skip to Main Content

Biz İşkoligler Eğlenmeyi Biliyor muyuz?

Bu blog sayfasını takip eden birçok abonemin tıpkı benim gibi işkolig olduğunu biliyorum. Biz işkoligler “eğlence” denildiğinde ne anlıyoruz acaba? Çoğunuzun aklına iş partisi, iş kokteyli gibi iş yeri tarafından düzenlenen eğlence organizasyonlarının geldiğini tahmin ediyorum 🙂 Hal böyleyken eğlenmeyi bilmedimiğimizi düşünsem abartmış mı olurum? Hep iş hep iş nereye kadar? Madem öyle eğlence işini de uzmanına bırakalım diyorum.

Bakın ben araştırdım. Hani tüm eğlence mekanlarını bilen, herkesin nerede nasıl eğleneceğini kendisine sorduğu, sanki dünyaya eğlenmek için gelmiş insanlar vardır ya; onlardan biri olmadığınız veya onlardan birini tanımadığınız için eğlenmeye hakkınız yok mu? Var! eglenje.com’u tanımanız yeter. Sizin yerinize eğlence mekanlarıyla anlaşmalar yapan, eğlence alternatifleri sunan, eğlence aktiviteleri için kampanyalı bilet sağlayan seyahat acentası eglenje.com var.

Mesela ben izin günümde sahilde mangal yapmak dışında ailece neler yapabileceğimi bilmiyordum 🙂 Bakın eglenje.com’un bana sunduğu alternatiflere:

İstanbul Akvaryumİstanbul Akvaryum

Deniz canlılarına ve su ürünlerine aşık biri olarak dünyanın en büyük tematik parkı İstanbul Akvaryum’a neden gitmiyorum ki? Eğlenmeyi bilmediğim için olabilir mi? Evet, çünkü bu alternatif normalde aklıma gelmiyor ve biletleri nereden, uygun fiyatla, nasıl temin edeceğimi dahi bilmiyordum. Neyse ki rehberlik ve uygun fiyatlı bilet konusunu eglenje.com ile halletmiş oldum. Eşim su ürünleriyle benim kadar ilgili değil ama onun da hayran kalacağı eğlence mekanı alternatifleri var. Ben bu hafta sonu İstanbul Akvaryum’u gezebilirim.

Viasea Tema Park

Adrenalin tutkunu eşimle mükemmel vakit geçirebileceğim bir tema parkı. Açıkçası İstanbul’da yaşıyor olmama rağmen daha öncesinde dünyanın en hızlı roller coasterlarından Red Fire treninin Viasea Tema Parkında olduğunu bilmiyordum. Yine eglenje.com sayesinde öğrenmiş oldum 🙂 Muhakkak gitmelisiniz. Özellikle adrenalin ve heyecan severler için onlarca eğlence ünitesi var. (Toplam 35 farklı eğlence ünitesi)

VIALAND TEMA PARK

Vialand Tema ParkOğlumu unutmadım tabi ki. Eğlenmek onun da hakkı. Hatta belki de en çok onun hakkı değil mi? Çocuklarınızla mükemmel vakit geçirebileceğiniz, onların hayal dünyasındaki yolculuklarına seyirci olabileceğiniz Vialand Tema Park 28+ eğlence ünitesinden oluşuyor. Üstelik eglenje.com aracılığı ile ücretsiz servisten yararlanabiliyorsunuz. Siz yeter ki eğlenmek isteyin. Vialand, sadece çocukların değil; yetişkinlerin de eşsiz zaman geçirebileceği eğlence ünitelerini bünyesinde barındırıyor. Ailece gidilecek eğlence mekanları arasında çocuğunuzun en çok keyif alacağı alternatif olduğunu söyleyebilirim. Biz şimdiden ucuz biletimizi alıyoruz. Ne de olsa eglenje.com’dan alacağımız Vialand biletini yıl sonuna kadar istediğimiz zaman kullanma hakkımız var.
Hani diyorum ya eğlenmek de beceri istiyor diye. Gerçekten biz işkoligler için bu tip hizmetler altın değerinde. İstanbul’un taşı toprağı eğlenceymiş aslında. Bu saydıklarım bana ve aileme en çok hitap edenlerdi.
eglenje.com’da eğlence faaliyeti için çok sayıda ürün var:
  • KidzMondo
  • Jurassic Land
  • The Land Of Legends
  • Bodrum Aquapark
  • Viasea Akvaryum
  • Viasea Tema Park
Bu ürünlerden bazıları. Daha fazlası için eglenje.com ürünlerimiz sayfasını inceleyebilirsiniz.
Bir kişi yorum başlatmış. Sen de yaz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top