skip to Main Content

Ayakkabı Dikeyinde Başarılı Bir Girişim TakaTuka.com!

Pazarlama, bilişim ve ayakkabı sektöründe uzun yıllar yönetici olarak çalışmış 4 arkadaşın ortak girişimi ile Ağustos 2012 yılında hayat bulan TakaTuka.com; dünyada pek çok ünlünün tercihi olan Crocs ve Stride Rite markalarının Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olarak sektördeki yükselişine başladı. TakaTuka.com, sektöre sunduğu yenilikler ve sağladığı yüzde 100 müşteri memnuniyeti sayesinde, sektörün lider markaları arasında yer almaya başladı. Ayakkabı dikeyinde hizmet sunan TakaTuka.com, kısa sürede bünyesine CAT, Harley Davidson, Superga, Skechers, Sperry Top-Sider, Salomon, New Balance, Vans gibi ayakkabı modasına yön veren markaları ekledi.

TakaTuka.com

Her tarza göre binlerce ayakkabı modelini ziyaretçilerine sunan TakaTuka.com, basit kullanıcı ara yüzü sayesinde ise aranan marka ve modelin kolaylıkla bulunmasını sağlıyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, sektöründe en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firmalar arasında yer alan TakaTuka.com, plus ürünlerin yüzde 90’ında aynı gün kargo hizmeti sunarak sektörde bir adım önde yer alıyor. Özellikle duyma ve konuşma engelli vatandaşlarımız için telefonla iletişim kurma zorunluluğunu ortadan kaldıran TakaTuka.com, chat tabanlı “Canli Destek” hattı sayesinde merak edilen tüm konular hakkında anında bilgi almaya imkan sağlıyor. Bunun yanı sıra TakaTuka.com 30 gün ücretsiz iade – değişim garantisi, sezon ürünlerinde ücretsiz kargo, plus ürünlerin yüzde 90’ında aynı gün kargo gibi pek çok hizmeti de ziyaretçilerine sunuyor.

Online alışverişlerde güvenliğin yüksek olması gerektiğinin bilicinde olan ve müşteri güvenliğini ön planda tutan TakaTuka.com, güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi için teknolojik alt yapısını gelişen teknolojiyle birlikte sürekli yenilemeye devam ediyor.

Ortalama sepet tutarı, sektör ortalamalarının oldukça üzerinde seyreden TakaTuka.com, müşteri iletişimine ve sürekliliğine oldukça önem veriyor.

Her tarza göre binlerce ayakkabı alternatifi sunan TakaTuka.com, birbirinden seçkin markaların, ayakkabı modasına yön veren modellerini tek bir platformdan sizlere sunuyor. Yetişkinler için Sperry ayakkabı modellerinden, Asics koşu ayakkabısına, Harley Davidson bot modellerinden, rahat Skechers modellerine kadar dünyada büyük hayran kitlesine sahip markaların geniş modellerini sunan TakaTuka.com, ayrıca Türkiye’de çocuk ürün sekmendi bakımından lider konumda yer alıyor. Çocukların ayak gelişimine destek veren Stride Rite, New Balance, Robeez gibi markaları da miniklerin beğenisine sunuyor.

Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

Bir kişi yorum başlatmış. Sen de yaz:
  1. buypasa .com yeni bir alışveriş dünyası açılıyor. Bu alışveriş dünyasında aradığınız tüm ürünler bulunmaktadır ve bu ürünlerden seçim yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top