skip to Main Content

✔️ Instagram Paylaşım Saatlerinin Beğeni Sayısına Etkisi

Her Instagram kullanıcısının, deneyimleri doğrultusunda belirlediği paylaşım saatleri olabilir. Kullanıcıların kendine özgü belirlediği bu paylaşım saatlerini gözden geçirmeleri, trafik daha yoğun olduğu saatlerde paylaşım yapmaya özen göstermeleri, elde edecekleri Türk Beğeni sayısını doğrudan olumlu etkiler. Peki, harika sonuçlar veren ve daha çok beğeni sunan saatler hangileridir? Bu soruya yanıt arayanlar için harika bir kılavuz olan içeriğimizle sizi baş başa bırakıyoruz.

Paylaşım Saatinin Önemi

Takipçilerinizin aktif olduğu saatlerde paylaşımda bulunmanız, paylaşımlarınıza gelen beğeni sayısını artıracaktır. Çünkü Instagram algoritması gereği, yeni yapılan bir paylaşım öncelik hakkı elde etmekte ve akışta yer alan gönderilerden daha üstte görünecektir. Takipçilerinizin akışında daha üstte yer almak, gönderinizin daha fazla takipçi alması için optimize etme konusunda en yüksek başarı sunan harika taktiklerden birisidir.

En Doğru Saat En Yüksek Beğeniyi Getirir!

Instagram’da en doğru saatlerde paylaşım yapmanın yüksek beğeni sayısını da beraberinde getirdiği gerek işletme gerekse şahsi hesaplar üzerinde yapılan araştırmaların değişmez sonucu. Bu saatlerde daha yoğun trafik olduğu için, yapılan her bir paylaşımın etkileşimde bulunduğu kullanıcı sayısı da hayli fazla. Peki, uygulamanın en yoğun kullanıldığı günler ve saatler hangileri?

  • Pazartesi günü için 12:00,
  • Salı günü için 09:00,
  • Çarşamba günü için 11:00,
  • Perşembe günü için 11:00,
  • Cuma günü için 14:00,
  • Cumartesi günü için 09:00,
  • Pazar günü için 19:00,

Saatlerinde yapılan paylaşımlar, yüksek etkileşim ve bu sayede artan beğeni sayısını hedefleyen kullanıcılar için oldukça ideal.

Reels’te Beğeni Artırmak İçin Ne Zaman Paylaşım Yapılmalı?

Instagram Reels, etkileşim kazanmanın harika ve en etkili yöntemleri arasındadır. Instagram’da popüler olmak, herkesçe takip edilen fenomen bir kimlik yaratmak ve bu sayede reklamlar alarak gelir kazanmak için mutlaka Reels videoları oluşturmalısınız. Son derece etkili ve efektif sonuçlar veren kısa Reels videoları ile milyonlarca kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Ancak, paylaşacağınız Reels videolarını en doğru zamanda paylaşmak, milyonlara ulaşma süresinizi olabildiğine kısaltacak mükemmel bir taktiktir.

Reels içeriklerinizi paylaşmak için en doğru zaman; pazartesiden perşembeye kadar 09:00 ila 12:00 aralığıdır. Bu aralıkta yapılan paylaşımların elde ettiği beğeni ve etkileşimin diğer zamanlara kıyasla çok daha yüksek olduğu bilinmekte. Fakat, en doğru saat aralığında harika içerikler paylaşsanız dahi, kısa sürede muazzam beğeni sayılarını hedefliyorsanız profesyonel hizmet almanız son derece önemli.

Günümüz ınfluencer’ları, sosyal medya fenomenleri ve popüler içerik üreticilerinin neredeyse hepsinin başvurduğu profesyonel hizmet, bugün elde ettikleri konumun mimarı. Kısa sürede çok yüksek beğeniye ulaşmayı mümkün kılan Organik Takipçi, https://www.organiktakipci.net/instagram-turk-begeni adresi üzerinden sunduğu kaliteli dataları ile hayal edilen beğeni sayısını, güvenli ödeme seçenekleri ve ziyaretçi dostu hizmet anlayışı ile 7/24 sağlamakta.

Beğeni Sayınızı Artırırken Hesabınızdan Olmayın!

Instagram beğeni sayısının ne denli önemli olduğunu ve artan beğeni sayesinde elde edeceğiniz popülerlik ve etkileşim sayesinde ne tür avantajlar elde edebileceğinizi paylaştık. Ancak tam da bu noktada, pek çok Instagram kullanıcısının düştüğü hayati bir hata var. Beğeni sayısının ne denli değerli olduğunu fark eden kullanıcılar, çeşitli web sitelerde paylaşılan Instagram beğeni hilelerine başvurmakta. Bu tür uygulamaların beğeni sayınızda artış yaşatmayacağı çok açık. Nitelik, bu tür programları kullananların yorumları da bu doğrultuda. Bundan daha da önemlisi, sizlerden yalnızca kullanıcı adınızı değil aynı zamanda şifrelerinizi de talep etmekte. Bu da hesap güvenliğiniz açısından büyük risk teşkil etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top