skip to Main Content

Daha Az Enerji Tüketerek Klimalardan Daha Fazla Verim Nasıl Alınabilir?

Performansı düşen klimaların, daha çok enerji harcadıkları bilinen bir gerçektir. Klimaların zaman içerisinde düşen performansları sonucunda klimalar yaz aylarında ortamı soğutmamaya, kış aylarında ise ısıtıcı özelliklerini kaybetmeye başlarlar.

Yeterli verimi almak için daha yüksek ya da düşük derecelerde çalıştırılan klimalar çok zorlandıkları için daha çabuk yıpranırlar ve kullanım süreleri kısalır. Bu kısır döngü aslında klimalara özgü de değildir; genellikle tüm elektronik cihazlar aynı süreçleri kullanıcılarına yaşatırlar.

İşte tam da bu noktada yıllardır kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyerek KomKli klima servisi firması, müşterilerinin klimalarından daha yüksek verim almasını sağlıyor. Bunu klima bakım süreçlerini gerçekleştirerek ve gerektiği takdirde de orijinal yedek parça temin ederek mümkün kılıyor.

Verimi yükselen klimalar daha az enerji harcayarak kullanıcıların beklentilerini karşılarken, bütçelerine de yük olmuyor. Daha az enerji tüketerek daha verimli çalışan klimaların aynı zamanda ömürleri de uzamış oluyor.

komkli-klima-servisi

Arızalı Klimalarda Yedek Parça Değişimi Klimanın Ömrünü Uzatıyor

Klimaların da bir ömrü vardır; ancak ömürlerinin bittiği ve cihazların yenisiyle değiştirilmesi gereken zamanlarda kullanıcılarının ekonomik durumları yeni bir klima almaya müsait olmayabiliyor.

Her geçen gün yeni teknolojilerle donatılan ve özellikleri çoğaltılan klimalar çok da ucuz değil maalesef. Fiyat performans karşılaştırması yapıldığında her ne kadar sundukları rahatlığa göre uygun fiyatlarıyla tercih edilseler de, bazen alternatif arayışlara girmek zorunlu hale gelebiliyor.

KomKli klima servisi çalışanları müşterilerine bu noktada orijinal yedek parça temin ederek, klimalarının yenilenmesi imkanını da sunuyor. Yeni bir klima almanın maddi külfetini karşılayamayacak olan müşteriler diledikleri takdirde klimaların en temel parçalarını yenileyerek bir süre daha eski klimalarını verimli bir şekilde kullanabiliyorlar.

Müşterilere sunulan bu alternatifin temel dayanağı her marka ve model klimanın yedek parçalarının stoklarında hazır bulunmasıdır. Klimaların parçalarını yenileyen ve acil klima satın alma ihtiyacını ortadan kaldıran KomKli klima servisi müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak çözümleri ile de sektörde ön plana çıkmayı başarıyor.

Kaynak: https://www.komkli.com/klima-servisi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top