skip to Main Content

Sevgiliye Hediye

Sevgili ne demek onu açıklayalım önce anlamadığımız bir kavrama hediye almak olmaz.
Sevilen ve âşık olunan kimse, dost, yâr, canan. Sevgi ve bağlılık duyulan, sevilen kişilere sevgili denir.

Aşık olduğunuz kişi sevgiliniz olmayabilir tabi ki de.
Aşık nedir? Bir kimseye veya bir şeye karşı aşırı sevgi ve bağlılık duyan, vurgun, tutkun kimselere denir.

İnsan hayal kurarken sevdiğinin gözlerine bakarmış. Onu da o hayallere katıp baştan kendi kendine mutlu olurmuş.
Aslında sevgili yanında kendini rahat hissettiğin neşeli ve mutlu hissettiğin yaşadığın anların hepsini beynine kazıdığın kişidir.

Şimdi gelelim beraberken nasıl mutluluğunuza mutluluk katarsınız onu bulmaya bir insan 24 saat mutlu kalamaz mutsuzda kalamaz.
O zaman sevgilimizde geçirdiğimiz 2 saatte mutlu olma yollarını bulalım hemen. Mesela sevgiliye hediye alalım ama illa ki de sevgililer gününde değil, onu düşündüğümüz her zaman. Bu bir kolye olabilir mesela.

Uçak bileti veya kişiye özel hediyeler ne olursa olsun onu şaşırtsın ve mutlu etsin hatta şirineli balon bile alabiliriz; erkekler olarak.

Genelde kadın, hediye alan taraftır. Erkek pek almaz ama son senelerde özellikle milenyum çocuklarının büyüdüğünü düşünürsek. 16 yaşında oldular işte onlardan her türlü hediye girişimi beklerim ben.

Erkek veya bayanı yok artık hepsi birbirlerine hediye alıyorlar hem de sevgili aşık değilken bile bu da onların level atlamasını sağlıyor. Aslında bu kötü bir şey. Bir üst tur daha zor. Normalde 25 yaşında alınacak hediyeler 16 ile 18 de alınınca alacak hediye kalmıyor.

İşte bu konuda size yardım edecek bir site biliyorum ben. www.hediyealmarehberi.com Adı üzerinde hediye alma rehberi. Bir bakın, fikir edinin, şehirdeki hediyecinizi bulun.

Hediye siteleri içerisinden en güzel hediyeleri sizlerin beğenisine sunan ve bu konuda online hediye gönderen firmaları tavsiye eden bir sitedir.

14 Şubat

Erkek ve Bayan Sevgiliye Özel Günlerde “Ne Hediye Alınır?”

Bu soru, hediyealmarehberi.com’da cevabını buluyor! Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi, kız arkadaşa en güzel sevgililer günü hediyesi, evlilik yıl dönümü hediyesi ve en romantik yılbaşı hediye önerileri burada.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top