skip to Main Content

Manavgat’ta Nerede Kalınır?

Deniz, kum ve güneş denildiği zaman akla ilk olarak Antalya gelir. Antalya; turizm sayesinde ülke ekonomisine ciddi bir katkıda bulunur. Antalya sınırları içerisinde çok sayıda tatil beldesi mevcuttur. Onlardan birisi de tahmin edebileceğiniz üzere Manavgat!

Manavgat; tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile farkını ortaya koyar. Bu özelliğinden dolayı her yıl hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelir. Manavgat; değerlendirmesini bilene her konuda çok sayıda avantaj sunar. Bilhassa konaklama seçenekleri ile göz doldurur. Manavgat otelleri; zannedildiği gibi yüksek fiyatlı değildir. Erken rezervasyon sayesinde Manavgat otellerinde çok uygun fiyatlarla kalmak mümkün hale gelir. Yazımız sayesinde Manavgat otelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Manavgat Otel Tavsiyeleri

Manavgat otelleri; tahmin edebileceğiniz üzere denize sıfır konaklama seçenekleridir. Ayrıca, söz konusu tesisin içerisinde eşsiz imkanların ziyaretçileri beklediğini söyleyebiliriz. Manavgat sınırları içerisinde her bütçeye uygun otel ve pansiyon bulmak mümkündür. Gelin, en iyi Manavgat otelleri listesine bir göz atalım!

  • Sunprime Doğan Beach Hotel: Popüler Manavgat otelleri arasında yer alır. Side sınırları içerisindedir. İnsanlar; Side otobüsleri ya da özel araçlarıyla bu otele gelebilirler. Otelin bünyesinde farklı özelliklere sahip tam 92 oda mevcuttur. Bunun yanı sıra, otelin denize sıfır konumu da çok ciddi bir avantajdır. Otelin büyük açık havuzu da dikkat çekicidir. Hamam, sauna, SPA merkezi, doktor ve resepsiyon hizmeti ile de farkını ortaya koyar.
  • Nashira Resort Hotel & Aqua SPA: Manavgat ilçe merkezine çok yakın bir otel olarak dikkat çeker. Bunun yanı sıra, Manavgat ile özdeşleşmiş Titreyen Göl’de de yakın olması ciddi bir avantajdır. Otelin 493 odası mevcuttur. Manavgat otelleri arasında en çok oda seçeneğine sahip olan otel olarak dikkat çeker. SPA merkezi, su kaydırağı, masaj salonu, yüksek hızlı interneti ile farkını belli eder. Otelin Selçuklu motiflerinden faydalanılarak oluşturulmuş mimarisi de göz doldurur.
  • Oz Hotels Side Premium: Manavgat ilçe merkezine yalnızca 13 km uzaklıktadır. Şehir merkezinden ve bilhassa Manavgat’ın gezilip görülmesi gereken yerlerinden çok fazla uzaklaşmak istemeyenler için uygun bir adrestir. Denize olan uzaklığının yalnızca 150 metre olduğunu ifade etmeliyiz. Otel; diğer Manavgat otelleri gibi tek bir konsept ile hizmet vermez. Hem her şey dahil hem de ultra her şey dahil konseptine sahip olması ciddi bir avantajdır. İnsanlar; bu otele geldikleri takdirde ceplerinden üç öğün yemek için herhangi bir ücret çıkmaması avantajı ile tanışırlar.
  • Merve Sun Hotel & SPA: Side’nin popüler otelleri arasında yer alır. Farklı özelliklere sahip 176 odası ile farkını belli eder. Otelin SPA merkezi, su kaydırağı, açık ve kapalı havuzları ve daha birçok imkanının olduğunu ifade etmeliyiz. Son olarak, otelde birden çok a la kart restoran da mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top