skip to Main Content

Freelance Hizmetlerin Buluşma Platformu Sadeceon.Com

10 Lira ve katlarındaki fiyatlar ile 11 ana kategoride yeteneklerin yer aldığı SadeceON.com; grafik ve tasarım, programlama ve teknoloji, eğlence, yazı ve çeviri, hediye gibi kategorilerle hizmet vermektedir. Alıcılarla yetenek sahibi kullanıcıları bir araya getiren SadeceON’da kredi kartı, BKM Express, mobil ödeme ya da ininal kartı gibi ödemeleri seçeneklerinden kolayca alım yapılabilmektedir. Güvenli ödeme altyapısı ile ihtiyaç duyabileceğiniz çok sayıda hizmet SadeceON’da sizlere sunuluyor.

Alıcılar ödemelerini yaptıktan sonra, siparişlerine onay verene kadar tutar SadeceON tarafından yürütülen güvenli hesapta bekletilmektedir. Alıcı siparişine onay verip tamamladığı takdirde ödediği tutar yetenek sahibine aktarılmaktadır. Alıcı siparişine onay vermez ise düzenleme ya da iptal etme hakkına da sahiptir. İptal edilen siparişlerde hiç bir kesinti olmadan iadesi de gerçekleşmektedir. Bu sebeple güvenli bir ortamda alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sitelerinizin sıralamasını yükseltmek, seo paketi almak, sitenizin reklamını yaptırmak, sosyal medya hesaplarınızın popülerliğini arttırmak için takipçi, beğeni, izlenme, yorum gibi hizmetler almak, çevirilerinizi yaptırmak, kişiye özel hediyeler yaptırmak, tanıtım videolarınızı yaptırmak gibi geniş yelpazede hizmetlerin yer aldığı SadeceON’da ihtiyaç duyabileceğiniz her yetenek bulunmaktadır. Ya da yeteneğinizin olduğu bir konuda kolaylıkla yetenek oluşturabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

SadeceON’un mobil uygulamalarını da App Store ya da Google Play üzerinden kolayca indirebilir, bildirim ve siparişlerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden yetenek oluşturabilir, yetenek düzenleyebilir, satışlarınızı kontrol ederek teslimatını yaparak, alıcılar ile iletişim halinde olabilirsiniz.

Siz de SadeceON’daki ekonomik fiyatlarla bu fırsatlardan faydalanmak için kayıt olun ve avantajlı alışverişin tadını çıkarın.

Bir kişi yorum başlatmış. Sen de yaz:
  1. Mobil ödeme ile alabilirsiniz diyorsunuz ama mobil ödeme seçeneği çıkmıyor nasıl etcez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top