skip to Main Content

Malta Dil Okuluyla İngilizcenizi Geliştirin

Malta dil okuluyla İngilizcenizi geliştirin. Yabancı dil kategorisinde dünyanın ortak dili haline gelen İngilizce, eğitim dünyasında da önemini korumaya devam ediyor. İş dünyasında da İngilizce bilen elemanlar ilk önce değerlendiriliyor ve öncelikle tercih ediliyor. İngilizce kursu eğitiminde güncel yöntemler klasik Milli Eğitim metodundan çok daha farklı özelliklere sahiptir.

İngilizcenin birçok aşaması var ve dil eğitiminde bu aşamalar önemlidir. Giriş ve orta seviyelerde olan kişilerin kendini daha da geliştirmesinin yanı sıra yanı sıra aynı zamanda ileri seviyede dil eğitimi de dil eğitim programında yer alıyor.

İngilizce Geliştirmenin Faydaları Nelerdir?

İngilizce hayatımızın pek çok alanında karşımıza çıkıyor. Eğitim dünyasında ilk öğretim seviyesinden Üniversite seviyesine kadar bütün aşamalarda İngilizceye ihtiyaç vardır. Dil eğitiminde çocuklara özel programın yanı sıra İngilizce kursu seviyesini yükseltmek isteyenler için de program mevcuttur.

Tercümanlık yapmak isteyenler, iş dünyasında uluslararası ticaret şirketlerinde görev almak isteyenler, yüksek lisans yapanlar, üniversite sınavına hazırlananlar ve yurt dışında eğitim almak isteyenler İngilizce eğitimine ihtiyaç duyuyor. Yurtdışından kişilerle daha kolay iletişime geçmek, iş hayatında ilerlemek İngilizce geliştirmenin bilinen faydaları arasında yer alıyor. Malta dil okulu aracılığıyla İngilizce kursu dil eğitimi alınabilir.

İngilizce Dil Eğitimi Programı

Öncelikle Lemon Academy, seviye tespit sınavınızı yapar. Seviye tespit işlemi, İngilizce kursu eğitimini doğrudan etkiler. Sınıfın seviyesinin aynı olması eğitimin programının oluşturulmasında önemlidir. bu nedenle aynı seviyedeki öğrenciler bir araya getirilir. Online eğitim, diyalog, gramer ve kelime ezberleme gibi konular programın ana konusunu oluşturuyor.

Dil eğitiminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için günlük kullanılması gerekiyor. Bunun için sınıf içerisinde eğitmenler öğrencilerle sadece İngilizce konuşuyor. Başlangıçta öğrenciler için bu İngilizce kursu eğitim metodu zor olabilir ancak ilerleyen zamanlarda öğrenciler alışmaya başlar. Birkaç hafta sonunda öğrenciler diyalog kurmaya başlar.

İngilizce eğitiminde seviyeler A1-A2, B1-B2, C1-C2 şeklinde sınıflandırılır. A1 sıfır seviyedir. C2 ise en üst seviyedir. İlk seviyede günlük konuşma diyalog çalışması, basit kelimelerin ezberlenmesi ve cümle içinde kullanılması programın ana temasını oluşturur. İkinci ve üçüncü aşamada ise hikâye okuma, gramer ve kelime ezberleme gibi konular ele alınır. İleri seviyede ise roman, hikaye okuma, gazete okuma, güncel konuları tartışma gibi konular programa dahil edilir.

Malta Dil Okuluyla İngilizcenizi Geliştirin

Lemon Academy Malta dil okulu eğitim programlarıyla ilgili detaylar yazımız sonunda yer alan bağlantıda bulunmaktadır. Uzun vadede İngilizce öğrenmenin getirisi sizler için oldukça yüksek olacaktır. İngilizce öğrenmek aynı zamanda sağlık açısından da oldukça önemlidir. İkinci bir dil öğrenmeye özen gösteren kişilerin beyin hücreleri daha da sağlamlaşmakta, Alzheimer gibi hastalıklara yakalanma ihtimali azalmaktadır.

Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Hayatta nelere para harcamıyoruz ki? Giyim, teknolojik ürünler, fuzuli masraflar ve dahası. Peki ya konu geleceğimiz olunca? Elbette burada çok yüksek fiyatlardan bahsetmiyoruz. Malta dil okulu fiyatları sadece 720€ ‘dan başlıyor. Eğitim programına göre ücretler değişiyor. Dil okulu fiyatlarına yönelik daha kapsamlı detaylar alt kısımda yer alan bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Neden Malta Dil Okulu?

Peki neden Malta dil okulu? Farklı bir deneyim, yeni insanlar, daha ileri seviyede bir İngilizce, farklı bir kültür, farklı yemekler ve dahası. Hepsi Malta dil okuluyla sizleri bekliyor. Zincirlerinizi kırıp hem yeni yerleri keşfetmek hem de İngilizcenizi ileri seviyelere taşımak için Lemon Academy ile iletişime geçebilirsiniz. Lemon Academy, bugüne kadar çokça kişinin tercih ettiği başarılı bir kuruluş. Sizler de hemen Malta dil okuluyla İngilizcenizi geliştirin.

https://lemonacademy.co.uk/yurtdisinda-dil-egitimi/malta-dil-okulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top