skip to Main Content

E-ticaret Sitesi Kurmak

e-ticaretTicaret artık her geçen gün internet üzerinden yapılmaya ve avantajlarıyla insanları etkilemeye devam ediyor. Ticarette önemli olan iki unsur güvenilirlik ve ücrettir. Ticaretin internet üzerinden yapılmasının nedeni de aslında bu şekilde açıklanabilir. Yani e-ticaret ile satılan ürünlerde masraf azalıp satılan ürün adedi artarken, yine eticaret ile alınan ürünlerde diğerlerine göre daha ucuz oluyor bu yönden e-ticaret hem satıcının hem de alıcının lehine bir sistem halini alıyor.

E- ticaret sitelerinden bahsedecek olursak: ürünlerinizi satmak için açacağınız bu sitelerde, ürünlerin fiyatını stok durumunu vb. bilgileri alıcılara sunarak alıcıları ürün hakkında bilgilendirdiğiniz ve kişilerin istediği ürünleri sipariş vererek satın aldığı sitelerdir. Yani sizde bu karlı sistemden faydalanabilmek istiyorsanız hemen bir e-ticaret sitesi kurabilirsiniz. Tabi ki bir e-ticaret sitesi kurmak o kadar da kolay değil bunun için platinmarket.com sizler için işletmenizin boyutuna göre uygun bir eticaret sitesi kuruyor ve size bu sistemin işleyişi ile ilgili bütün bilgileri veriyor. Daha sonrasında siz ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz tabi ki ilk zamanlarda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz bunun içinde sizlere ücretsiz olarak sunulan teknik destekten yararlanabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları teknik destek ile irtibata geçerek ayrıca bir ücret ödemenden sahip olabilirsiniz. Böylece hem kaliteli bir eticaret sitesi kurmuş hem de işletmenizi büyümesi ve eskisine göre kısa sürede daha fazla kazanmayı sağlayabilirsiniz.

Bundan böyle eğer sizde bir e-ticaret sitesi açmak istiyorsanız dediklerimizi dikkate alarak ve eticaret sisteminin avantajlarını düşünerek güzel bir e-ticaret sitesi kurabilir ve işletmenizi büyütüp daha büyük kitlelere ürünlerinizden daha da fazla satabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun olan paketi seçmek ve Platinmarket.com üzerinden alışveriş işleminizi gerçekleştirmek olacaktır.

Yazar: Kerem Bozüyük

5 Yorum
  1. Herkesin balık tutmayı öğrenecek zamanı olmayabilir. Gerçek bir e-ticaret sitesini kendi başınıza kurabilmeniz için hem Yazılımcı, hem grafiker hem de web tasarımcı olmanız gerekiyor. Bu 3 alanda kendinizi yetiştirmeniz ücrete tabi kurs ile minimum 1 yıl. Kendi imkanlarınızla evet benim diyecek kadar kendinizi geliştirmeniz 3-5 yıl (min) 🙂

    Balık satmak için balıkçı olmaya gerek yok. Balıkçı olmak için de balık satmaya gerek yok;) Bence herşeyi uzmanına yaptırmak lazım.

  2. Öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum.Güzel sade net bir yazı olmuş bende kendi e-ticaret ile bloğumda böyle yazılara yer vermekteyim. Sizide ilgi ile takip ediyor başarılarınızı devamını diliyorum.Kaleminize sağlık..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top