skip to Main Content

Lohusalık Süreci Bizimle Daha Güzel

Annelik dünyanın en kutsal şeyidir ve hamileliğin başlangıcından doğumdan sonrasına kadar çok zorlu bir süreçtir. Anne adayının bebeği için yaptığı hazırlık kadar kendisi için de bu hazırlığı yapması gerekmektedir. Anne ve bebeğin hastane çantasında ortamın sıcaklığı faktörüne kadar her şey düşünülerek bir hazırlık yapılmalıdır. Çünkü annenin sağlığı ve rahatı otomatik olarak bebeği etkilemektedir. Siz annelerin ve bebeklerinizin sağlığı da rahatı da bizim için çok önemli.

Lohusa pijaması ve lohusa gecelik , hamile bir kadının doğum çantasında bulunması gereken malzemelerin başında gelmelidir. Eskiden doğum yapan bir kadın hastanede veya evde giyeceği pijama veya gecelik için farklı alternatifler bulamamaktaydı. Bebeği emzirirken veya gerektiğinde giyip çıkarılmakta zorlanılan pijamalar, dikişi olan lohusalar için rahatsız eden bel kısımları… Zaten yeterince zorlu bir süreç olan hamilelik ve lohusa dönemini hem bebeğe hem de anneye daha rahat ve huzurlu kılmak için, tüm bu sorunları ortadan kaldırmak adına daha fazla özellikli ve daha fazla tarza göre değişiklik gösteren pijamalar ve gecelikler üretilmeye başlandı.

Lohusahamile .com olarak bu zorlu süreçte bu konuda yaşayabileceğiniz tüm sıkıntıları göz önünde bulundurarak yepyeni modeller üretiyoruz. Bebeğinizi emzirirken, üstünü giyip çıkarmanız gerektiğinde, terlediğinizde veya üşüdüğünüzde, dikişiniz varsa karnınızı rahatsız etme riski bulunduğunda imdadınıza yetişiyoruz. Hastane veya ev ortam sıcaklığına göre lohusa pijama ve lohusa sabahlıklı gecelik modellerimizden tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Sitemizde pijama ve gecelik ürünleri kumaş kalitesine kadar düşünülerek hazırlanmış ve kategoriler belirli algoritma ile yapılandırılmıştır. Biliyoruz ki sizin sağlığınız, bebeğinizin sağlığıdır.

Kış veya yaz aylarında, sezeryan veya normal doğum gerçekleştirmeniz fark etmez. Ürünlerimiz, sezon geçişlerini hesaba katarak yaz ve kış modelleri olmak üzere üretilmektedir. Mevsimsel özelliklere göre pamuklu, penye ve polar kumaşlardan tasarlanan pijamalar, doğum sonrasında hormonal durumlara bağlı olarak terlemenizi veya üşümenizi önlemektedir. Hamilelikte aldığınız kiloları geri vereceğinizi de unutmadık. Belden ayarlanabilir özelliği ile doğum sonrası şişliklerde, dikişlerde ve daha sonraki dönemlerde hızla verilen kilolardan sonra pijamaları belinize göre daraltmanıza veya bollaştırmanıza olanak sağlar. Tek yapmanız gereken lohusahamile.com dan lohusa gecelik ve lohusa pijama modellerinden zevkinize uygun olanı seçmek. Beden ve kalıp konusunda endişeniz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top