skip to Main Content

Tercüme Hizmetleri Online Platforma Taşındı

Her geçen gün Türkiye’deki internet penetrasyonunun artması ve hizmet firmalarının internet alanında faaliyete geçmesi ile hizmet alımlarımızı daha da fazla oranda internet üzerinden araştırır ve sonuçlandırır hale geldik. Hizmet sektörünün önemli kategorilerinden olan tercüme ve lokalizasyon hizmetleri de bundan nasibini almış görünüyor.

Online tercüme hizmetleri platformu Protranslate, bu alanda Türkiye’de öncülük eden firmalardan. Yemini tercüme hizmetlerinden noterli tercümelere, web sitesi lokalizasyonundan redaksiyon hizmetlerine kadar çok geniş bir ağda ve 40’tan fazla dilde hizmet veren online platform ile artık telefonda tercüme ofisi arayarak vakit kaybetmeye, kapı kapı ofis gezmeye, bu ofis şu saatte açıkmıdır diye düşünmeye gerek kalmıyor.

Sabah 8:00 gece 02:00 saatleri arasında site üzerinden canlı destek imkanı da sunan Protranslate, Türkiye’ye ek olarak Arap ülkelerine de kendi dillerinde hizmet veriyor. MENA bölgesinin de öncü firmaları arasında kendine tercüme hizmetleri alanında yer edinen Protranslate firma yetkilileri, globalleşme sürecinin hızla ilerlemesiyle talebin oldukça hızlı arttığını belirtiyor.

En çok tercüme edilen diller için sırasıyla platform üzerinde İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, Rusça ve İtalyanca dillerine talep olmaktaymış. En çok talep edilen tercüme tipi ise Türkiye’nin genç nüfusundan da tahmin edilebileceği şekilde akademik tercümeler.

Hemen hemen her alanda uzman tercümanı bünyesinde barındırarak bunları uzmanlık alanlarına göre kategorilendirip, testlere tabi tutarak hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaya çalışan firmanın Turkcell, İsimtescil, Multinet, iPara, Ofix.com, BKMExpress gibi önemli iş ortakları da bulunuyor. Bu alanda kendini kanıtlamış olan firmayı denemek için siz de Protranslate.net adresinden sitelerini ziyaret ederek herhangi bir tercüme edilecek belgeniz için anında fiyat ve teslimat tarihi bilgisi alabilir, evinizin veya işyerinizin konforunu terk etmeden tercüme ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top