skip to Main Content

✔️ Doğru reklam tasarımı için brosur.com.tr adresini seçin

brosur.com.tr 2000 yılında sektörde faaliyet göstermekte olan Bileşen Reklam’a ait son derece etkin ve verimli bir web sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bileşen Reklam profesyonel iş ve işlemleri ile reklamcılık ve matbaa sektöründe lider konumda olmayı başaran bir kuruluştur. Kuruluş müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sergilemekte ve bu anlamda müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz etmeye odaklanmaktadır. Bünyesinde profesyonel bir kadroyu istihdam Eden Bileşen Reklam müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında lider konumda ulaşmayı da müşteri odaklı çalışmalarını borçlu olan Bileşen Reklam araştırma ve geliştirme çalışmalarına da büyük önem vermektedir.

Amacına uygun eksiksiz çalışmalar için brosur.com.tr

Bileşen Reklam bünyesinde faaliyet yürüten brosur.com.tr adresi geniş bir ürün yelpazesine de sahiptir. Bu geniş ürün yelpazesi içerisinde kartvizit baskı, küp bloknot baskı, logo tasarımı, katalog baskısı, dergi baskısı, broşür, el ilanı baskısı, afiş baskısı, cepli dosya baskısı, antetli kağıt baskısı, sticker çıkartma, etiket baskısı, otomobili reklam ürünleri, karton çanta baskısı, insört baskısı, magnet baskısı, acil katalog baskısı ve fatura baskısı gibi ürünler yer alır. Öte yandan Bileşen Reklam müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru şekilde tahmin ederek onların ihtiyaçları doğrultusunda farklı ürünlerin baskılarını da gerçekleştirmektedir. Öte yandan ürün çeşitliliğine ve hizmet kalitesine rağmen başta kartvizit fiyatları olmak üzere tüm ürün fiyatlarını uygun bir skalada belirlemiştir.

Bileşen Reklam ile çalışmak için çok sebebiniz var

Bileşen Reklam yapmış olduğu iş ve işlemlerin kalitesi ile rakiplerinden sürekli önde olarak faaliyet yürütür. Bu daha sektöründe en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olmasını sağlamıştır. Kuruluşun çalışma prensibi içerisinde öncelikle müşterileri ile doğru diyalog kurmak yer alır. Bu aşamada Bileşen Reklam öncelikle müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz eder ve doğru anlar. Ardından bu ihtiyaç ve beklentilere uygun bir şekilde amacına uygun eksiksiz çalışmaları hayata geçirir. Müşterilerinin yapmış olduğu çalışmalar ve beklentileri göz önünde bulundurarak müşterilerinin eksiklerini de belirten ve bu anlamda proje yenileyen kuruluş eklemeler ile yapılan çalışmanın daha verimli olmasına katkı sağlar. Bileşen Reklam müşterileri ile sürekli görüş alışverişinde bulunarak hizmet kalitesini tamamlar. Öte yandan yine müşterilerinin de çalışmalar esnasında eksik gördüğü noktalarla ilgili yeni düzenlemelerde bulunabilir. Bu yönüyle Bileşen Reklam yaptığı çalışmaların müşterilerinin içlerine sinmesini ve onların bu anlamda memnun bir şekilde ayrılmasını hedefler.

Profesyonel bir ekiple çalışır

Bileşen Reklam gerek saha kadrosu gerek tasarım kadrosu gerekse de teknik ekibi ile son derece profesyonel bir kadroyu barındırır. Bu profesyonel kadro tüm ürün yelpazesi içerisinde kartvizit baskı işleminden karton çanta işlemine, logo tasarımından stickerlara kadar her alanda büyük bir araştırma ve çalıştırma yaparlar. Kuruluşun bünyesinde bulunan profesyonel kadro Türkiye’de ve dünyada reklam ve matbaa sektöründe yapılan yenilikleri de yakından takip ederek kuruluşun bünyesine entegre etmeye çalışır. Öte yandan müşteri memnuniyeti odaklı güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek bu profesyonel ekip almış olduğu işlerin her aşamasında müşteriler ile diyalog halindedir. Bu nedenle de bütün bu yakın temaslı ve empati kurularak yapılan çalışmalar Bileşen Reklam’ı sektörünün yıldızı haline getirmiştir.

Doğru bir kartvizit tasarımı ne gibi faydalar sunar?

Doğru bir kartvizit tasarımının ve kartvizit kullanımının bireylere son derece büyük faydaları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kartvizit tasarımları iş hayatında bireylere profesyonel bir izlenim kazandırır. Öte yandan kartvizitler genel anlamda fuarlarda seminerlerde etkinliklerde ve firma ziyaretleri sırasında bireylerin telefon ve iletişim bilgilerini en kolay bir biçimde karşı tarafa ulaştırmalarına olanak sağlar. Ayrıca kartvizit tasarımı bireylerin hızlı bir biçimde hatırlanmasına da ve büyük bir network ağı oluşturmaya da önemli bir katkı sunmaktadır. Yeni tanışan ve uzun süre sohbet etme fırsatı bulamayan bireylerin güzel diyalogların ardından birbirlerine kartvizitlerin sunması bu anlamda her iş yaşamında hatırlanmayı hem de yeni iş olanaklarına kapı aralamayı sağlar. Ülkemizde matbaa ve reklamcılık sektöründe faaliyet yürüten Bileşen Reklam ihtiyaç ve beklentilerinize ve faaliyet yürüttüğünü sektöre göre sizlere en uygun ve en güzel kartvizit tasarımını gerçekleştirir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top