skip to Main Content

İstanbul’da Uygun Fiyata Araç Kiralayın

Araç kiralama sektöründe geniş araç filosu ve tecrübesi ile hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek sizlerde İstanbul’da uygun fiyata araç kiralayın. Araç kiralama işlemi özellikle kalabalık grupların seyahatlerini yapmak için tercih ettikleri bir ulaşım seçeneğidir. Hem ekonomik hem de konforlu olan bu ulaşım seçeneğinden faydalanırken sorun yaşamamak için ise mutlaka bu iş için yetki belgesine sahip firmalardan hizmet alınmalıdır.
HeeyCar olarak biz de firmamız aracılığı ile sizlerin seyahatlerinizi daha rahat yapabilmeniz için yüzlerce araç seçeneği ve uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Tamamı bakımlı araçlardan oluşan filomuzda bulunan herhangi bir aracı tercih ettiğiniz zaman firma personellerimiz gerekli evrakları hızlı bir şekilde hazırlayıp aracınızı teslim ediyoruz.

Araç Kiralamada Neler İstenir?

Müşterileri fazla zorlamaması ile beğenilen firmamıza gelerek günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama seçeneklerinden uygun olanı seçebilirsiniz. Firmamız kurumsal olarak hizmet verdiğinden dolayı sorunsuz şekilde teslimat ve işlem süreci gerçekleştiriyoruz. İşlemleriniz mümkün olan en kısa süre içinde tamamlanır ve aracınız teslim edilir. Evrak olarak zorlamayan ve kredi kartı, provizyon gibi işlemler ile sizi zora sokmayan firmamız güven temeline dayanan müşteri ilişkilerine oldukça fazla önem verir.

Araç Kiralama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Araç kiralamak isteyen müşterilerimizin yapması gerekenlerin başında rezervasyon yaptırmak gelir. Çünkü fazla talep görmemizden dolayı rezervasyon durumuna göre işlem yapılmasına öncelik sağlıyoruz. Rezervasyon yapılmadığı takdirde istediğiniz tarihlerde müsait aracımız kalmayabilir. Sitemizden rezervasyon oluşturabilirsiniz (www.heeycar.com) Ardından talep ettiğiniz gün ve saatte aracınızı teslim almak için sizi bekliyoruz.
Aracınızın kontrolleri ve sözleşmeleri yapıldıktan sonra ehliyet ve kimlik detaylarınız alınıyor. İşlem adımları oldukça kısa sürer. Aracınızı teslimat görevlimiz ile birlikte siz de kontrol ettikten sonra teslim formunu ve sözleşmeyi imzalamanız gerekir. İşlemler tamamlandıktan sonra aracınızı teslim almamak için herhangi bir neden kalmayacaktır. Firmamız teslimat görevlileri, rezervasyon ve finans bölümlerinde çalışan elemanları uzun yıllardır çalışan ve tecrübeli kişiler olduklarından işlemler sırasında sorun da yaşanmaz.

Hangi Araçları Kiralayabilirim?

Firma olarak geniş bir araç filosuna sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu her zaman bilerek hareket ediyoruz. Bunun için de her segment ve grup araçtan filomuzda araç bulundurmaya ve ihtiyaçlara cevap vermeyi umuyoruz. Hangi tür araçları kiralayabileceğiniz konusuna geldiğinde ise binek, ticari ve üst segment de dahil olmak üzere bilinen birçok araç markasından bahsedebiliriz.
Müşterilerimizin bizi sıklıkla tercih etmelerinin arkasında yatan nedenlerden bir tanesi de her tipte araç temini yapabilmemizdir. Araç tipine göre istenen azami ehliyet süresini doldurmuş olmanız halinde firmamızdan herhangi bir aracı kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralama Fiyatları

Firmamız her zaman kaliteli hizmeti ucuz araç kiralama sunmanın peşinde olmuştur. Bunun için araç kiralama fiyatlarımız vergiler de eklendiğinde her zaman piyasada sunulan fiyatların altındadır. Çünkü müşterilerimize mümkün olan en ekonomik fiyatlar ile en iyi araçların verilmesini firma politikası olarak değerlendiriyoruz. Talep etmeniz halinde araç fiyatlarının üzerine ek hizmetler de eklemenize imkan tanıyoruz. Bu şekilde daha da kapsamlı hizmet almanız söz konusu olabiliyor.
Teknik Destek 
Firmamızdan araç kiraladıktan sonra kasko ve sigorta kapsamlarına göre teknik destek sağlanması söz konusu olur. Kullanıcı hatalarının neden olduğu teknik servis durumları her poliçede olduğu gibi bizim poliçelerimizde de karşılanmayabilir. Fiyata dahil olarak sunulan full kasko, servis bedellerinin büyük kısmını karşılayacak içeriklere sahip olarak hazırlanmıştır. Bu konuda da firma olarak her zaman yanınızda oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top