skip to Main Content

Kuveyt Türk’ Ün Altın Bankacılığı Ürünleri

Günümüzde birikim yapmak her ne kadar zor bir durum olsa da elimizden geldiğince küçük küçük de olsa biriktirmeliyiz. Birikim için en güvenilir ve karlı aracın altın olduğu gerçektir. Değişen teknoloji, güvensizlik durumlarına karşı birikimlerimizi nerede güvende tutacağımız bankaların artan birikim hesapları ile değişmektedir. Elimize geçen en küçük para ile altın almayı alışkanlık hale getiren ailelerimiz, bu konuda bankaların birikim hesaplarından yararlanmaktadır. En önemli ve en güvenilir yatırım araçlarından biri olan altın bankacılığı belirli bankaların belirli şubelerinde bulunmaktadır.

Kuveyt Türk de güvenilir olan bu liman yani altına yatırım yapmak günümüzde her geçen gün daha popüler olmaya başladı. Birikimlerimizi altın hesabına yapmak mantıklı bir seçenektir. Böylece hem işçilik masrafından, eski ya da yeni altın sorunundan kurtulmuş olur aynı zamanda istediğimiz zaman istediğimiz miktarda alım ve satım işlemini gerçekleştirmiş oluruz. Altın bankacılığı içerisinde bulunan vadesiz olarak açılabilen altın cari hesabı, faizsiz getiri sağlayan ilk hesap türü olan Altına Altın Katma Hesabı ve Ziynet Altın Katılma Hesabı bulunmaktadır. Bu hesaplardan amacınıza uygun olanı seçerek faydalanabilir böylece hem de aile bütçenize katkı sağlayabiliyorsunuz. Hepsi ayrı koşulları barındıran altın bankacılığı için Kuveyt Türk farklı seçenekler sunmaktadır. Ayrıca uyguladığı Altın Toplama Günleri ile ekonomiye de kazanç sağlanıyor. Altın Bankacılığının ürünleri gram, çeyrek, külçe ile birlikte çek, havale ve emir’ den oluşmaktadır. Gram, çeyrek ve külçe altının dışında sevdiklerimize hediye edebileceğimiz altın çek fiziki altını temsil etmektedir. Ayrıca Altın Havale yöntemi ile altınlarımızı güvenli bir şekilde istediğimiz yere gönderebiliriz. Altın Emir ile de verdiğimiz talimatlar doğrultusunda kurlar talimat verilen seviyeye ulaştığında alım satım işlemi otomatik olarak gerçekleşir.

Kuveyt Türk’ ün altın bankacılığı konusunda uyguladığı farklı yöntemleri web sitesinden inceleyebilir, ona göre karar verebilirsiniz. Kuveyt Türk’ ün altın bankacılığı ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Türkiye de en geniş altın üründe hizmetini sunan Kuveyt Türk altın bankacılığı sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Farklı seçenekleri ile müşterilerini memnun etmeyi seven banka ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top