skip to Main Content

Büyük Satışlar İçin Küçük İpuçları

büyük satışlar için küçük ip uçlarıDaha öncesinde B.Tolga Sasık’ın “Satışın Türkçesi” isimli kitabı hakkında bilgi vermiştim. Şimdi “bu yazar sana para mı ödüyor” diyebilirsiniz:) Hayır. Yazar bana bir kitap ücretiyle ödenemeyecek kadar çok şey öğrettiği için ısrarla kitaplarını tavsiye ediyorum. Bu şekilde hem Tolga Bey’e teşekkür borcumu iletmiş, hem de okurlarıma kayda değer bir kitap tavsiyesinde bulunmuş oluyorum. Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki gerçekten beğenmediğim kitapları asla hizliadam.com’da paylaşmıyorum.

B.Tolga Sasık bu kitabında satış yeteneğinin sonradan kazanılabilir beceri olduğunu savunuyor. İyi bir satıcı olabilmek için doğuştan yeteneklere, olağan üstü güçlere ihtiyaç olmadığını biliyorsanız bu kitap sayesinde artık emin olacaksınız. Tolga Bey günlük yaşantımızdaki birçok davranışın satış içgüdümüzü nasıl harekete geçirdiğini mükemmel örneklerle anlatıyor.

Yazarın üslubu ve samimiyeti kitabın en önemli özelliklerinden biri. Akıcı ve sadece 176 sayfadan oluşuyor. Belki bir solukta okunabilir. 2010 yılında çıkan kitabı çok ünlü e-kitap sitelerinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yazar: B.Tolga Sasık
Yayınevi: Mediacat

 

6 Yorum
  1. Merhabalar bu kitabı ve satışın türkçesi kitabını satın alabileceğimiz güvenli bir link verebilir misiniz? Ben biraz araştırdım bulamadım.

  2. teşekkür ederim satışın türkçesi siparişi verdim ikinci kitap yok ama gelir herhalde

  3. merhaba tavsiyeniz üzere okuyacagım paylaşmıs oldugunuz degerli bilgiler için teşekkürler..:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top