skip to Main Content

Mukayese.com ile Bankaların Mevduat Faizi Kampanyalarını Yakalayın

Gelirin bir kısmıyla birikim yaparken paranın değerini korumak önemlidir. Yastık altı birikimlerinizi önemli maden ya da döviz üzerinden yapmazsanız birikimimiz enflasyon karşısında hızla erir. Biriktirdikçe kazandıran mevduat türleri önemli bir bankacılık hizmetidir. Ülkemizde faaliyet yürüten özel ve kamu bankalarının neredeyse hepsinde mevduat hesabı bulunuyor. Bu bankaların sunduğu mevduat faiz oranları değişiklik gösteriyor.

Mevduat Faizi Hesaplama 2022

Bankaların mevduat faiz oranları her yıl değişiklik gösterir. En güncel mevduat faiz oranlarına Mukayese.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Burada yer alan bilgiler anlık olarak güncellenen gerçek bilgilerdir. Tek tıkla karşılaştırma yapabileceğiniz platfomda kişisel veya banka bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yoktur. Kimlik bilgilerinizi paylaşmadan ve hiçbir ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz. Sadece yorum yapabilmek için birkaç adımdan oluşan üyelik işlemini tamamlamanız gerekiyor. Üyelik işlemleri de dahil hiçbir işlem için ücret talep etmiyorlar.

​​​En Yüksek Mevduat Faizi

Birikim yapmanın birçok yolu vardır. Önemli olan ise yapılan birikimin değer kaybetmeyen hatta kazanç sağlayan yöntemi tercih etmektir. Bu noktada bankaların mevduat hesapları büyük ilgi görüyor. Paranızı güveli bir alanda tutan bankalar aynı zamanda değerlenmesi için de mevduat seçeneği sunuyor. Her bankanın mevduat faiz oranı değişiklik gösterir. En yüksek mevduat faizi veren finans kuruluşunu Mukayese.com ile bulabilirsiniz. Biriktirdiğiniz tutar ve vadeye göre bankaların sunduğu faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

Mevduat Faizi Nasıl Hesaplanır?

Birikimlere getiri sağlayan farklı mevduat türleri vardır. Bu mevduatlar biriktirdikçe kazanmayı sağlayan önemli bir bankacılık hizmetidir. Bankaların mevduat faizlerini otomatik olarak Mukayese.com‘da hesaplayabilirsiniz. ​​​​​Öncelikle faiz hesaplayacağınız mevduat birimleri arasında seçim yapmalısınız.

​​​​​​Hesaplayabileceğiniz mevduat birimleri şu şekildedir;

  • TL Mevduat
  • Dolar Mevduat
  • Kur Korumalı Mevduat
  • İngiliz Sterlini Mevduat
  • Euro Mevduat

Tasarruf mevduat sisteminde hesaplama yaparken vade süresini de belirtmeniz gerekir. Dilerseniz günlük dilerseniz de aylık ya da yıllık olarak seçim yapabilirsiniz. Birikim miktarınızı da girdikten sonra ‘Hesapla’ butonuna tıklayarak bankaların sunduğu mevduat faizlerine ulaşabilirsiniz.

En Yüksek Mevduat Faizi Hesaplama

Biriktirdikçe kazanmayı sağlayan mevduat hesaplarında en yüksek faiz oranı veren bankalar her zaman daha çok ilgi görüyor. Mukayese.com mevduat faizi hesaplama aracı kıyaslama yapabilme olanağı sunuyor. Ücretsiz olarak hizmet veren platfomda 7/24 hizmet alabilirsiniz. Finansal işlemler, kredi ve diğer faiz oranlarını tek bir sayfada bulabilirsiniz. Böylece kolayca ve hızlıca mukayese ederek kendinize en uygun hizmeti veren bankayı belirleyebilirsiniz.

Mevduat Faiz Oranları

Mevduat hesabı açarak en yüksek faiz oranından birikiminizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Bankaların sunduğu faiz oranları birikim miktarınıza ve vadenize göre artar ya da azalır. Burada en yüksek birikimi en uzun vadede mevduat hesabına yatırmak her zaman daha kazançlı olacaktır. Bankaların mevduat faiz oranlarını bir tıkla ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Üstelik yine bu platformda karşılaştırmak yaparak kendiniz için en kârlı bankayı kolayca bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top