skip to Main Content

Instatakipci ile Instagram Türk Takipçi Satın Alarak Popüler Olmak İçin Hemen Tıklayın

İnstagram Takipçi Satın Alma Hizmeti ile Takipçi Kasın

Fotoğraf paylaşımları, gif paylaşımları, videolar, canlı yayınlar derken İnstagram bugün en çok takip edilen sosyal medya platformu haline geldi. Bu yüzden İnstagram aracılığı ile ünlü olmayı tercih eden gençlerin sayısı hayli artış gösteriyor. Siz de kısa yoldan takipçi kasmak için instagram türk takipçi satın al hizmetinden faydalanabilirsiniz.

1

Instagram sayfanızdaki takipçilerin sayısını arttırmak ve beğenilerinizi yükseltmek istiyorsunuz. İşte tam da bu noktada dilediğiniz kadar takipçi sayısını belirleyerek dilediğiniz takipçi türünü seçip, çok ucuz maliyete en çok takipçiye ulaşabilirsiniz. En az 50 en çok 40 bin takipçi sayısı belirleyebileceğiniz sayfada 100 takipçiye sadece 5 TL ödeyeceğinizi görerek, İnstagram takipçi satın alma işleminize devam edebilirsiniz.

2

Sepet sayfasına geldiğinizde ödeme tutarını görüp, işleme devam edebilir ya da vaz geçerek “Sepeti Boşalt” seçeneği ile sayfadan ayrılabilirsiniz.

3

Sepet adlı sayfada karar verip, bir adım daha ileri gitmek istediğinizde sizi bu sayfa karşılıyor. Toplam ödeyeceğiniz bedel ve ödeme tercihleri karşınıza çıkıyor ve bu iki avantajlı tercihten birini kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi kartınız varsa ve pratik olarak ödemeyi yapıp takipçilerinize bir an önce kavuşmak istiyorsanız Kredi Kartı seçeneğini tıklayarak devam edebilirsiniz.

4

Bu sayfada yine size seçenekler sunuluyor ve hangisi sizin için uygunsa onu tercih etmeniz bekleniyor. PayTR ödeme yöntemi ile ödeme yapmak istemeniz durumunda sizden ekstra iletişim bilgileriniz talep ediliyor ki güvenlik açısından oldukça önemli. Boşlukları doldurarak, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

5

Bir diğer kredi kartı ödeme seçeneği de Shoiper ile ödeme yöntemidir. Yine bu yöntemde de güvenlik üst düzeyde tutulur ve size gerekli olan iletişim bilgileriniz sorulur. Bu yöntem kredi kartı hırsızlığına karşı da önemli bir önlemdir ve size üst düzey koruma sağlayacaktır.

6

Ödeme yöntemleri arasında EFT veya Havale seçeneğini kullanmanız durumunda en para ve postane seçeneklerinin yanı sıra İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ak Bank, Ziraat Bankası, Finans Bank, Vakıf Bank, Halk Bank, ING Bank, Deniz Bank ve TEB bankaları ile işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

7

Havale veya EFT ile ödemede yaptığınız ödemeyi bildirip, sisteme giriş yapılmasını sağlamalısınız.
https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top