazı kadınlar ameliyat olmak istememekte ya da ameliyata engel olacak bazı durumlar çıkabilmektedir. İşte tam da bu noktada ameliyatsız göğüs dikleştirme yöntemleri vardır. Cerrahi işlem ya da herhangi bir kesi izi istemeyen kadınlar ameliyatsız göğüs dikleştirme yöntemlerini tercih etmektedir.

Ameliyatsız Meme dikleştirme yöntemleri meme dikleştirme ameliyatında olduğu gibi etkili sonuçlar verebilmektedir. Ameliyatsız meme dikleştirme yöntemlerinden biri fokuslu ultrason duoblo yöntemidir. Bu yöntem daha çok yaşlanma nedeni ile göğüs sarkması problemi yaşayan hastalara uygulanmaktadır. Fokuslu ultrason duoblo yönteminde ses dalgaları kullanılarak göğüste bir germe işlemi yapılmaktadır. Bu yöntem ameliyata göre daha ucuz bir yöntem olarak da bilinmektedir. Fokuslu ultrason duoblo yöntemi dışında meme kasına yapılan botoks enjeksiyonları ve meme iple askılama yöntemleri de ameliyatsız meme dikleştirme yöntemleridir.

Detaylı bilgi; https://gogusestetigi.org/ adresinde yer almaktadır.

Yeni yazılarımı Instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️


BURADA YORUMUN DEĞERLİ
Binlerce HızlıAdam Takipçisi Yorumunu Merak Ediyor
Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir cevap yazın


Bölüyorum ama…

Bu yazı ilgini çekmiş görünüyor.
Yeni yazılarımı Instagram’da duyuruyorum.