skip to Main Content

Ofis Temizliği Nasıl Olmalı? Temizlik Yolda’nın Kalitesi Adına!

Ofis temizliği nasıl olmalı? Son zamanlarda en sık sorulan sorulardan birisidir. Hizmet almak isteyen kullanıcılar sadece evleri için değil aynı zamanda ofisleri ve iş yerleri için de sipariş gönderiyorlar. Bu siparişler doğrultusunda bireysel konutlar dışında ofis ve iş yerleri ile de çalışmaya devam edilebiliyor.

Ofis temizliği nasıl olmalı” sorusu da tıpkı nasıl ev temizliği yapılır sorusu gibi hem iş yeri yetkilisi hem de temizlik personeli tarafından kesinlikle bilinmesi gereken bir sorudur. Çünkü iş yerleri evlere göre daha basit temizleniyor olsa da orada dikkat edilmesi gereken çok fazla detay vardır.

Ofis Temizliği Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Nokta

Ofis temizliği nasıl olmalı sorunuzu yanıtlarken yine sadece bizlerin kullandığı yöntemler hakkında bilgi vererek ilerlemiş olacağız. Sizlere genel bir bilgilendirme yapmak kesinlikle doğru olmaz. Çünkü firma değiştikçe mutlaka verilen ya da alınan hizmet de değişiklik gösterecektir. Günümüzde bulunan tüm temizlik firmaları aynı yöntem ve teknikleri kullanarak hizmet vermemektedir.

ofis temizliği

  1. Ofis temizliği yaparken bilincinde olunması ve asla unutulmaması gereken ilk kural orasının bir iş yeri olduğu ve elimizi sürdüğümüz her şeyin fazlası ile önemli olma ihtimalinin olduğudur. Burada daha açık konuşmak ve örnek vermek gerekirse, bize gelen sipariş doğrultusunda biz siparişe konu olan ofisi temizlemek üzere gideriz.
  2. Gittiğimiz zaman bizlere neresini temizlememiz gerektiği ve burayı temizlerken ne yapmamız gerektiği konusunda yönergeler verilir. Bu yönergeler ise “Yerler silinecek, masa ve sehpaların tozu alınacak, camlar silinecek, koltuklar temizlenecek vs.” durumundadır. Eğer bizlere temizlik öncesinde odada bulunan elzem durumlar hakkında bilgi vermezseniz bu durumda yanlış bir işlem yapabilir ve sizleri zarara uğratırken, kendimizi ve işimizi de riske atabiliriz.

Bu nedenle özellikle ofis ve iş yerlerinin temizlikleri için sipariş vermeniz durumunda iş yerinizi ya da ofisinizi ziyaret eden personellere önemli evraklar, önemli eşyalar, oda özelinde elzem ya da ekstra durumlar hakkında mutlaka bilgi vermelisiniz. Bilgi almamayan ya da eksik bilgi verilen her durumda istenilmeyen durumlar yaşanabilir ve bu her iki tarafı da zorlayan durumlar olabilir.

Ptemizlik yoldaeki gerçekten ofislerde temizlik nasıl olması gerekiyor? Bu konuda Temizlikyolda.com yardımınıza koşuyor!

Temizlik Yolda’da, müşterilerinin memnuniyeti en önemli kademde yer alıyor. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra bugüne kadar yapılan her işi de usulüne uygun bir şekilde yapmaya özen göstererek her daim kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir firmadır.

Sizlere bu noktada bir öneri: ofisinize ya da iş yerinize Temizlikyolda’dan istediğiniz hizmeti çağırdıktan sonra gelen personellere önemli evrak ve benzeri durumdaki eşyaların bilgisini vermenin yanı sıra temizlik yapılacak alanda bulunan önemli eşya ve evrakları tamamen ortadan kaldırarak temizliğe hazır hale getirmeniz sizler için daha faydalı olacaktır.

Temizlik yolda’nın kampanyalarından faydalanabilmek için sosyal medya kanallarını mutlaka takip ediniz.

Facebook’ta Temizlikyolda: https://www.facebook.com/temizlikyolda

Instagram’da Temizlikyolda: https://www.instagram.com/temizlikyolda/

Bir kişi yorum başlatmış. Sen de yaz:
  1. Temizlik Yolda büyük bir sorunu çözmek için ortaya çıkmış önemli bir girişim. Her geçen gün büyüyor ve daha iyi oluyorlar. Başarılarının devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yorumları e-posta aracılığıyla bana bildir. Ayrıca yorum yapmadan da abone olabilirsiniz.

Back To Top