skip to Main Content

✔️ Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV ERP yazılımı, hedeflerini yüksekte tutan şirketlerin bugünkü iş süreçlerini yönetebilmesi için kusursuz bir kurumsal kaynak planlama çözümü sunar. Şirketlerin geleceğe hazırlıklı olmak için gerek duyacakları esnekliği ve çevikliği de sağlar. Finans, muhasebe, insan kaynakları, tedarik zinciri, imalat ve satış süreçlerinizi ve operasyonlarınızı yönetebileceğiniz hızlı, kullanımı kolay ve global ERP sistemi Dynamics NAV’ı kullanmaya başlayınca, süreçlerinizdeki tıkanık noktaları fark edebilecek, çalışanlarınızın zamanı verimli kullanmasını sağlayabilecek ve en önemlisi maliyetlerinizi kontrol altına alabileceksiniz.

Microsoft Dynamics NAV ve Microsoft Office 365 iş çözümlerinin entegre çalışması sayesinde, dosyalarınızı, takviminizi ve e-postalarınızı, ERP iş çözümü verileriniz ve raporlarınız ile birlikte çalıştırabilirsiniz. Verilerinizin bütününü görerek, büyük resmi işletmeniz genelinde paylaşırsınız.

Microsoft Dynamics NAV’ın en önemli kullanım avantajlarından biri de dünya üzerinde binlerce firma tarafından kullanılması ve bu firmalardan alınan geri bildirimler ile geliştirilmesidir. Microsoft Dynamics NAV, Microsoft tarafından olabilecek en mükemmel geliştirmeler ile Microsoft Dynamics 365 Business Central formuna kavuştu.

Bir kişi yorum başlatmış. Sen de yaz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top